Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smite - ogólna dyskusja o grze


Gość Alfik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem, z jakiego powodu, ale nie ma tematu o Jing Wei w dyskusjach o bogach, dlatego wypowiem się tutaj:

 

Dlaczego to aż tyle bije i czy jest ktoś to bije jeszcze mocniej? xD

Każdy hunter w late bije bardzo dużo, ale tacy early to Anhur przykładowo.

Niedawno Hou Yi dostał świetnego buffa na jego ult, bez beads nie wyjdziesz.

VNp6c2U.png

  • Odpowiedzi 481
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oglądając HiRezTV na Twitchu dostaje się chesty, wystarczy połączyć konto hirez z twitchem i tylko mieć włączony stream. + 1 odyssey chest

 

ySxqCl0.jpg

podasz linka gdzie mogę się połączyć nie mogę znaleźć

 

Nie wiem, z jakiego powodu, ale nie ma tematu o Jing Wei w dyskusjach o bogach, dlatego wypowiem się tutaj:

 

Dlaczego to aż tyle bije i czy jest ktoś to bije jeszcze mocniej? xD

Mocniej to chyba wali tylko każdy z magów jeżeli oczywiście przeżyje spotkanie z nią 

 

 

Opublikowano

S4 i celtycki panteon, ciekawie się zapowiada. 

Coraz częściej te panteony wydają, to co, za rok słowiański? :D

 

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, zobaczymy :P

Opublikowano

 

26 rund na easy, na hard chyba z 5 albo 6

 

mSSvCnk.jpg

Jakie postacie mieliście w teamie? 

 

Dokładnie nie pamiętam, ale Thanatos jest top pickiem tutaj.

Terra, Zeus i 2 hunterów, oczywiście możesz eksperymentować, ale to jest jeden z lepszych teamów. Hunterzy to mogą być Artemis i ktokolwiek.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Ten PVE jest strasznie trudny. Jak się nie posiada odpowiedniej drużyny to ciężko to wygrać.

Coś już szerzej wiadomo na temat kolejnego sezonu?

  

Opublikowano

Ten PVE jest strasznie trudny. Jak się nie posiada odpowiedniej drużyny to ciężko to wygrać.

Coś już szerzej wiadomo na temat kolejnego sezonu?

Wiadomo, że będzie nowy panteon i duże zmiany w mapie conquest, itemach, pasywkach do itemów i tak dalej.

A PVE jest 100 razy łatwiejszy niż poprzedni z Xing Tian

VNp6c2U.png

Opublikowano

@Hola Znowu zmiany wizualne w conq? Czy zostaje aktualny styl?

Tego nikt nie wie poza osobami pracującymi w HiRez, ale wiadomo, że będzie wprowadzane "coś" czego jeszcze nigdy nie było w Smite.

Poza tym uważam, że Ajax został zasłużenie awans i jeszcze nas zaskoczy swoimi pomysłami.

VNp6c2U.png

Opublikowano

@554461402688252517908.png Damian

Na pewno zmienią wizualnie, celtycki panteon ma być, ogólnie tak jak zmieniali na S3, czyli przerobią itemki w taki sposób, żeby wszystko było w miarę "zbalansowane"

Live a life you'll remember.




Opublikowano

Ten PVE jest strasznie trudny. Jak się nie posiada odpowiedniej drużyny to ciężko to wygrać.

Coś już szerzej wiadomo na temat kolejnego sezonu?

Z tego co słyszałam, bardzo dobre połączenie na ten tryb to thana + 4 hunterów ew. thanatos + terra i 3 hunterów. Magowie tutaj są strasznie useless, a przynajmniej tak mi się wydaje. Próbowałam poseidona, anubisa, zeusa i wielu innych, nie byli w stanie zrobić za dużo. 

Co do nowego sezonu - na pewno wyjdzie panteon celtycki.

 

 

@Hola Znowu zmiany wizualne w conq? Czy zostaje aktualny styl?

Znając hirez i biorąc pod uwagę to, że co roku conq się zmienia... Zapewne znowu wprowadzą jakieś zmiany na tej mapie. :P 

large.gif

Opublikowano

Ta gra mnie denerwuje, jak żadna inna. W każdej chwilę mogę coś rozwalić...

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Ta gra mnie denerwuje, jak żadna inna. W każdej chwilę mogę coś rozwalić...

Gra tylko dla cierpliwych, musisz grać z rok, żeby się nie denerwować o byle co. 

Live a life you'll remember.




Opublikowano

Tyle starania a Chronos wpadł ostatni  :((

fN5UTWA.png

 

łącze się w bólu

 

Tak poza tym jakich bogów celtyckich widzicie w grze?

 

I jakich zmian się spodziewacie według mnie jungle zostanie powiększona

 

 

Opublikowano

Również życzę wszystkim wesołych świąt :D

 

Argh..Mam nadzieję że szybko ogarnę sobie nowy komputer żeby sobie w końcu pograć xD

 

Pytanie z innej beczki jak się smite teraz sprawuje?

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

Również życzę wszystkim wesołych świąt :D

 

Argh..Mam nadzieję że szybko ogarnę sobie nowy komputer żeby sobie w końcu pograć xD

 

Pytanie z innej beczki jak się smite teraz sprawuje?

Dziena bro.

Mało gram, ale ares solo jest OP.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

Kupiłem skrzynkę za 200 gemsów... Wypadł mi avatar :]

Nic dziwnego jak pewnie masz po 0 itemów w tych chestach.

VNp6c2U.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...