Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PrzechwytywanieVxL4i.png

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOP 10  xD

Opublikowano

PrzechwytywanieVxL4i.png

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOP 10  xD

jestes pojebany i glupi

elo jak tam rzycie?

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1418694-czy-mi-pojdzie-wiesiek/#entry12042388

 

wiedźmin 2 na full z gtx 650 i Athlonem 740  :mellow:

 

sami geniusze w dziale wiedźmin, szkoda słów

 

 

jeżeli nie znam się na motoryzacji, to do c***a nie udaje znawcy i nie udzielam się jak ktoś pyta jaki kupić silnik

 

////

@x2 down

faktycznie mogę być dla ciebie panem biorąc pod uwage twój wiek

Hobby:Zajmuje się wszystkim i niczym

polecam zmienić na

nie mam pojęcia o niczym ale mimo wszystko będę zgrywał eksperta

tak sie sklada ze na sprzecie sie znam w przeciwienstwie do osób twojego pokroju, ktorzy mysla że karta graficzna GT630 jest lepsza od GTX480 bo przecież ma wyższy numer i więcej pamięci bd7b5f99a1e12d38.png

 

PS jak już skończysz gimnazjum to może się dowiesz co to wiadomości prywatne i czemu służą ;)

Opublikowano

HAHAHA XDXD MUSZE TO WSTAWIĆ JESZCZE RAZ

5895314048044141119040.png

czemu mod zamazany?

Opublikowano

Spamer, a potem apka na kida leci  xD

btw. prawilnie adblock na mpc wyłączony  <3

 

93064907091768595380.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...