Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Według mnie każdy kto należy do Hajsowników/JP Armii jest do utylizacji, zaśmiecają społeczeństwo i są zagrożeniem dla naszego gatunku.

A jak już pisałem, samobójcami gardzę i gardzić będę.

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

§6 Postanowienia uzupełniające

1. Zabronione bezwarunkowo jest umieszczanie na Forum, na Koncie Użytkownika
lub w wiadomościach kierowanych na Forum albo do Administratora, a także przekazywanie za jego pośrednictwem materiałów i treści sprzecznych z obowiązującym prawem polskim, zasadami współżycia społecznego oraz dobrymi obyczajami i „netykietą”, materiałów i treści: wulgarnych, obscenicznych, uważanych za tabu, powszechnie uznawanych za obraźliwe, naruszających dobra osobiste innych Osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujących przemoc, rasizm, agresję słowną i nagannych moralnie, a także niedozwolonych przez polskie prawo reklam: hazardu, alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków lub zabronionych środków o podobnym działaniu, leków na receptę oraz innych zabronionych prawem polskim lub międzynarodowym. W razie stwierdzenia takiego przypadku Administrator niezwłocznie zawiadomi odpowiednie organy ścigania.

+

Regulamin statusów

2. W statusach dozwolone jest umieszczenie linków, jeśli nie łamią Regulaminu Globalnego, przyjętych zasad i zwyczajów panujących na forum oraz nie godzą w dobre obyczaje i uczucia Użytkowników.

+

3. Zabroniony jest wszelkiego rodzaju hating, wyzwiska, obrazy. Dotyczy to również linków, jak i obrazków/zdjęć.

 

 

 

Taki teścik na równouprawnienie, nic do tej osoby nie mam, to było tylko doświadczenie. Napisałem również co ten wpis łamie.

 

--------------------------------

Warto też dodać, że koordynatorzy mentorów i moderatorzy nie podpadającym tzw. elicie mpc, nie chodzi tylko o rangę ^^ są bezkarni, sam się o tym wielokrotnie przekonałem, dla mnie jest to idiotyzm trzeba to jakoś naprawić o czym napisał, bodajże TCQ.

 

Zdjęcie:

 

 

24320394836648467743.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...