Skocz do zawartości

KlauS.

 • MPC Winner
VIP
 • Zawartość

  7356
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  27
 1. Też szanuję, ale czy dobry hajs... Pewnie wystarczająco, aby serwer utrzymać (co już jest dużym zarobkiem, bo nie musi dorabiać), ale kokosów raczej nie zgarnia. Sam go wsparłem, bo oglądam aż 4 serie na wbijam, no ale żeby miał z tego zarobek godny takiej pracy? Bodajże ze dwie serie musi tłumaczyć w nocy (tj. północ - ranek), co dla mnie już jest szalone - musi chyba mieć pracę zdalną, żeby tak się ze wszystkim wyrabiać, albo być niesamowicie wytrwałym człowiekiem.
 2. Pełna wersja ma 8 mln wyświetleń na YT, szkoda, że anime nie doszło do drugiego sezonu =(
 3. A swoją drogą royal, to jak możesz oglądać na animezone xD Wbijam robi zapewne szybciej, zapewnia lepszą jakość (zarówno obrazu, jak i tłumaczenia) i od nikogo nie kradnie, a dodatkowo ma całkiem przyjazne grono ludzi dyskutujących przy każdej serii.
 4. Dla mnie samo anime wydaje się średnie, możliwe nawet, że to o czym wspomniałeś ostatecznie będzie swego rodzaju dziurą fabularną.
 5. Amnesia? Tutaj dziewczyna traci pamięć i co chwilę się budzi w innej rzeczywistości, ale to chyba za lekkie tematy xD
 6. Wyjdzie wraz z zakończeniem mangi Hunter x Hunter, Madhouse kupiło już prawa do Bleacha i specjalnie czeka na tę okazję, aby wydać dwa hity jednocześnie.
 7. No bez przesady, firma wykonawcza ta sama (Disney) i nie mają ograniczenia czasowego, anime to trochę inna sytuacja - mają kilkugodzinną fabułę i nie da się jej zamknąć w standardach kinowych.
 8. "o tyle w przypadku śmierci odpowiedź na to pytanie nie jest już tak oczywista" - a jak zadośćuczynić śmierć? Z tego co wiem Samsung nie opanował jeszcze technologii wskrzeszania
 9. Jak zrobią do tego dubbing i wypuszczą w kinach, to nawet taka wersja stanie się bajką xD Z napisami może wyjdzie okej, ale to nadal Disney, Życzę im powodzenia, jak będzie okazja to może nawet obejrzę :P
 10. gdzie są angery reacts na mpcforum, dajce mi angery reacts :39_angry:

  :40_rage:

  1. lulek123321

   lulek123321

   a poprosisz? to dodam.

  2. aresorek

   aresorek

   To jest pozytywne forum


×
Okienko zamknie się za 5 sekund...