Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To widocznie nie wiesz, że erotyka rysowana (mam tu na myśli mangi, gry VN, ale również anime), jest w wielu przypadkach znacznie lepsza i ładniejsza od tej z aktorkami. W dodatku bardzo urozmaicona i często naturalna (tam postacie nie grają w przeciwieństwie do aktorek porno).

 

Już drugi raz dzisiaj MPC doprowadziło mnie do śmiechowego płaczu. Leżę. xD

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Opublikowano

Biedne dziecko. xD

 

Widzicie, ja sam kończę gimnazjum, jako najlepszy absolwent. Teraz ci co się śmiali, że kujon idą se do zawodówek, a ja przeglądam prestiżowe szkoły z całej polski i sobie planuję przyszłość. Gadanie o studiach ma tylko sens, jeżeli jest się ogarniętym człowiekiem i wie się jak funguje cały ten świat, a dokładniej jak wykorzystać te papiery. Do technikum jeśli chcesz być przeciętniakiem. Uwielbiam słuchać opowiastek ludzi A W NIEMCZECH TO TYLE I TYLE, A W ANGLII TO TYYYYLE! żałosne. emigrują bo sobie nie radzą, najlepiej.  Po porządnych studiach możesz się jeszcze lepiej ustyuować jeśli będziesz umiejętnie manewrował na rynku pracy. Powineneś isć zgodne z zasadą , że dążysz do swojego dream zawodu, a jeśli ci nei wyjdzie to i tak będziesz zadowolony zawodem, który możesz wykonywać dzięki zdobytym kwalifikacjom. Simple

 

no i oczwysićei jeśli nie pociąga ciebie nauka , a dokłądniej myślenie to nie licz na coś więcej od życia. zarabianie polega na myśleniu

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1414490-szko%C5%82a-%C5%9Brednia/page-3#entry12007228

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Opublikowano

gX696tb.png

k2bI9dc.png

jeszcze większa beka jest z tego, że żaden z gmów nic nie zrobił

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...