Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smite - ogólna dyskusja o grze


Gość Alfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 481
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Hola Ligowe były zablokowane więc na razie nie grałem.
Zawsze po otwarciu nowego sezonu warto trochę odczekać aż się wszystko ustabilizuje. Ping był nie do zniesienia ;_;

  

Opublikowano
Sezon 4. to największa, jak dotychczas, porażka Hi-Rezu. Wprowadzając patch 4.1, twórcy po raz kolejny udowodnili, jaki mają stosunek do graczy i do samego Smite'a. Naprawdę nie sądziłem, że po dopuszczeniu na oficjalne serwery Morrigan, czyli bogini bugów, zespół techniczny będzie w stanie olać sprawę. W pierwszy dzień po aktualizacji serwery były niemal niezdatne do gry, co pół godziny wywalali ludzi z meczów, dając jakieś marne 500 favorów. Później, przez następny dzień, Hi-Rez naprawiał bugi liczone w dziesiątkach, jak nie setkach, którymi nie zainteresowali się przed wgraniem łatki. Ciekawą sprawą są również rankedy, których nie było od początku nowego sezonu. Oczywiście dzień po tym, kiedy Hi-Rez wprowadził patch z sezonem czwartym i poprawił dramatyczną sytuację serwerów, odwołali się do tego, twierdząc, że gracze potrzebują czasu na zapoznanie się ze zmianami. Śmiem jednak wątpić, aby na pewno było to ze względu na graczy, których, swoją drogą, mają gdzieś. Bardziej prawdopodobnie brzmi teoria, iż twórcy doskonale wiedzieli, w jakim stanie są serwery i ile bugów ma gra, dlatego, żeby nie zdenerwować jeszcze bardziej ludzi, postanowili przesunąć wprowadzenie gier rankingowych. Dziwnym trafem zapowiedzieli oddanie rankedów na poniedziałek, w rzeczywistości przesunęli na wtorek, a przez cały poniedziałek naprawiali i stabilizowali serwery. Kiedy już zespół techniczny wgrał gry rankingowe, pojawiły się kolejne bugi, kolejny raz wrzucili aktualizację bez sprawdzenia. Przez pierwszy dzień nowego sezonu rankingowego nie było możliwości zagrania dwóch gier pod rząd, ze wszystkich wywalały lagi serwera albo przerwy techniczne, jedynie wieczorem było w miarę znośnie. Kolejny dzień - dało się przeżyć, chociaż i tak były lagi. De facto dopiero w piątek można było normalnie grać. Kolejna ciekawa kwestia to nowy system rankingowy, a dokładniej dywizje. Na początek warto wspomnieć o wielkim niedopatrzeniu Hi-Rezu, kiedy to w pierwszy dzień po oddaniu w ręce graczy rankedów, istniał bardzo ciekawy bug i tym sposobem wszyscy, którzy rozegrali 10 gier kwalifikacyjnych we wtorek, osiągając wynik 5-5, trafili na rangi pokroju bronze V/IV/III. Co warto dodać, w tym momencie wynik 5-5 równa się gold, w skrajnych przypadkach silver I. Najbardziej mnie śmieszy fakt, iż administracja nic z tym nie zrobiła, tylko naprawiła błąd, a gracze z tymi niskimi dywizjami zostali. Jednak, przechodząc do konkretów, system przydzielania rang w tym sezonie został po prostu zepsuty. Z wynikiem 6-4 lecisz do platyny, a z 7-3 do diamonda. Co, logicznie wnioskując, oznacza, że ludzie z bardzo niskim poziomem umiejętności dostali się do diamondu/platyny, przez co gra na tych dywizjach wygląda jak rok temu na bronzach. Poważnie, sam rozegrałem mecz z takim diamondem, który na Medusę, Bacchusa i Zeusa kupił beadsy. Ale wracając do tematu, zdobycie rangi diamonda to kwestia dobrego rozegrania kwalifikacji albo dwóch dni gry. Platyna w sezonie 4. odpowiada silverowi z sezonu 3.. Oczywiście trzeba tutaj poruszyć sprawę podziału na splity, który też jest dosyć ciekawy. Z tego co słyszałem ten "miękki reset" na koniec pierwszego splitu ma być przyznaniem rangi o jeden stopień niższej (gold - silver). Jeżeli faktycznie tak będzie, w spilicie wiosennym 70% graczy będzie miało masterów. A tak nawiązując do nagród za pierwszy fragment sezonu, licznik jest zbugowany i zastanawiam się, czy Hi-Rez będzie w stanie to ogarnąć i oddać należną ilość wygranych gier, czy po prostu zmniejszy wymaganą ilość i zwróci do ponownego wbijania. Słyszałem również, że obecny system przyznawania rang jest zbugowany i nie taki, jaki być powinien, co za tym idzie - można spodziewać się resetu sezonu. Bardziej prawdopodobna wersja to podmienienie tego w drugim splicie, ale i tak niewiele to zmienia. Nie wiem, czy naprawdę Hi-Rez aż tak bardzo chciał ułatwić te rankdy, robiąc z nich normale, czy może ma to związek z tym podziałem na splity. Odnośnie samej rozgrywki, chciałbym pochwalić twórców za mega dobry balans postaci. Z nowymi itemami He Bo, na maksymalnym poziomie z maksymalnymi stackami i potkami, może na ulta ściągnąć każdego tanka, który buduję się pod deffa i dmg jednocześnie; ciekawostka, z ulta wyciąga nawet do 1,8k. Natomiast jeszcze ciekawsze są gry rankingowe duel. Po wprowadzaniu szeregu zmian w itemach i bogach, tryb ten jest dedykowany postaciom adc. Przykładowa Jing-Wei, maksymalnie zbudowana, ściąga każdego wojownika/tanka na kilka hitów. O zabójcach nie ma co mówić, nawet nie podejdą. Wyjątkiem jest Kali, ze względu na ulta i Bakasura, równie zabójczy. Szkoda, pamiętam, że w sezonie trzecim było trochę inaczej i jednak nie tylko adc miało znaczenie. A teraz słowo o conquestach ligowych. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego na jousta można iść full premede, a na podbój nie? Poziom graczy na tym trybie to jakaś porażka. Wygrywasz tylko wtedy, gdy ogarniasz bardzo dobrze junglera i sam możesz sobie rozwalić enemy.

Wracając jeszcze do pierwszego tygodnia po wprowadzeniu aktualizacji 4.1., kiedy to Hi-Rez przedłużył o dwa dni weekend z Gemami, czyli do wtorku i dopiero w środę wieczorem skapnęli się, że trzeba ten event wyłączyć. 

Reasumując, twórcy kolejny raz pokazali, jak bardzo nie obchodzi ich sytuacja Smite'a. Robią tylko tyle, ile muszą. Zdecydowanie bardziej angażują się w nowe tytuły, tj. Paladins i Smite Tactics. Przypomina mnie się sytuacja, kiedy w ubiegłym tygodniu relacjonowano patch notes z Paladinsów i właśnie w tym momencie wywaliło serwery w Smite'cie. Oczywiście wszyscy czekali, aż skończy się transmisja, zanim cokolwiek zrobiono. Zabawne, doprawdy zabawne. 

 

 

Bilet sezonu 4. nieprzypadkowo został wprowadzony za darmo. Owszem, większość nagród jest do zdobycia bez wydania choćby jednego Gema, ale nie wszystkie. Jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Wystarczy poczekać na aktualizację, w której wszystko się okaże. A swoją drogą, wbijanie tych punktów bez questów i możliwości obstawiania jest trochę... ciężkie.
Opublikowano

 

Sezon 4. to największa, jak dotychczas, porażka Hi-Rezu. Wprowadzając patch 4.1, twórcy po raz kolejny udowodnili, jaki mają stosunek do graczy i do samego Smite'a. Naprawdę nie sądziłem, że po dopuszczeniu na oficjalne serwery Morrigan, czyli bogini bugów, zespół techniczny będzie w stanie olać sprawę. W pierwszy dzień po aktualizacji serwery były niemal niezdatne do gry, co pół godziny wywalali ludzi z meczów, dając jakieś marne 500 favorów. Później, przez następny dzień, Hi-Rez naprawiał bugi liczone w dziesiątkach, jak nie setkach, którymi nie zainteresowali się przed wgraniem łatki. Ciekawą sprawą są również rankedy, których nie było od początku nowego sezonu. Oczywiście dzień po tym, kiedy Hi-Rez wprowadził patch z sezonem czwartym i poprawił dramatyczną sytuację serwerów, odwołali się do tego, twierdząc, że gracze potrzebują czasu na zapoznanie się ze zmianami. Śmiem jednak wątpić, aby na pewno było to ze względu na graczy, których, swoją drogą, mają gdzieś. Bardziej prawdopodobnie brzmi teoria, iż twórcy doskonale wiedzieli, w jakim stanie są serwery i ile bugów ma gra, dlatego, żeby nie zdenerwować jeszcze bardziej ludzi, postanowili przesunąć wprowadzenie gier rankingowych. Dziwnym trafem zapowiedzieli oddanie rankedów na poniedziałek, w rzeczywistości przesunęli na wtorek, a przez cały poniedziałek naprawiali i stabilizowali serwery. Kiedy już zespół techniczny wgrał gry rankingowe, pojawiły się kolejne bugi, kolejny raz wrzucili aktualizację bez sprawdzenia. Przez pierwszy dzień nowego sezonu rankingowego nie było możliwości zagrania dwóch gier pod rząd, ze wszystkich wywalały lagi serwera albo przerwy techniczne, jedynie wieczorem było w miarę znośnie. Kolejny dzień - dało się przeżyć, chociaż i tak były lagi. De facto dopiero w piątek można było normalnie grać. Kolejna ciekawa kwestia to nowy system rankingowy, a dokładniej dywizje. Na początek warto wspomnieć o wielkim niedopatrzeniu Hi-Rezu, kiedy to w pierwszy dzień po oddaniu w ręce graczy rankedów, istniał bardzo ciekawy bug i tym sposobem wszyscy, którzy rozegrali 10 gier kwalifikacyjnych we wtorek, osiągając wynik 5-5, trafili na rangi pokroju bronze V/IV/III. Co warto dodać, w tym momencie wynik 5-5 równa się gold, w skrajnych przypadkach silver I. Najbardziej mnie śmieszy fakt, iż administracja nic z tym nie zrobiła, tylko naprawiła błąd, a gracze z tymi niskimi dywizjami zostali. Jednak, przechodząc do konkretów, system przydzielania rang w tym sezonie został po prostu zepsuty. Z wynikiem 6-4 lecisz do platyny, a z 7-3 do diamonda. Co, logicznie wnioskując, oznacza, że ludzie z bardzo niskim poziomem umiejętności dostali się do diamondu/platyny, przez co gra na tych dywizjach wygląda jak rok temu na bronzach. Poważnie, sam rozegrałem mecz z takim diamondem, który na Medusę, Bacchusa i Zeusa kupił beadsy. Ale wracając do tematu, zdobycie rangi diamonda to kwestia dobrego rozegrania kwalifikacji albo dwóch dni gry. Platyna w sezonie 4. odpowiada silverowi z sezonu 3.. Oczywiście trzeba tutaj poruszyć sprawę podziału na splity, który też jest dosyć ciekawy. Z tego co słyszałem ten "miękki reset" na koniec pierwszego splitu ma być przyznaniem rangi o jeden stopień niższej (gold - silver). Jeżeli faktycznie tak będzie, w spilicie wiosennym 70% graczy będzie miało masterów. A tak nawiązując do nagród za pierwszy fragment sezonu, licznik jest zbugowany i zastanawiam się, czy Hi-Rez będzie w stanie to ogarnąć i oddać należną ilość wygranych gier, czy po prostu zmniejszy wymaganą ilość i zwróci do ponownego wbijania. Słyszałem również, że obecny system przyznawania rang jest zbugowany i nie taki, jaki być powinien, co za tym idzie - można spodziewać się resetu sezonu. Bardziej prawdopodobna wersja to podmienienie tego w drugim splicie, ale i tak niewiele to zmienia. Nie wiem, czy naprawdę Hi-Rez aż tak bardzo chciał ułatwić te rankdy, robiąc z nich normale, czy może ma to związek z tym podziałem na splity. Odnośnie samej rozgrywki, chciałbym pochwalić twórców za mega dobry balans postaci. Z nowymi itemami He Bo, na maksymalnym poziomie z maksymalnymi stackami i potkami, może na ulta ściągnąć każdego tanka, który buduję się pod deffa i dmg jednocześnie; ciekawostka, z ulta wyciąga nawet do 1,8k. Natomiast jeszcze ciekawsze są gry rankingowe duel. Po wprowadzaniu szeregu zmian w itemach i bogach, tryb ten jest dedykowany postaciom adc. Przykładowa Jing-Wei, maksymalnie zbudowana, ściąga każdego wojownika/tanka na kilka hitów. O zabójcach nie ma co mówić, nawet nie podejdą. Wyjątkiem jest Kali, ze względu na ulta i Bakasura, równie zabójczy. Szkoda, pamiętam, że w sezonie trzecim było trochę inaczej i jednak nie tylko adc miało znaczenie. A teraz słowo o conquestach ligowych. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego na jousta można iść full premede, a na podbój nie? Poziom graczy na tym trybie to jakaś porażka. Wygrywasz tylko wtedy, gdy ogarniasz bardzo dobrze junglera i sam możesz sobie rozwalić enemy.
Wracając jeszcze do pierwszego tygodnia po wprowadzeniu aktualizacji 4.1., kiedy to Hi-Rez przedłużył o dwa dni weekend z Gemami, czyli do wtorku i dopiero w środę wieczorem skapnęli się, że trzeba ten event wyłączyć. 
Reasumując, twórcy kolejny raz pokazali, jak bardzo nie obchodzi ich sytuacja Smite'a. Robią tylko tyle, ile muszą. Zdecydowanie bardziej angażują się w nowe tytuły, tj. Paladins i Smite Tactics. Przypomina mnie się sytuacja, kiedy w ubiegłym tygodniu relacjonowano patch notes z Paladinsów i właśnie w tym momencie wywaliło serwery w Smite'cie. Oczywiście wszyscy czekali, aż skończy się transmisja, zanim cokolwiek zrobiono. Zabawne, doprawdy zabawne. 
 
 
Bilet sezonu 4. nieprzypadkowo został wprowadzony za darmo. Owszem, większość nagród jest do zdobycia bez wydania choćby jednego Gema, ale nie wszystkie. Jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Wystarczy poczekać na aktualizację, w której wszystko się okaże. A swoją drogą, wbijanie tych punktów bez questów i możliwości obstawiania jest trochę... ciężkie.

 

Z tym przyznawaniem rang to muszę przyznać, że to racja. Ludzie na twitterze przyznawali się, że w s3 byli przykładowo w silverze a teraz są w diamondzie co jest trochę beznadziejne, ale no cóż, może z następnym resetem przyjdą zmiany.

A co do duela to on od zawsze był gównem gdzie adc królowało (amc, skadi itp.)

Na Joust nie powinno być triple q jeżeli na Conq tego nie ma więc to też słabo.

 

Jak dla mnie S4 jest lepsze niż S3, może dlatego, że nie jest aż tak nudne, jedyny minus to przyznawanie wysokich rang ludziom którzy nie powinni się tam w ogóle znaleźć.

Powinni zrobić jak było w każdym sezonie czyli największa ranga jaką możesz dostać do gold 1, bo tak to nie ma żadnego grindu i ludzie już są w grandmasters.

VNp6c2U.png

Opublikowano

 

 

Sezon 4. to największa, jak dotychczas, porażka Hi-Rezu. Wprowadzając patch 4.1, twórcy po raz kolejny udowodnili, jaki mają stosunek do graczy i do samego Smite'a. Naprawdę nie sądziłem, że po dopuszczeniu na oficjalne serwery Morrigan, czyli bogini bugów, zespół techniczny będzie w stanie olać sprawę. W pierwszy dzień po aktualizacji serwery były niemal niezdatne do gry, co pół godziny wywalali ludzi z meczów, dając jakieś marne 500 favorów. Później, przez następny dzień, Hi-Rez naprawiał bugi liczone w dziesiątkach, jak nie setkach, którymi nie zainteresowali się przed wgraniem łatki. Ciekawą sprawą są również rankedy, których nie było od początku nowego sezonu. Oczywiście dzień po tym, kiedy Hi-Rez wprowadził patch z sezonem czwartym i poprawił dramatyczną sytuację serwerów, odwołali się do tego, twierdząc, że gracze potrzebują czasu na zapoznanie się ze zmianami. Śmiem jednak wątpić, aby na pewno było to ze względu na graczy, których, swoją drogą, mają gdzieś. Bardziej prawdopodobnie brzmi teoria, iż twórcy doskonale wiedzieli, w jakim stanie są serwery i ile bugów ma gra, dlatego, żeby nie zdenerwować jeszcze bardziej ludzi, postanowili przesunąć wprowadzenie gier rankingowych. Dziwnym trafem zapowiedzieli oddanie rankedów na poniedziałek, w rzeczywistości przesunęli na wtorek, a przez cały poniedziałek naprawiali i stabilizowali serwery. Kiedy już zespół techniczny wgrał gry rankingowe, pojawiły się kolejne bugi, kolejny raz wrzucili aktualizację bez sprawdzenia. Przez pierwszy dzień nowego sezonu rankingowego nie było możliwości zagrania dwóch gier pod rząd, ze wszystkich wywalały lagi serwera albo przerwy techniczne, jedynie wieczorem było w miarę znośnie. Kolejny dzień - dało się przeżyć, chociaż i tak były lagi. De facto dopiero w piątek można było normalnie grać. Kolejna ciekawa kwestia to nowy system rankingowy, a dokładniej dywizje. Na początek warto wspomnieć o wielkim niedopatrzeniu Hi-Rezu, kiedy to w pierwszy dzień po oddaniu w ręce graczy rankedów, istniał bardzo ciekawy bug i tym sposobem wszyscy, którzy rozegrali 10 gier kwalifikacyjnych we wtorek, osiągając wynik 5-5, trafili na rangi pokroju bronze V/IV/III. Co warto dodać, w tym momencie wynik 5-5 równa się gold, w skrajnych przypadkach silver I. Najbardziej mnie śmieszy fakt, iż administracja nic z tym nie zrobiła, tylko naprawiła błąd, a gracze z tymi niskimi dywizjami zostali. Jednak, przechodząc do konkretów, system przydzielania rang w tym sezonie został po prostu zepsuty. Z wynikiem 6-4 lecisz do platyny, a z 7-3 do diamonda. Co, logicznie wnioskując, oznacza, że ludzie z bardzo niskim poziomem umiejętności dostali się do diamondu/platyny, przez co gra na tych dywizjach wygląda jak rok temu na bronzach. Poważnie, sam rozegrałem mecz z takim diamondem, który na Medusę, Bacchusa i Zeusa kupił beadsy. Ale wracając do tematu, zdobycie rangi diamonda to kwestia dobrego rozegrania kwalifikacji albo dwóch dni gry. Platyna w sezonie 4. odpowiada silverowi z sezonu 3.. Oczywiście trzeba tutaj poruszyć sprawę podziału na splity, który też jest dosyć ciekawy. Z tego co słyszałem ten "miękki reset" na koniec pierwszego splitu ma być przyznaniem rangi o jeden stopień niższej (gold - silver). Jeżeli faktycznie tak będzie, w spilicie wiosennym 70% graczy będzie miało masterów. A tak nawiązując do nagród za pierwszy fragment sezonu, licznik jest zbugowany i zastanawiam się, czy Hi-Rez będzie w stanie to ogarnąć i oddać należną ilość wygranych gier, czy po prostu zmniejszy wymaganą ilość i zwróci do ponownego wbijania. Słyszałem również, że obecny system przyznawania rang jest zbugowany i nie taki, jaki być powinien, co za tym idzie - można spodziewać się resetu sezonu. Bardziej prawdopodobna wersja to podmienienie tego w drugim splicie, ale i tak niewiele to zmienia. Nie wiem, czy naprawdę Hi-Rez aż tak bardzo chciał ułatwić te rankdy, robiąc z nich normale, czy może ma to związek z tym podziałem na splity. Odnośnie samej rozgrywki, chciałbym pochwalić twórców za mega dobry balans postaci. Z nowymi itemami He Bo, na maksymalnym poziomie z maksymalnymi stackami i potkami, może na ulta ściągnąć każdego tanka, który buduję się pod deffa i dmg jednocześnie; ciekawostka, z ulta wyciąga nawet do 1,8k. Natomiast jeszcze ciekawsze są gry rankingowe duel. Po wprowadzaniu szeregu zmian w itemach i bogach, tryb ten jest dedykowany postaciom adc. Przykładowa Jing-Wei, maksymalnie zbudowana, ściąga każdego wojownika/tanka na kilka hitów. O zabójcach nie ma co mówić, nawet nie podejdą. Wyjątkiem jest Kali, ze względu na ulta i Bakasura, równie zabójczy. Szkoda, pamiętam, że w sezonie trzecim było trochę inaczej i jednak nie tylko adc miało znaczenie. A teraz słowo o conquestach ligowych. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego na jousta można iść full premede, a na podbój nie? Poziom graczy na tym trybie to jakaś porażka. Wygrywasz tylko wtedy, gdy ogarniasz bardzo dobrze junglera i sam możesz sobie rozwalić enemy.
Wracając jeszcze do pierwszego tygodnia po wprowadzeniu aktualizacji 4.1., kiedy to Hi-Rez przedłużył o dwa dni weekend z Gemami, czyli do wtorku i dopiero w środę wieczorem skapnęli się, że trzeba ten event wyłączyć. 
Reasumując, twórcy kolejny raz pokazali, jak bardzo nie obchodzi ich sytuacja Smite'a. Robią tylko tyle, ile muszą. Zdecydowanie bardziej angażują się w nowe tytuły, tj. Paladins i Smite Tactics. Przypomina mnie się sytuacja, kiedy w ubiegłym tygodniu relacjonowano patch notes z Paladinsów i właśnie w tym momencie wywaliło serwery w Smite'cie. Oczywiście wszyscy czekali, aż skończy się transmisja, zanim cokolwiek zrobiono. Zabawne, doprawdy zabawne. 
 
 
Bilet sezonu 4. nieprzypadkowo został wprowadzony za darmo. Owszem, większość nagród jest do zdobycia bez wydania choćby jednego Gema, ale nie wszystkie. Jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Wystarczy poczekać na aktualizację, w której wszystko się okaże. A swoją drogą, wbijanie tych punktów bez questów i możliwości obstawiania jest trochę... ciężkie.

 

Z tym przyznawaniem rang to muszę przyznać, że to racja. Ludzie na twitterze przyznawali się, że w s3 byli przykładowo w silverze a teraz są w diamondzie co jest trochę beznadziejne, ale no cóż, może z następnym resetem przyjdą zmiany.

A co do duela to on od zawsze był gównem gdzie adc królowało (amc, skadi itp.)

Na Joust nie powinno być triple q jeżeli na Conq tego nie ma więc to też słabo.

 

Jak dla mnie S4 jest lepsze niż S3, może dlatego, że nie jest aż tak nudne, jedyny minus to przyznawanie wysokich rang ludziom którzy nie powinni się tam w ogóle znaleźć.

Powinni zrobić jak było w każdym sezonie czyli największa ranga jaką możesz dostać do gold 1, bo tak to nie ma żadnego grindu i ludzie już są w grandmasters.

 

Kolejna sprawa to kryty, które ustawiał jakiś ułomny człowiek. Mam nadzieję, że ten patch, który ma jutro wyjść, w końcu ogarnie sytuację, bo to jest, lekko mówiąc, dramat, że adc ma cały czas po 1k hity. Jeżeli Hi-Rez to ogarnie, będzie całkiem spoko, jeszcze kilka nerfów dla postaci i git. 

Opublikowano

Nerfią shurikeny jutro więc nikt już ich raczej nie będzie kupować i wrócimy do normalnego startu.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Spoko, ale myślę, że to za mało. Wszystkie itemy z krytem wymagają zmian, bo zbudowanie adc pod kryty daje niesamowity efekt, w postaci 1k z hita. To trochę przesada i adc wygrywa wszystkie gry. 

Opublikowano

Od tego jest nazwa ADC Attack Damage Carry, wiadomo, że adc powinno carrować.

I też dlatego Smite to gra ZESPOŁOWA i takiego adc łatwo zniszczyć jeżeli jest out of position albo cokolwiek.

Nie znerfią krytów, bo to bezsensu, znerfili te głupie shurikeny i to powinno wystarczyć na tę chwile.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Według mnie dodanie 200 golda za oba przedmioty nie jest żadnym nerfem cały czas to cholerstwo będzie kupowane jedynie trzeba będzie poczekać dwie fale dodatkowe bądź zrobić firstblood proste

 

EDIT:

Chyba zwalili matchmaking nie pamiętam kiedy ostatnio miałem duo na sololinii

 

 

Opublikowano

co to znaczy "zwalili matchmaking" na solo często się siedzi ze swoim junglerem i lata z nim po buffy czy invade.

I nie znerfili tylko ceny za te shurikeny, ale jeszcze attack speed/damage (nie pamiętam dokładnie) więc zobaczymy czy będą dalej kupowane.

VNp6c2U.png

Opublikowano

co to znaczy "zwalili matchmaking" na solo często się siedzi ze swoim junglerem i lata z nim po buffy czy invade.

I nie znerfili tylko ceny za te shurikeny, ale jeszcze attack speed/damage (nie pamiętam dokładnie) więc zobaczymy czy będą dalej kupowane.

 

no nwm czy Kuzenbo lub Kupidyn nadaje się na jungle We3ken próbował i mu nie wyszło

 

 

http://smite.guru/match/pc/316992928

widze że tylko poisoned star ma nerfa na dmg a tak tylko na koszt widze

 

 

Opublikowano

pozdrawiam 

 

8144314870852671356140.png

Przez te 5 wygranych trafiłem do golda II w teorii osiągając więcej niż przez te wszystkie lata gry.

 

 

Opublikowano

Rozumiem, adc robi główne dmg w drużynie, ale bez przesady, bo soluje całe enemy i jeszcze na kradzieży życia przywraca full hp. Poza tym, na przykład na takiego Poseidon, wystarczy, że adc kupi sobie relikta - tarczę - i ten nowy item (runa, czy jak to się zwie) za 750, dzięki któremu może się tepnąć ze środka, gdy będzie leciał kraken i już mag nie może mu nic zrobić. 

 

pozdrawiam 

 

8144314870852671356140.png

Przez te 5 wygranych trafiłem do golda II w teorii osiągając więcej niż przez te wszystkie lata gry.

Trochę słabo Cię wyrzuciło. Słyszałem o ludziach, których na takich statach do platyny wywalało. W tym sezonie jakimś osiągnięciem jest dopiero master i grandmaster, reszta to rangi pokroju bronzu z s3. 

Opublikowano

Rozumiem, adc robi główne dmg w drużynie, ale bez przesady, bo soluje całe enemy i jeszcze na kradzieży życia przywraca full hp. Poza tym, na przykład na takiego Poseidon, wystarczy, że adc kupi sobie relikta - tarczę - i ten nowy item (runa, czy jak to się zwie) za 750, dzięki któremu może się tepnąć ze środka, gdy będzie leciał kraken i już mag nie może mu nic zrobić. 

 

pozdrawiam 

 

8144314870852671356140.png

Przez te 5 wygranych trafiłem do golda II w teorii osiągając więcej niż przez te wszystkie lata gry.

Trochę słabo Cię wyrzuciło. Słyszałem o ludziach, których na takich statach do platyny wywalało. W tym sezonie jakimś osiągnięciem jest dopiero master i grandmaster, reszta to rangi pokroju bronzu z s3. 

To coś słaby ten Pos musi być.

A w GM z PL utrzyma się pewnie tylko FrostiaK. Ranga NIE ŚWIADCZY o poziomie gry.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

 

Rozumiem, adc robi główne dmg w drużynie, ale bez przesady, bo soluje całe enemy i jeszcze na kradzieży życia przywraca full hp. Poza tym, na przykład na takiego Poseidon, wystarczy, że adc kupi sobie relikta - tarczę - i ten nowy item (runa, czy jak to się zwie) za 750, dzięki któremu może się tepnąć ze środka, gdy będzie leciał kraken i już mag nie może mu nic zrobić. 

 

pozdrawiam 

 

8144314870852671356140.png

Przez te 5 wygranych trafiłem do golda II w teorii osiągając więcej niż przez te wszystkie lata gry.

Trochę słabo Cię wyrzuciło. Słyszałem o ludziach, których na takich statach do platyny wywalało. W tym sezonie jakimś osiągnięciem jest dopiero master i grandmaster, reszta to rangi pokroju bronzu z s3. 

To coś słaby ten Pos musi być.

A w GM z PL utrzyma się pewnie tylko FrostiaK. Ranga NIE ŚWIADCZY o poziomie gry.

 

No wiesz, Poseidon, jak PRAWIE każdy mag, jest mocno papierowy, także do takiego adc, który bije po 1k z kryta, nawet nie podejdzie, nic niezwykłego. Dlatego najlepszym sposobem na rankedy jest atakowanie już w pierwszych sekundach i nie dojście do late'a, bo wtedy hunter nie ma tego dmg. Poza tym, nie rozumiem, dlaczego zostało to w takim sposób zrobione. Hi-Rez osłabił rolę wszystkich magów, wprowadzając tę runę teleportacji, dzięki której enemy może uniknąć każdego ulta/combo, natomiast adc dostało jakieś super mocne itemy na kryta i soluje wszystko na hity. 

W tym sezonie rangi wyjątkowo nie odzwierciedlają kompletnie niczego, jeżeli chodzi o poziom gracza. Ten system przyznawania dywizji jest tak zepsuty, że szkoda słów. Trochę przesadzili, żeby z golda iv wyrzucało od razu do platyny. I tak naprawdę, najwyższą dywizję ma ten, kto trafia na dobrego adc lub sam go ogarnia. 

Opublikowano

Jak działa bilet? Kupie go raz i mi zostaje na cały sezon?

Ogólnie jakie teraz są op picki na solo i mida?  Po za oczywistą nike i poseidonem

Bilet jest darmowy, możesz jedynie kupić jeden z dwóch pakietów, tym samym zyskując limitowaną skórkę do Nemesis, boostery, możliwość zdobywania punktów poprzez wykonywanie questów i obstawianie wyników. Normalnie, bez kupienia ów paczek, punkty zdobywasz tylko za wygrywanie gier. Bilet jest darmowy przez cały sezon i jeżeli kupisz jakiś pakiet, wszystkie opcje zostają do końca sezonu (mówię o obstawianiu i misjach), a skin i boostery na zawsze, oczywiście boostery do wykorzystania. 

Wiesz co, teoretycznie wszystko jest grane - od huntera na midzie, po assassina na solo. Możesz sobie poprzeglądać tier listy na internecie, tam znajdziesz te najpopularniejsze picki, co oczywiście nie znaczy, że najlepsze. Swoją drogą Nike po nerfie nie jest już taka op. 

Opublikowano

Bilet jest darmowy, możesz jedynie kupić jeden z dwóch pakietów, tym samym zyskując limitowaną skórkę do Nemesis, boostery, możliwość zdobywania punktów poprzez wykonywanie questów i obstawianie wyników. Normalnie, bez kupienia ów paczek, punkty zdobywasz tylko za wygrywanie gier. Bilet jest darmowy przez cały sezon i jeżeli kupisz jakiś pakiet, wszystkie opcje zostają do końca sezonu (mówię o obstawianiu i misjach), a skin i boostery na zawsze, oczywiście boostery do wykorzystania. 

Wiesz co, teoretycznie wszystko jest grane - od huntera na midzie, po assassina na solo. Możesz sobie poprzeglądać tier listy na internecie, tam znajdziesz te najpopularniejsze picki, co oczywiście nie znaczy, że najlepsze. Swoją drogą Nike po nerfie nie jest już taka op. 

 

Czy ja wiem, zwiększono jej jedynie cdr i odjeli 2 % bufa drużynowego, buff nadal jest widoczny, a cd nie odczuwalne. Zazwyczaj najpopularniejszy to najlepszy, ale jeśli ktoś potrafi to nie zabraniam iść bakasurą na solo, ale na platynie średnio to się sprawda, nawet aktualnej

Opublikowano

 

Jak działa bilet? Kupie go raz i mi zostaje na cały sezon?

Ogólnie jakie teraz są op picki na solo i mida?  Po za oczywistą nike i poseidonem

Bilet jest darmowy, możesz jedynie kupić jeden z dwóch pakietów, tym samym zyskując limitowaną skórkę do Nemesis, boostery, możliwość zdobywania punktów poprzez wykonywanie questów i obstawianie wyników. Normalnie, bez kupienia ów paczek, punkty zdobywasz tylko za wygrywanie gier. Bilet jest darmowy przez cały sezon i jeżeli kupisz jakiś pakiet, wszystkie opcje zostają do końca sezonu (mówię o obstawianiu i misjach), a skin i boostery na zawsze, oczywiście boostery do wykorzystania. 

Wiesz co, teoretycznie wszystko jest grane - od huntera na midzie, po assassina na solo. Możesz sobie poprzeglądać tier listy na internecie, tam znajdziesz te najpopularniejsze picki, co oczywiście nie znaczy, że najlepsze. Swoją drogą Nike po nerfie nie jest już taka op. 

 

za przegrany mecz też dostajesz 5 fp a za wygrany 10fp, z kupionym ticketem dostajesz 10 za przegraną i 20 za wygraną

Nike passive nadal jest op i ludzie ją banują na rankedach.

Na mida polecam Thotha i Janusa.

Na solo ostatnio każdy pickuje Herculesa i niszczy swojego przeciwnika na linii a reszta to standardowe picki jak zawsze czyli Vamana, Swk albo ktokolwiek z warriorów prawie, Chaac też jest dobry.

A no i nie pickuj Odina, każdy wie jak go counterować, jak skoczy to jest po nim najczęściej (gank od junglera albo cokolwiek).

VNp6c2U.png

Opublikowano

 

Bilet jest darmowy, możesz jedynie kupić jeden z dwóch pakietów, tym samym zyskując limitowaną skórkę do Nemesis, boostery, możliwość zdobywania punktów poprzez wykonywanie questów i obstawianie wyników. Normalnie, bez kupienia ów paczek, punkty zdobywasz tylko za wygrywanie gier. Bilet jest darmowy przez cały sezon i jeżeli kupisz jakiś pakiet, wszystkie opcje zostają do końca sezonu (mówię o obstawianiu i misjach), a skin i boostery na zawsze, oczywiście boostery do wykorzystania. 

Wiesz co, teoretycznie wszystko jest grane - od huntera na midzie, po assassina na solo. Możesz sobie poprzeglądać tier listy na internecie, tam znajdziesz te najpopularniejsze picki, co oczywiście nie znaczy, że najlepsze. Swoją drogą Nike po nerfie nie jest już taka op. 

 

Czy ja wiem, zwiększono jej jedynie cdr i odjeli 2 % bufa drużynowego, buff nadal jest widoczny, a cd nie odczuwalne. Zazwyczaj najpopularniejszy to najlepszy, ale jeśli ktoś potrafi to nie zabraniam iść bakasurą na solo, ale na platynie średnio to się sprawda, nawet aktualnej

 

No niby niewielka różnica, ale słyszałem od ludzi, że nie warto jej już pickować. Swoją drogą, gdy na nią grałem, czułem moc tego nerfa, co nie oznacza, że jest słaba. 

Popularne są przede wszystkim postacie łatwe do opanowania, mobilne i z konkretnym dmg. Oprócz tego takie picki, którymi można wiele zrobić, dzięki ich mechanice. Ale tak naprawdę, najlepszy wybór to bóg, którym potrafisz grać i się w nim odnajdujesz. Ot cały sekret. 

 

 

 

Jak działa bilet? Kupie go raz i mi zostaje na cały sezon?

Ogólnie jakie teraz są op picki na solo i mida?  Po za oczywistą nike i poseidonem

Bilet jest darmowy, możesz jedynie kupić jeden z dwóch pakietów, tym samym zyskując limitowaną skórkę do Nemesis, boostery, możliwość zdobywania punktów poprzez wykonywanie questów i obstawianie wyników. Normalnie, bez kupienia ów paczek, punkty zdobywasz tylko za wygrywanie gier. Bilet jest darmowy przez cały sezon i jeżeli kupisz jakiś pakiet, wszystkie opcje zostają do końca sezonu (mówię o obstawianiu i misjach), a skin i boostery na zawsze, oczywiście boostery do wykorzystania. 

Wiesz co, teoretycznie wszystko jest grane - od huntera na midzie, po assassina na solo. Możesz sobie poprzeglądać tier listy na internecie, tam znajdziesz te najpopularniejsze picki, co oczywiście nie znaczy, że najlepsze. Swoją drogą Nike po nerfie nie jest już taka op. 

 

za przegrany mecz też dostajesz 5 fp a za wygrany 10fp, z kupionym ticketem dostajesz 10 za przegraną i 20 za wygraną

Nike passive nadal jest op i ludzie ją banują na rankedach.

Na mida polecam Thotha i Janusa.

Na solo ostatnio każdy pickuje Herculesa i niszczy swojego przeciwnika na linii a reszta to standardowe picki jak zawsze czyli Vamana, Swk albo ktokolwiek z warriorów prawie, Chaac też jest dobry.

A no i nie pickuj Odina, każdy wie jak go counterować, jak skoczy to jest po nim najczęściej (gank od junglera albo cokolwiek).

 

Możliwe, nie zwracałem na to uwagi. 

Wiesz, Odin jest bardzo mocny i na niższe rangi idealnie się sprawdza. Niby każdy wiele, ale są bogowie, którymi po prostu nie uciekniesz. 

Opublikowano

Na niższych rangach to bierzesz Freye i całą grę solo carrying.

Na midzie:Pos,Thoth,Isis, Ra,

Na solo:Nike, Chaac, Tyr, Herc (praktycznie każdy warrior się nada)

Live a life you'll remember.




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...