Skocz do zawartości

kopyteczkoo

Blue Member
 • Zawartość

  1389
 • Rejestracja

 • Ostatnio

2 obserwujących

O kopyteczkoo

 • Ranga
  MPC Popular User
 • Urodziny 7 Kwiecień

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://www.pokochajpromocje.pl

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

4365 wyświetleń profilu
 1. Będę szczery. Fajnie by to wyglądało, ale jestem kompletnie zielony, więc może być ciężko. Jutro spróbuję nad tym pokombinować.
 2. Dzięki, zawsze uważam, że lepiej poradzić się osób z "zewnątrz". Samemu czasami pewnych błędów się nie dostrzega :D Postaram się zamiast odnośników w menu po lewej stronie dodać jakieś przyciski, które będą bardziej rzucały się w oczy, ewentualnie spróbuję tam zmienić kolor na bardziej szary, niż biały. Nie rozumiem "widać, że to czysty wordpress, wypadałoby go jednak chociaż trochę dostosować, zamiast dawania standardowej opcji pisania postu" Masz tutaj na myśli dodanie możliwości oceniania postu przed kliknięciem na niego?
 3. 2 tygodnie temu wpadłem na pewien pomysł, który mnie zainspirował. W ten sposób stworzyłem, ową stronę. Pierwszy raz kupiłem domenę i hosting, po prostu ciekawość zwyciężyła. Chciałbym abyście spojrzeli na nią swoim okiem oraz ocenili. https://www.pokochajpromocje.pl Myślałem o czymś minimalistycznym, bez zbędnych okienek, które tylko denerwują. W zamyśle treści mają być dostarczane przez użytkowników, w tym pozwolenie na korzystanie z linków polecających. Myślę, ze to bardzo fajny układ.
 4. - Agent carter - Agenci tarczy - Dom z papieru przymierzam się do: - Westworld, - Arrow, - Daredevil, - 13 powodów, - Stranger Things, - Jessica Jones, - Flash, - The Defenders, - Narcos.
 5. Zajęło wam to całe 2, lub nawet 3 lata. Gratuluję
 6. Dlaczego tak nie mogło być od początku. #antaris #lagi #taski #usunięcie_plakietek #bannadiscord #bannastatus Jakby kogoś interesowało moje życie, to dzięki temu zmieniłem społeczność i planuję rozwijać się w kierunku socjologii To uczucie, gdy ma się 3 odwiedziny rocznie czy ja dobrze widzę?
 7. Lagi

  Dalej forum zalagowane [*]

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...