Skocz do zawartości

KlauS.

 • MPC Winner
VIP
 • Zawartość

  7382
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  27
 1. BC jak zwykle animacyjnie opening jest świetny, jednak ta piosenka... Jak przez jakieś 15 sekund od pierwszej minuty jest nieznośne, tak potem znowu jest spoko. Nie podoba mi się xD Aż mi się przypominają stare czasy, gdzie co chwile AMV miało Skilleta/TFK/garażowy zespół lub Linkin Parka xD ^ świetny wokal Susumu Hirasawy
 2. W kółko ta sama piosenka przez 14 minut Jako, że słuchałem kiedyś TFK to po prostu nie mogę tego znieść :/
 3. Cały tydzień nic nie było, to uznałem, że ciąg skończony xD
 4. Oglądam regularnie i tego nie widzę, ale może jestem mało uważny. Masówki też mają to do siebie, że tłumacze z reguły nie wyczekują na serie co do godziny, a raczej zajmują się tym o czym pamiętają - dlatego robią to wolniej niż dedykowany tłumacz.
 5. Gówniana seria, tyle xD Najciekawszą postacią był dla mnie Ban, ale 1) strasznie go spłycili 2) zepchnęli go w sumie do nudnego romansu 3) jego siła okazała się być niczym i jest najbardziej useless postacią w tej bajce. Poza nim to Escanor jeszcze jest ciekawy z racji na jego moc, poza tym jest męski ??? no ale seria słaba mocno, dobrze by działała jako parodia shounena. Zboczony główny bohater powtarzający w kółko to samo, ecchi, irytująca gadająca świnia, romans z dupy wszędzie, a także osiąganie absurdu z mocą - autor nawet w pewnym momencie wprowadził "licznik mocy", magicznie wszyscy widza magiczną moc w cyferkach (xDDDDD) i przez to jeszcze bardziej się namieszało, wszyscy powerupy muszą dostawać, bo przeciwnicy nagle są "wskaźnikowo" silniejsi. Parodia, żałuję zmarnowanego czasu, żadnej przyjemności z oglądania. Liczyłem, że gdzieś to się zmieni, że chociaż przez chwile będzie miało dramatyczny moment, ale... nie.
 6. Od kiedy przestało lagować zerkam tu kilka razy w tygodniu z sentymentu xD Za bardzo w nic nie gram i nie oglądam też aż tak dużo jak kiedyś, ale dalej miło wspominam czas spędzony tutaj. Psycho-Pass na pewno będzie miał ciężko, pierwszy sezon miał ciekawe koncepcje antagonisty i głównego bohatera, pojawiło się kilka myśli filozoficznych i problem był dosyć ciekawy, pokazywał wady "perfekcyjnego systemu bezpieczeństwa". Drugi sezon merytorycznie raczej nic nie wniósł, też mi się w miarę fajnie oglądało, ale na pewno była to seria bardzo daleka od jedynki. Mimo wszystko jest to oryginalna produkcja, więc kto wie - może twórcy znaleźli kolejną koncepcję i będą mogli to jakoś interesująco przedstawić.
 7. Ja czekam na Psycho-Pass 3 i SnK częściowo, oprócz tego nie za bardzo się orientuję w seriach. OPM może też. Z ciekawości sprawdzę Kenja no Mago , bo będzie tłumaczone na wbijam.
 8. Obecnie wbijam to tylko jedna osoba, reszta odeszła ze względu na czas - od tego momentu strona dostała kilka dodatków i rozpoczęła zbieranie darowizn. Wcześniej, gdy było ich więcej, wzbraniali się przed dotacjami i nie chcieli ich przyjmować, nawet mieli to w info na stronie wpisane :P Czy popularniejsze... Raczej tłumaczy to co chce, jednak niewątpliwie te serie są popularne. Black Clover nie zapowiadał się na popularną bajkę z tego co wiem, a skończyło się na tym, że zdecydowali się wydawać odcinki dalej, zamiast skończyć na 51 xD Nie wiem czy wbijam ma najszybsze tłumaczenia, bo zwyczajnie nie sprawdzam już innych stron, ale jak kiedyś próbowałem się przekonać (lub miałem momenty, gdy bardzo chciałem zobaczyć odcinek jak najszybciej) to wbijam zawsze wydawało pierwsze. Masz pewność, że będzie w tym samym dniu, co premiera odcinka, oczywiście jeśli strefa czasowa na to pozwala. Oozora zawsze podaje czas tłumaczenia przy każdym odcinku, zazwyczaj są to 2 lub 3 godziny. Jakościowo na pewno jest super, ortów na pewno nie znajdziesz.
 9. Kiedyś się chciałem za Index chwycić, zobaczyłem nawet całkiem dużo odcinków pierwszego sezonu, byłem głównie zaciekawiony postacią Acceleratora, którego spotkałem wcześniej w internecie - nie byłem w stanie przez to przebrnąć.
 10. Tłumaczenie zajmuje od 3 do 4 godzin - nie wierzę, że jakakolwiek masówka (a-o, shinden czy nawet grupy fansuberskie) może utrzymać co tydzień takie tempo.
 11. Steam reviews wskazują na grę przeciwko botom, a nie graczom, steamcharts pokazuje niecałe 260 graczy w godzinie szczytu - trochę słabo z marketingiem, skoro nie zrobili hype na samym początku.
 12. Oregairu season 3

  "Stay tuned", czyli na razie brak informacji.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...