Skocz do zawartości

Damian

 • Blue Member
 • MPC Winner
exModerator
 • Zawartość

  4142
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Damian

 • Ranga
  All life with MPC
 • Urodziny 31 Październik

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

29899 wyświetleń profilu
 1. Maple Story 2 to jedno z lepszych MMO w które grałem. Polecam :o

  1. Lord Makin

   Lord Makin

   a ja grałem i jakoś po tutorialu mi się odechciało grać, warto dalej?

  2. Damian

   Damian

   Mi też się po tutorialu odechciało grać, ale tej grze warto dać szansę i po paru godzinach powinieneś się wdrożyć. Świetne mapy, różnorodne dungeony (wczoraj robiłem taki z motywem lego, wrzucałem na snapa). Duże możliwości rozbudowania postaci, bardzo dużo mini-gier (jakieś tańce, OX, świąteczne, koła fortuny). Pierwszy raz kupiłem nawet konto premium w mmo 

 2. Sporo ogłoszeń polskich gildii można znaleźć na globalnym czacie. Ostatnio co raz więcej polaków gra w tę grę, tym bardziej teraz warto dołączyć, ponieważ wystartował świąteczny event. Według mnie MapleStory 2 pretenduje do najlepszej premiery MMO w 2018 roku.
 3. Jutro promocja w Biedronce na Monster Hunter World. Ktoś grał? Dobra gierka?

  1. Lord Makin

   Lord Makin

   A to wersja Steam? trzeba mieć ekipę do tego ;)

  2. Damian

   Damian

   @Lord Makin No właśnie wersja Steam. Dobrą ma optymalizacje? Bo jak sam mam grać to cienko 

 4. @f4lcon Żadne powstanie nie było bezpodstawne. Historia ma dwie strony i tę pozytywną i tę negatywną, w każdym działaniu można się doszukiwać różnych opinii na ten temat, ale biorąc pod uwagę aktualny stan wiedzy historycznej mówić, że Powstanie Warszawskie było niepotrzebne jest bardzo dużym nadużyciem i kreowane wyłącznie na podstawie jakiegoś subiektywizmu historycznego, aniżeli obiektywnego spojrzenia na całe wydarzenia. Nawet jeśliby nie wybuchło to i tak bitwa o takim wymiarze by się do końca wojny odbyła. Smutne, że się odniosłeś do mojego posta cytując tylko taki mały fragment. Korzystasz z przysługujących Ci praw? Straży pożarnej, policji, opieki medycznej, nauki, socjalu? Masz obowiązek bronić swojego państwa. Nic nie ma za darmo. Odmienne opinie na ten temat są tworzone aktualnie głównie przez młodzież, która nie jest nauczona pracy i która ma wszystko podane pod nos, przez co potrafi tylko rościć sobie do wszystkiego prawa nie dając nic w zamian. Takie głupie wychowanie w stricte określonych ideologiach albo silnie prawicowych, albo lewicowych jest niszczące dla każdego społeczeństwa. Wydawanie swojej opinii opowiadając się wyłącznie po jednej stronie barykady, a nie rozkładając je na różne inne czynniki to istny idiotyzm. "eot" - ja się nie boję dyskusji, więc nie narzucaj nikomu na forum dyskusyjnym, końca dyskusji jeśli myślisz, że prawda może tylko leżeć po jednej stronie. Szanujmy tę wolność, którą mamy i cieszmy się, że mamy wybór tego, co możemy robić, ale w razie wyższej konieczności pokażmy zorganizowaną wspólnotę, która nie ucieka, a jest zdolna do współpracy - co jest tak trudne w realizacji w dzisiejszej Polsce i nie potrzeba do tego żadnego konfliktu zbrojnego.
 5. @Lothos To już lepiej zainwestować w RCT Classic. Bardzo dobry port z komputerów stacjonarnych, zapewniający sporo zabawy. Niestety gra jest płatna, choć ostatnio krążą jakieś promocje związane z Google Pay to może się uda jakoś taniej zdobyć.
 6. Bardzo duże podobieństwo do PUBG. To co się rzuca na pierwszy rzut oka to chyba lepsza fizyka. Optymalizacja raczej na podobnym poziomie, ale przez większość czasu trzyma stałe fpsy. Rozgrywka zwarta, szybka. Taki trochę ulepszony PUBG. Warto się zainteresować bo to jeden z ciekawszych przedstawicieli gatunku Battle Royale ostatnich czasów.
 7. @f4lcon Odniosłem się do stosunku do wojska w razie ewentualnego konfliktu zbrojnego, ew. innej wyższej konieczności wymagającej obrony interesów państwa. Obowiązkiem każdego obywatela Rzeczpospolitej Polskiej jest obrona państwa. Przykry nie jestem ja, a stosunek dzisiejszej młodzieży do patriotyzmu. Co z tego, że Polska "nie ma" wrogów przy swojej granicy? To nad Polską wisi jakiś płaszcz ochronny, peleryna-newidka, która ochroni nas przed wszelkimi konfliktami zbrojnymi? Pierwsza i II WŚ. pokazały, że nie ważny jest wiek, umiejętności, wykształcenie czy płeć jeśli chodzi o obronność państwa. To stan wyższej konieczności. Dobrze, że aktualny system prawny pozwala na realizacje takich przeszkoleń bo lepsza jest jakakolwiek styczność z wojskiem niż żadna. Nie jestem za tym, żeby w Polsce obowiązywała przymusowa służba wojskowa, ale takie 3-10 dniowe dobrowolne przeszkolenia, nawet jako bierny słuchacz - jak najbardziej tak.
 8. @Astern Wbrew prawom człowieka? To podstawa wszystkich szanujących się demokratycznych państw tego świata. Oczywiście jak we wszystkim i w tej kwestii musi być jakiś umiar. Nie róbmy drugiej Korei Północnej, ale też nie twórzmy niebezpieczeństwa w postaci niedoborów wojska w trakcie potencjalnego konfliktu. Akurat aktualny stan wojskowości w Polsce jest na dosyć dobrym poziomie. @ZwykłyK To zrzeknij się praw obywatelskich, państwo to nie tylko przysługujące Ci prawa, ale też obowiązki. @Bóbr. Służba wojskowa nie opiera się wyłącznie na pracy na terenie objętym konfliktem zbrojnym to również szereg innych zadań bojowych.
 9. Kościół

  Jak kościół utraci te przywileje społeczno-materialne, które ma obecnie to możliwe, że będzie bliżej ludzi. Przy aktualnej zasadzie win-win partii rządzącej z czołowymi głowami kościoła w Polsce raczej na to nie ma szans.
 10. @ZwykłyK Ja się wkręciłem w Blocky Farm. Zobacz sobie jak jeszcze nie grałeś :P
 11. Finalnie trochę dopłaciłem i wziąłem Honora Play ;)
 12. Rocket League, fajna gierka? Jest na promo i zastanawiam się czy brać GOTY

  1. Synek

   Synek

   Super gierka, ale trochę czasu zajmuje nauka mechanik. Nawet żeby pograć szybkie meczyki to dobra opcja.

  2. Damian

   Damian

   @Synek W takim razie zakupiona wersja GOTY i zobaczymy co to

 13. Wyszły ostatnio jakieś fajne gierki z co-op'em? Coś pokroju Don't Starve?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Lord Makin

   Lord Makin

   kolejny dodatek do Don't Starve? :P

  3. TeskiBumerang

   TeskiBumerang

   stardew valley

  4. Nekrosmanteia

   Nekrosmanteia

   Sprawdź sobie FoxHole
   Mi się podoba w multi.
   Gra w Singlu to sterowanie żołnierzem, możesz walczyć, zbierać surowce budować etc.

   W Multi jesteś jednym z wielu wojaków, możesz pomagać swoim walcząc z wrogiem, dostarczając surowce, jeździć ciężarówką, niszczyć dostawy wroga, budować i wiele więcej.


   Tutaj masz ładnie wyjaśnione jak ta gra wygląda i działa 

    

   Gra fajnie wygląda

 14.  


×