Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Wszystko w sumie zależy jaki masz pomysł na endgame (Czyli to co ma sie dziać po ukończeniu max lvla). Ja jestem otwarty na ewentualną współpracę :)
 3. to tylko się cieszyć z tak zaangażowanej społeczności, również widuje polecenia gromo, aczkolwiek nie w takim nadmiarze jaki zarzucasz serwer ma prawie 3 miesiące a w jednym momencie graczy prawie 2x więcej niż na starcie to chyba o czymś świadczy po prostu ludzie sami nas doceniają a niedługo będą mieli ku temu jeszcze większe powody 🙂
 4. Jestem ciekaw na jakim forum wciskali Ci takie złote rady. Zacznijmy od początku: Zawsze mógł to być zbieg okoliczności. 1) Uruchom CMD jako Administrator 2) Wykonaj poniższe komendy sfc /scannow DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth 3) Uruchom komputer ponownie Dodatkowo zalecam zainstalowanie MSI Afterburner wraz z RivaTunerStatisticsServer, uruchomić nakładkę ze statystykami (Użycie CPU, Pamięci, Temperatury itd.) i potem monitorować podczas gier np. CSGO. Najważniejsze jest pilnowanie temperatur oraz użytej pamięci. https://linustechtips.com/main/topic/977649-guide-how-to-setup-msi-afterburner-on-screen-display-using-rtss/ Jeżeli masz logi, to również by się przydały z momentu crasha.
 5. Oczywiście, że da się go pobrać https://github.com/Verlikylos/vMCShop-Basic
 6. Obawiam się, że najgorsza konsekfekwencja w tej sytuacji to własna głupota, z którą trzeba się zmierzyć. Na tym forum takich działań nie popieramy i nie wspieramy, kosz.
 7. Dzisiaj
 8. No będzie miał przesrane
 9. wtf, wy mu odpowiadacie co ma biedny chłop zrobić... Nie znam praw na tym forum, ale fajnie gdyby nie było takich tresci i ludzi, ale pewnie perm bana nie da się mu wlepić @Aive?
 10. musisz wgrać od nowa hotfixa, najlepiej użyj programu który daja na discordzie, sam zrobi za Ciebie to poprawnie. ( btw nie ma jeszcze nowej wersji ensoula wiec i tak nie pograsz poki co )
 11. A wiec tak wgrałem sobie już kolejny skrypt na otchlan i jest permisja: qabyss.command ; która dodałem przez konsole komenda /pex group default add qabyss.command. I jak restartuje serwer na stronie TitanAxe i wchodzę na serwer z permisja default i bez op'a nie mam permisji do otwierania. Już w kolejnym skrypcie nie mam permisji :((( Nie wiem co robię źle // Pomożecie?
 12. Super, do zobaczenia na otwarciu. 😉 A skoro o TeamSpeaku mowa, to do startu powinniśmy oddać do dyspozycji również naszego, serwerowego. Generalnie on już działa, ale nic tam jeszcze nie ma. Niezmiennie głównym kanałem komunikacji pomiędzy graczami i administracją pozostaje Discord: https://discord.gg/sRFYAk9
 13. @lulek123321 Są 😉 Już mam pliki z 2017 i wszystkie pliki swf. Temat do zamknięcia.
 14. Odkąd załatwiłem sobie budżetowego PCta, czyli ponad rok temu, postanowiłem go przeczyścić poraz pierwszy (niedbalstwo, wiem). Użyłem do tego sprężarki powietrza, i upewniłem się że nie ma żadnej wilgoci lub powietrze nie jest za mocne aby przesunąć i uszkodzić jakąś część. Po podłączeniu zauważyłem problemy z pewnymi grami, lecz poza nimi nie widzę różnicy: CS:GO - Ładowanie mapy jest wolniejsze, FPSy znacząco mniejsze i gra lubi bardzo często crashować. Red Orchestra 2 - Gra crashuje od razy po załadowaniu menu głównego. Sprzęt(nie znam się na sprzęcie ale te części chyba najważniejsze): Dell OptiPlex 790 Processor: Intel(R) Core(TM) i3-2120 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.3GHz Dell Radeon HD 7470 I zanim ktoś 100-procentowo wyjdzie z twierdzeniem(bo już mam dosyć odpowiadania na to), miejmy to już z głowy: NIE, mój PCet nie jest za słaby na wspomniane gry, jest w stanie spokojnie je uciągnąć ze stałymi i płynnymi klatkami, przez ponad rok nie było żadnych problemów z płynnością. Usterki pojawiły się dopiero teraz, po pierwszym razie gdy postanowiłem go przeczyścić. Nie, "Kup nowego PC-ta" nie jest opcją, chyba że sprzęt nieodwracalnie zniszczony, w co szczerze wątpie. Jakieś pomysły co mogło się stać? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 15. 1. Cloudflare jest znacznie szybszy i bezpieczniejszy od np. Google (Quad9 nie korzystałem, więc niezbyt wiem jak tam wygląda sytuacja z prywatnością, ale według testów nadal wygrywa 1.1.1.1) 2. Skąd ta pewność, że korzysta z WiFi? Nawet chociażby to i tak lekka głupota, bo nie o to tutaj chodzi.
 16. Ogłoszenia są stare, ale są jare. Napisz do panów, zapytaj.
 17. ogłoszenia są stare i wolałbym jakiś projekt typu vmcshop ale on stracił wsparcie i nie mam skąd go pobrać
 18. To był pierwszy format tego dysku po 4 miesiącach, nie defragmentowałem go ani razu. O defragmentacji wiedzialem ze nie powinno sie robic na SSD ale nie pomyslalbym ze rutynowy format (który robie z nawyku co ok. pol roku) bedzie az takim problemem.
 19. https://www.mpcforum.pl/topic/1663726-itemshop-dla-twojego-serwera/?tab=comments#comment-13820460 https://www.mpcforum.pl/topic/1651914-wykonam-strone-www-lub-forum-dla-twojego-serwera/?tab=comments#comment-13770748 https://www.mpcforum.pl/topic/1649224-wykonam-stronę-dla-twojego-serwera/#comments wystarczy pogooglowac
 20. Defragmentowałeś ten dysk?, który to format na tym dysku? (ile razy robiłeś już format na tym dysku). Takie dyski zużywają się od zbyt dużej liczby zapisów więc formatowanie, i defragmentacja jest dla takich dysków zabójcza. I tak to prawda, takie dyski zużywają się dość szybko ze względu na wykorzystanie półprzewodnictwa, dyski HDD zużywają się dłużej, więc można dużo zapisać i odczytać
 21. Nie ma to znaczenia, telefon najpewniej obsługuje Dual-SIM więc system obsłuży SIM2 a slot pierwszy wyłączy programowo.
 22. Szukam darmowego itemshopu, gdzie będzie można płacić przez HotPay. Zależy mi na dośc nowoczesnym wyglądzie. Jeżeli będzie trzeba, mogę zapłacić ale nie dużo
 23. Bo nie dałeś slasha, w 7 linijce.
 1. Załaduj więcej aktywności
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...