Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smite - ogólna dyskusja o grze


Gość Alfik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aby normalnie pisać na, czacie wystarczy wpisać /g i tyle bo według gry siedzicie na czacie systemowym do wpisywania tych kodów co wpisują na patch notesach

Cytując klasyka już, dawno przestałem myśleć nad logiką tej gry tak jest dużo prościej a dostaniemy adc z niewidką i strzałami przeszywającymi gg całkowity sens tanków zmniejsza się diametralnie....

Teraz tak jest, wcześniej chat był całkowicie zablokowany i nawet to nie pomagało.

Hehe, byłoby ciekawie, naprawdę. :) W sumie z tymi tankami nie jest aż tak koszmarnie na rankedach, raczej się nie wybijają, oddają fragi dla adc. No właśnie, ale hunter też potrafi ściągnąć tanka na trzy strzały.  

  • Odpowiedzi 481
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Aby normalnie pisać na, czacie wystarczy wpisać /g i tyle bo według gry siedzicie na czacie systemowym do wpisywania tych kodów co wpisują na patch notesach

Cytując klasyka już, dawno przestałem myśleć nad logiką tej gry tak jest dużo prościej a dostaniemy adc z niewidką i strzałami przeszywającymi gg całkowity sens tanków zmniejsza się diametralnie....

Teraz tak jest, wcześniej chat był całkowicie zablokowany i nawet to nie pomagało.

Hehe, byłoby ciekawie, naprawdę. :) W sumie z tymi tankami nie jest aż tak koszmarnie na rankedach, raczej się nie wybijają, oddają fragi dla adc. No właśnie, ale hunter też potrafi ściągnąć tanka na trzy strzały.  

 

http://www.smitegame.com/new-in-smite-fatal-awakening-3-16-patch-notes/ yyyyyyy.... ?? Ja już nwm czy oni nie myślą, czy co, powinni dać do ticketu jakąś epicką ramke czy coś jak było w s2, bo te nagrody nie zachęcają. Po 2 Izanami im się udała, wbije na niej X jak wejdzie do gry, fajna pasywka+dash+niewidka+dobra 1 i 2, dużo slowów, trudno bd ją zabić. Po 3 rankedy w Smite teraz to jakieś gówno, jak ja mam wbić cokolwiek jeżeli teraz nie można grać w 3 osoby que. Po 4 gdzie jest nerf Erlanga, bo ja go nie widzę. Po 5 czekam na patch 3.17, może tam to zbalansują.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

 

 

Aby normalnie pisać na, czacie wystarczy wpisać /g i tyle bo według gry siedzicie na czacie systemowym do wpisywania tych kodów co wpisują na patch notesach

Cytując klasyka już, dawno przestałem myśleć nad logiką tej gry tak jest dużo prościej a dostaniemy adc z niewidką i strzałami przeszywającymi gg całkowity sens tanków zmniejsza się diametralnie....

Teraz tak jest, wcześniej chat był całkowicie zablokowany i nawet to nie pomagało.

Hehe, byłoby ciekawie, naprawdę. :) W sumie z tymi tankami nie jest aż tak koszmarnie na rankedach, raczej się nie wybijają, oddają fragi dla adc. No właśnie, ale hunter też potrafi ściągnąć tanka na trzy strzały.  

 

http://www.smitegame.com/new-in-smite-fatal-awakening-3-16-patch-notes/ yyyyyyy.... ?? Ja już nwm czy oni nie myślą, czy co, powinni dać do ticketu jakąś epicką ramke czy coś jak było w s2, bo te nagrody nie zachęcają. Po 2 Izanami im się udała, wbije na niej X jak wejdzie do gry, fajna pasywka+dash+niewidka+dobra 1 i 2, dużo slowów, trudno bd ją zabić. Po 3 rankedy w Smite teraz to jakieś gówno, jak ja mam wbić cokolwiek jeżeli teraz nie można grać w 3 osoby que. Po 4 gdzie jest nerf Erlanga, bo ja go nie widzę. Po 5 czekam na patch 3.17, może tam to zbalansują.

 

Nie no, to już jest śmieszne. Przepraszam bardzo, wygranie rankedów bez trzech osób w pt jest niemożliwe... Co ten Hi-Rez sobie myśli? Według mnie patrzą tylko na rozgrywki diamentów/mastersów, no i tam może to dobra zmiana, ale nie na tych niskich dywizjach. Teraz będzie jeszcze gorzej. 

Na meczach ligowych Erlang i tak jest banowany jako pierwszy, ale mimo wszystko to za mocna postać, podobnie jak Ao Kuang. Jeżeli jakiś team wybierze Ao lub Erlanga, jest po grze, niestety. 

Co do nowego boga, jeszcze nie wiedziałem, ale zapowiada się z umiejętności bardzo ciekawie. Zobaczymy, jak to wyjdzie.

 

Także ten patch jest dla mnie kolejnym niewypałem, a Hi-Rez rozwiał wszelką nadzieję na unormowanie rankedów. 

Opublikowano

 

 

 

Aby normalnie pisać na, czacie wystarczy wpisać /g i tyle bo według gry siedzicie na czacie systemowym do wpisywania tych kodów co wpisują na patch notesach

Cytując klasyka już, dawno przestałem myśleć nad logiką tej gry tak jest dużo prościej a dostaniemy adc z niewidką i strzałami przeszywającymi gg całkowity sens tanków zmniejsza się diametralnie....

Teraz tak jest, wcześniej chat był całkowicie zablokowany i nawet to nie pomagało.

Hehe, byłoby ciekawie, naprawdę. :) W sumie z tymi tankami nie jest aż tak koszmarnie na rankedach, raczej się nie wybijają, oddają fragi dla adc. No właśnie, ale hunter też potrafi ściągnąć tanka na trzy strzały.  

 

http://www.smitegame.com/new-in-smite-fatal-awakening-3-16-patch-notes/ yyyyyyy.... ?? Ja już nwm czy oni nie myślą, czy co, powinni dać do ticketu jakąś epicką ramke czy coś jak było w s2, bo te nagrody nie zachęcają. Po 2 Izanami im się udała, wbije na niej X jak wejdzie do gry, fajna pasywka+dash+niewidka+dobra 1 i 2, dużo slowów, trudno bd ją zabić. Po 3 rankedy w Smite teraz to jakieś gówno, jak ja mam wbić cokolwiek jeżeli teraz nie można grać w 3 osoby que. Po 4 gdzie jest nerf Erlanga, bo ja go nie widzę. Po 5 czekam na patch 3.17, może tam to zbalansują.

 

Nie no, to już jest śmieszne. Przepraszam bardzo, wygranie rankedów bez trzech osób w pt jest niemożliwe... Co ten Hi-Rez sobie myśli? Według mnie patrzą tylko na rozgrywki diamentów/mastersów, no i tam może to dobra zmiana, ale nie na tych niskich dywizjach. Teraz będzie jeszcze gorzej. 

Na meczach ligowych Erlang i tak jest banowany jako pierwszy, ale mimo wszystko to za mocna postać, podobnie jak Ao Kuang. Jeżeli jakiś team wybierze Ao lub Erlanga, jest po grze, niestety. 

Co do nowego boga, jeszcze nie wiedziałem, ale zapowiada się z umiejętności bardzo ciekawie. Zobaczymy, jak to wyjdzie.

 

Także ten patch jest dla mnie kolejnym niewypałem, a Hi-Rez rozwiał wszelką nadzieję na unormowanie rankedów. 

 

Powinno być na jouście 3 os que na conq 5 os que i gra byłaby fajna, no np. masz team i chcesz przetestować jego umiejętności i co w 5 osób na casual conq wejdziecie ? To nie ma sensu.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

Dobry!

Orientujecie się może czy będą jakieś zniżki na gemy w bliższej przyszłości? Chciałem kupić gemy na odyseje ale nie widzi mi się wydawać 150 dolców na 13k gemów (ktoś dobry jeszcze mógłby napisać kiedy zaczyna się odyseja xD).

Btw. Hi rez z patcha na patch coraz to bardziej utrudnia ludziom grę. Pamiętam jak nie tak dawno temu zaczynałem rankedy to nawet z 3 osobami w party nie dawaliśmy sobie rady z jednym diamentem z zeszłego sezonu. Biorąc pod uwagę to że społeczność smite w Europie jest coraz częściej zalewana przez ruskich i oro porfa Hiszpanów to już widzę moje rankedy i całkowicie pomijam fakt tego że zapewne 3/4 męczy będzie przegranych przez dzieciaki, które albo feedują albo stoją na respie cały mecz. Dzięki Hi-Rez :3

Opublikowano

Dobry!

Orientujecie się może czy będą jakieś zniżki na gemy w bliższej przyszłości? Chciałem kupić gemy na odyseje ale nie widzi mi się wydawać 150 dolców na 13k gemów (ktoś dobry jeszcze mógłby napisać kiedy zaczyna się odyseja xD).

Btw. Hi rez z patcha na patch coraz to bardziej utrudnia ludziom grę. Pamiętam jak nie tak dawno temu zaczynałem rankedy to nawet z 3 osobami w party nie dawaliśmy sobie rady z jednym diamentem z zeszłego sezonu. Biorąc pod uwagę to że społeczność smite w Europie jest coraz częściej zalewana przez ruskich i oro porfa Hiszpanów to już widzę moje rankedy i całkowicie pomijam fakt tego że zapewne 3/4 męczy będzie przegranych przez dzieciaki, które albo feedują albo stoją na respie cały mecz. Dzięki Hi-Rez :3

Na pewno jakoś w połowie trwania Odysei będzie promocja, żeby zachęcić graczy (dobry patent Hi-Rezu). Czy coś wcześniej? Raczej nie. Twórcy niechętnie obniżają swoje zarobki, dlatego bardzo rzadko coś takiego jest. Odyseja zacznie się już jakoś w okolicach listopada/października, z tego co pamiętam. Ale dokładnie nie wiem. 

Co do rankedów, bez dobrego teamu nie masz nawet po co zaczynać, tylko się będziesz wkurzał i tracił wiarę w ludzi. Warto poszukać zespołu na jakimś portalu albo grać z klanem. 

Opublikowano

Dobry!

Orientujecie się może czy będą jakieś zniżki na gemy w bliższej przyszłości? Chciałem kupić gemy na odyseje ale nie widzi mi się wydawać 150 dolców na 13k gemów (ktoś dobry jeszcze mógłby napisać kiedy zaczyna się odyseja xD).

Btw. Hi rez z patcha na patch coraz to bardziej utrudnia ludziom grę. Pamiętam jak nie tak dawno temu zaczynałem rankedy to nawet z 3 osobami w party nie dawaliśmy sobie rady z jednym diamentem z zeszłego sezonu. Biorąc pod uwagę to że społeczność smite w Europie jest coraz częściej zalewana przez ruskich i oro porfa Hiszpanów to już widzę moje rankedy i całkowicie pomijam fakt tego że zapewne 3/4 męczy będzie przegranych przez dzieciaki, które albo feedują albo stoją na respie cały mecz. Dzięki Hi-Rez :3

Będzie jeszcze dużo eventów na gemy przez Odyseję, ja bez wydawania hajsu ogarnę spokojnie z 4 skiny. A no utrudniają grę, porównaj sobie nawet casuale teraz a casuale w closed becie.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

czy tylko ja tak mam czy inni mają podobne odczucie gdy ogląda rozgrywki esportowe że ich poziom się pomniejszył gracze robią błędy jak inni gracze którzy nie zajmują się Smite na poważnie itp.

 

 

Opublikowano

Jak oglądałem kilka dni temu transmisję z SPL, również poczułem, że poziom gry jakoś spadł. Faktycznie, profesjonalni gracze popełniają takie głupie błędy, a same akcje nie są już aż tak widowiskowe, dynamiczne. Wiadomo, każdy może mieć słabszy sezon/dzień/mecz, początek może nie pójść lub jakaś akcja. W każdym razie myślę, że to zmiany Hi-Rezu doprowadziły do takich sytuacji. Jeżeli hunter/mag w late game potrafi w sekundę zadać 1k dmg, to nie ma się co dziwić. Sama forma rankedów jest strasznie słaba, nie liczy się całokształt a jedna akcja. Adc rozwala feniksa w mniej niż 15 sekund, a taki Loki ściąga większość na trzy hity. Także ja widzę problem tutaj. 

Opublikowano

Jak przecież jest ujowo, ci gracze którzy grają SPL to idioci, no może kilku jest takich ogar, ich gra opiera się na picku najbardziej OP bogów w całej grze, poczekaniu do late game i zjechanie każdego na skilla. Albo te ich invade na speed buffa przed rozpoczęciem, bez sensu wbijają się w 5 na 1, żeby nabić 1st blooda, tak jakby nie mogli grać normalnie.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

Jak przecież jest ujowo, ci gracze którzy grają SPL to idioci, no może kilku jest takich ogar, ich gra opiera się na picku najbardziej OP bogów w całej grze, poczekaniu do late game i zjechanie każdego na skilla. Albo te ich invade na speed buffa przed rozpoczęciem, bez sensu wbijają się w 5 na 1, żeby nabić 1st blooda, tak jakby nie mogli grać normalnie.

Skoro jesteś takim inteligentnym graczem tej gry to dlaczego nie podbijesz całego spl'a ^^ a co do wjebaniu się w 5 na speeda robią to po to żeby wyeliminować junglera w early gamie dzięki temu mają spokój na 10 min gry ^^

Opublikowano

 

Jak przecież jest ujowo, ci gracze którzy grają SPL to idioci, no może kilku jest takich ogar, ich gra opiera się na picku najbardziej OP bogów w całej grze, poczekaniu do late game i zjechanie każdego na skilla. Albo te ich invade na speed buffa przed rozpoczęciem, bez sensu wbijają się w 5 na 1, żeby nabić 1st blooda, tak jakby nie mogli grać normalnie.

Skoro jesteś takim inteligentnym graczem tej gry to dlaczego nie podbijesz całego spl'a ^^ a co do wjebaniu się w 5 na speeda robią to po to żeby wyeliminować junglera w early gamie dzięki temu mają spokój na 10 min gry ^^

 

Bo jestem tak z4jebisty, że nie mogą mnie tam wpuścić. Tak na poważnie to musiałbym mieć jakiś ogarnięty team, z którym mógłbym się zakwalifikować do SPL, a po 2 nie kręci mnie profesjonalny gaming.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

 

 

Jak przecież jest ujowo, ci gracze którzy grają SPL to idioci, no może kilku jest takich ogar, ich gra opiera się na picku najbardziej OP bogów w całej grze, poczekaniu do late game i zjechanie każdego na skilla. Albo te ich invade na speed buffa przed rozpoczęciem, bez sensu wbijają się w 5 na 1, żeby nabić 1st blooda, tak jakby nie mogli grać normalnie.

Skoro jesteś takim inteligentnym graczem tej gry to dlaczego nie podbijesz całego spl'a ^^ a co do wjebaniu się w 5 na speeda robią to po to żeby wyeliminować junglera w early gamie dzięki temu mają spokój na 10 min gry ^^

 

Bo jestem tak z4jebisty, że nie mogą mnie tam wpuścić. Tak na poważnie to musiałbym mieć jakiś ogarnięty team, z którym mógłbym się zakwalifikować do SPL, a po 2 nie kręci mnie profesjonalny gaming.

 

W sumie chciałbym to zobaczyć bo chyba jednak Ciebie zaskoczę stwierdzeniem ze na turniejach gra się inaczej niż na zwykłych rankedach a tak to ciekawi mnie co masz na myśli mówiąc ogarnięty team, 4osoby które będą wstanie same wycarrować grę heh :D 

Opublikowano

Panowie, przenieście tę dyskusję na PW, te wątek do tego nie służy. 

Opublikowano

Panowie a czy ja tylko mam takie odczucie, że Odyn stał się bezużyteczny? Teraz każdy może wyjść z jego ulta za pomocą nowego  reliktu.

Opublikowano

Panowie a czy ja tylko mam takie odczucie, że Odyn stał się bezużyteczny? Teraz każdy może wyjść z jego ulta za pomocą nowego  reliktu.

Odinem za długo nie grałem, ale zawsze uważałem jego ulta tylko za dodatek (pomoc w trafieniu poprzez zmniejszenie obszaru, na którym poruszał się wróg), liczyły się dla mnie pozostałe umiejętności. Dlaczego? Nawet bez tego reliktu ogromna część bogów mogła spokojnie uciec z klatki. W moim odczuciu Odin to jedynka i dwójka, które w połączeniu zabierają nawet 80% życia przeciwnikom.

Także dla mnie jest on nadal użyteczny. Poza tym często widuję go na rankedach, bo naprawdę mocna i ciekawa postać. No i tak jak wspomniałem, w late game wbija się we wrogów i wystawia ich dla teamu, zabierając sporo dmg. 

Opublikowano

Panowie a czy ja tylko mam takie odczucie, że Odyn stał się bezużyteczny? Teraz każdy może wyjść z jego ulta za pomocą nowego  reliktu.

Bezużyteczny ? To jest najlepsza postać do teamfightów, jeden z lepszych suppów, na solo też go biorą i czasami jungle.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

można połączyć aresa i odyna + jakiś zeus albo hou yi, a wtedy juz nie jest taki bezużyteczny. ten relikt ducha bierze niewiele osób.

76561198041126039.png

"Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę." Adolf Hitler

Opublikowano

Na conq raczej nikt phantoma nie weźmie więc Odin dalej daje radę.

Phantom to teraz topowy relic, chroni przed ścianami/ultem lokiego/he bo itd.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

PVE BOIZ

BĘDĘ W TOP, ZOBACZYCIE

 

POZA TYM TEN DZIAŁ JEST MARTWY

Ta gra jest żałosna, ja po tygodniowej przerwie zagrałem jousta, zacząłem conq i wyszedłem, bo stwierdziłem, że to nie ma sensu ani z tego żadnego fun'u. Może będę grał te PvE, ale też wątpię. Nie dziw się, że dział martwy, skoro nikt w to nie gra ;D

Live a life you'll remember.




Opublikowano

 

PVE BOIZ

BĘDĘ W TOP, ZOBACZYCIE

 

POZA TYM TEN DZIAŁ JEST MARTWY

Ta gra jest żałosna, ja po tygodniowej przerwie zagrałem jousta, zacząłem conq i wyszedłem, bo stwierdziłem, że to nie ma sensu ani z tego żadnego fun'u. Może będę grał te PvE, ale też wątpię. Nie dziw się, że dział martwy, skoro nikt w to nie gra ;D

 

Trochę Cię nie rozumiem, nie lepiej dać sobie spokój z grą niż za każdym razem wracać do Smite'a i narzekać jaki to on nie jest do dupy?

Chciałem się was zapytać czy wiecie może na jakiej zasadzie Peanut Labs dobiera ankiety dla ludzi? Od początku istnienia Smite, zawsze jak wchodzę do zakładki "Free gems PC/Mac" to mam tylko oferty z SuperRewards a Peanut Labs i Radium One stoją od dawien dawna puste. Wiem, że ludzie z Polski normalnie korzystają z Peanut Labs dlatego zastanawia mnie fakt dlaczego ja nie mam możliwości wypełniania tych cholernych ankiet czy oglądania filmów. Ankiety i inne "zadania" z super rewards są nieopłacalne bo mimo tego, że wysyłam im te cholerne screeny i widać na nich, że wypełniłem ankietę tudzież wysłałem kod pin sms'em to piszą mi w odpowiedzi na reklamację "No sorry ale za mało dowodów na to, że cokolwiek tam zrobiłeś". Wku*wiłem się i napisałem do nich jeszcze raz czy akceptują nagrywanie pulpitu.. Macie jakąś radę na to peanut labs? Może zależy to od dostawcy internetu ew. od regionu polski? 

Opublikowano

 

 

PVE BOIZ

BĘDĘ W TOP, ZOBACZYCIE

 

POZA TYM TEN DZIAŁ JEST MARTWY

Ta gra jest żałosna, ja po tygodniowej przerwie zagrałem jousta, zacząłem conq i wyszedłem, bo stwierdziłem, że to nie ma sensu ani z tego żadnego fun'u. Może będę grał te PvE, ale też wątpię. Nie dziw się, że dział martwy, skoro nikt w to nie gra ;D

 

Trochę Cię nie rozumiem, nie lepiej dać sobie spokój z grą niż za każdym razem wracać do Smite'a i narzekać jaki to on nie jest do dupy?

Chciałem się was zapytać czy wiecie może na jakiej zasadzie Peanut Labs dobiera ankiety dla ludzi? Od początku istnienia Smite, zawsze jak wchodzę do zakładki "Free gems PC/Mac" to mam tylko oferty z SuperRewards a Peanut Labs i Radium One stoją od dawien dawna puste. Wiem, że ludzie z Polski normalnie korzystają z Peanut Labs dlatego zastanawia mnie fakt dlaczego ja nie mam możliwości wypełniania tych cholernych ankiet czy oglądania filmów. Ankiety i inne "zadania" z super rewards są nieopłacalne bo mimo tego, że wysyłam im te cholerne screeny i widać na nich, że wypełniłem ankietę tudzież wysłałem kod pin sms'em to piszą mi w odpowiedzi na reklamację "No sorry ale za mało dowodów na to, że cokolwiek tam zrobiłeś". Wku*wiłem się i napisałem do nich jeszcze raz czy akceptują nagrywanie pulpitu.. Macie jakąś radę na to peanut labs? Może zależy to od dostawcy internetu ew. od regionu polski? 

 

Ja wgl. w to już nie gram, tylko czasem wchodzę, przecież gra nie ma sensu.

Z Polski prawie nikt nie ma PeanutLabs/Radium One od końca 2014, tylko SuperRewards, musisz mieć zagraniczne IP i wtedy wyszuka.

Live a life you'll remember.




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...