Skocz do zawartości

Yaboku

 • Gold Member
 • Moderator FanArt
 • Moderator League of Legends
 •  MPC News
 • MPCfacebook
Elf Świętego Mikołaja
 • Zawartość

  442
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Yaboku

 • Ranga
  Dzyń, dzyń, dzyń!
 • Urodziny 29 Grudzień

Metody kontaktu

 • Telegram
  Yaboku

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

5897 wyświetleń profilu
 1. 🎄 Dzyń, dzyń, dzyń...

   

  Pomożecie mi odnaleźć nazwę piosenki i wykonawcę?

  Pamiętam tylko jeden wers:

  🎵 "Topią w nas odłamki szkła" 🎵

  Dla osoby, która poprawnie wskaże nazwę piosenki i wykonawcę przewidujemy +10 cf4lH8n.png

   

  1. Issia

   Issia

   Edyta Górniak - Pada Śnieg (feat. Krzysztof Antkowiak)

  2. Yaboku

   Yaboku

   To jest poprawna odpowiedź! Do twojego konta zostanie dopisane 10 punktów! :-)

  3. N3ST0

   N3ST0

   Hania Stach - Pada śnieg

 2. 🎄 Dzyń, dzyń, dzyń...

   

  Pomożecie mi odnaleźć nazwę piosenki i wykonawcę?

  Pamiętam tylko jeden wers:

  🎵 "On the 25th by the fire place, oh-oh-oh" 🎵

  Dla osoby, która jako pierwsza poprawnie wskaże nazwę piosenki i wykonawcę przewidujemy +10 cf4lH8n.png

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Yaesthy

   Yaesthy

   Troszkę, moderacja nie powinna brać udziału wg. mnie ale coż ;v

  3. Creative

   Creative

   ^ ¯\_(ツ)_/¯ 

  4. Aive

   Aive

   Moderacja pod tym względem nie różni się niczym od innych użytkowników, nie mają innych ani lepszych metod obserwowania chociażby statusów, więc nie widzę żadnego powodu, żeby zabraniać komukolwiek udziału w jakiejś zabawie.

 3. Aby utworzyć zlecenie należy mieć więcej niż 30 postów.
 4. 🎄 Dzyń, dzyń, dzyń...

   

  Pomożecie mi odnaleźć nazwę piosenki i wykonawcę?

  Pamiętam tylko jeden wers:

  🎵 "How I'll hate goin' out in the storm" 🎵

  Dla osoby, która jako pierwsza poprawnie wskaże nazwę piosenki i wykonawcę przewidujemy +10 cf4lH8n.png

  1. Issia

   Issia

    

   Frank Sinatra - Let it snow!

  2. Yaboku

   Yaboku

   Jest to jedna z poprawnych odpowiedzi! Do twojego konta zostanie dopisane 10 punktów!

 5. 🎄 Dzyń, dzyń, dzyń...

   

  Pomożecie mi odnaleźć nazwę piosenki i wykonawcę?

  Pamiętam tylko jeden wers:

  🎵 "Santa, won't you bring me the one I really need?" 🎵

  Dla osoby, która jako pierwsza poprawnie wskaże nazwę piosenki i wykonawcę przewidujemy +10 cf4lH8n.png

  1. Issia

   Issia

   Mariah Carey – All I Want for Christmas Is You 

  2. Yaboku

   Yaboku

   Brawo @Issia! To jest poprawna odpowiedź! Do twojego konta zostanie dopisane 10 punktów!

  3. Issia

   Issia

   kochany elficzek <3

 6. 🎄 Dzyń, dzyń, dzyń...

   

  Pomożecie mi odnaleźć nazwę świątecznej piosenki i wykonawcę?

  Pamiętam tylko jeden wers:

  🎵 "But if you kissed me now" 🎵

   

  Dla osoby, która jako pierwsza poprawnie wskaże nazwę piosenki i wykonawcę przewidujemy +10 cf4lH8n.png

  1. Amove

   Amove

   Last Christmas 

   Utwór: Wham 

  2. Yaboku

   Yaboku

   @Amove odpowiedź poprawna, do twojego konta zostanie dopisane 10 punktów!

 7. Witajcie! W tym temacie macie możliwość typowania pojedynków mających miejsce w evencie All Stars 2018! Prócz 1v1 oraz 2v2 rozgrywane są też potyczki 5v5 w różnych trybach w których składy są zmieniane, więc przed typowaniem zalecam dokładnie przeanalizować daną drużynę oraz ich graczy zanim wytypujecie wynik. Powodzenia! Dzień 1 - Typowanie do 07.12 godziny 01:00 NA vs EU Składy: Top - Licorice / Wickd Jungle - Nightblue3 / Broxah Mid - Sneaky / Jiizuke Adc - Doublelift / Caps Supp - Imaqtpie / NoWay Aby wytypować drużynę zwycięską należy napisać EU>NA w przypadku gdy typujecie zwycięstwo Europy bądź NA>EU w przypadku zwycięstwa Ameryki. 2 v 2 Każda drużyna składająca się z dwóch graczy posiada swoją własną nazwę, aby wytypować zwycięzców należy napisać Mecz + liczbę spotkania po czym nazwę danej drużyny. Przykład: Mecz 2 - Captain Faker(co wskazuje na zwycięstwo drużyny składającej się z Captain Jacka oraz Fakera w drugim spotkaniu nad drużyną YoTT) 1 v 1 Tutaj typowanie wygląda tak samo jak w przypadku 2v2. Tak wyglądają potyczki na dzień pierwszy jednakże to nie koniec! W każdym turnieju musi być zwycięzca także wszyscy gracze którzy wygrają swoje 1v1 będą przechodzić do dalszej fazy drabinki aż w końcu dwóch z nich zmierzą się ze sobą w finale. Po każdym dniu All Stars do tego tematu będą trafiać kolejne drabinki z pojedynkami, więc obserwujcie temat żeby nie przegapić pojedynków!
 8. Dzyń, dzyń, dzyń! Święta coraz bliżej, forum wygląda bardzo klimatycznie, świątecznie. Brakuje tylko jednego elementu - świątecznego aspektu wśród naszych użytkowników! Charakterystyczne, czerwone czapeczki powinny dodać świątecznej magii temu miejscu! Każdy z Was może w tym temacie poprosić o dorobienie do waszego aktualnego avatara świątecznej czapeczki! Należy tutaj napisać post, przykładowo "Poproszę czapeczkę". Czapeczki może wykonywać każdy, a dla osoby, która wykona najwięcej czapeczek do 24 grudnia przewidziane jest +30 Jeżeli ktoś ma ochotę, może wykonać avatar dla danej osoby, zacytować ją i w poście wstawić gotową pracę. Kilka zasad: 1. Troll/paintowe prace nie są uznawane i są zaliczane jako offtop. 2. Każda osoba może zamówić maksymalnie 2 avatary. 3. Każdy ma prawo do złożenia "zamówienia". 4. Każdy ma prawo dorobić czapeczkę. 5. Akcja trwa od dziś do 24 grudnia, czyli Wigilii. 6. Posty niezwiązane z tematem, czyli inne niż poproszenie o czapeczkę i wykonanie avatara, będą usuwane. Wesołych Świąt!
 9. ? Dzyń, dzyń, dzyń... Życzymy wszystkim miłej zabawy! :)
 10. Witajcie przywoływacze! Nadchodzi magiczny czas świąteczny, a razem z nim wiele okazji do wykazania się! Już dzisiaj zaczynamy świętować Mikołajki. W teorii postać Mikołaja była uważana za patrona dzieci, lecz w dziale Ligi Legend może się bawić każdy — niezależnie od wieku :) W tym roku przygotowaliśmy dla Was 3 kategorie, w których możecie wziąć udział! Oczywiście zaznaczamy, że prace muszą być oryginalne i samodzielne, oraz zgodne z regulaminem obowiązującym na forum. Zapewne zauważyliście, że termin turnieju All-Stars wypada na dni 7-9 grudnia. Z tej okazji kategoria I brzmi: wytypuj jak najwięcej zwycięzców kompetycji All-Stars w kategoriach 1v1, 2v2 oraz Wschód kontra Zachód. Osoba, która poprawnie wymieni jak najwięcej wygranych teamów, wygra główną nagrodę! Wszystkie posty edytowane lub dodane po wystartowaniu rywalizacji All-Stars będą dyskwalifikowane. Swoje propozycje można obstawiać w tym temacie. Drugie zadanie również nie będzie trudne! Weź udział w losowaniu, komentując ten temat i wygraj nagrody! Jedynym warunkiem jest możliwość napisania tylko jednego posta — dodanie kolejnego będzie wiązało się z dyskwalifikacją z losowania. Zgłaszać się w tej kategorii możecie do 12 grudnia do godziny 23:59. Trzecia kategoria jest dla tych, którzy lubią trochę popisać i pokazać najlepsze pomysły swojej wyobraźni. Mianowicie zadanie polega na stworzeniu koncepcji swojej własnej postaci, która miałaby zawitać na Summoner's Rift! Taki zamysł musi zawierać wszystko, poczynając od historii, przez wygląd, po odpowiednie umiejętności. Każdy z uczestników może wystawić maksymalnie jedną koncepcję championa do konkursu. Liczy się Wasza kreatywność! :) Swoje prace przesyłajcie w prywatnej wiadomości do @Synek. Nagrody prezentują się następująco: 1 kategoria: plakietka MPC Champion — w przypadku posiadania plakietki, nagrodą będzie +70 punktów reputacji. 2 kategoria: plakietka MPC Champion — w przypadku posiadania plakietki, nagrodą będzie +50 punktów reputacji. 3 kategoria: dla najlepszej pracy w tej kategorii nagrodą będzie +1 poziom plakietki. Jeżeli zostanie nadesłana odpowiednia ilość prac, możliwe są wyróżnienia w postaci punktów reputacji. Wasze prace będą oceniane przez jury w składzie: @Synek @Yaboku @Sneakysu @xOstateczny. Turniej All-Stars możecie typować do czasu rozpoczęcia pierwszych pojedynków, czyli do godziny 1:00 7 grudnia. Reszta kategorii swojego końca doczeka się dnia 12 grudnia o godzinie 23:59, a więc wyniki ukażą się 13 grudnia. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
 11. Tylko dwa tematy jakkolwiek ciekawe, reszta średnia. jakość tekstów i myśl o tym ile roboty przy tobie będzie miał korektor zmusza mnie do wystawienia oceny negatywnej.
 12. Mógłbym się przyczepić do wymowy słówka wanted, ale to da się skorygować. Mikrofon nie jest najlepszej jakości, sam głos przyjemny, wymowa ok. Jak @carbonx wspomniał - robisz za długie przerwy między zdankami. Jeżeli popracujesz nad korektą audio nagrania, będę na tak.
 13. PATI <3

  1. Issia

   Issia

   Jaaa! Ten mikrofon! Czuję się jak gwiazda!


×