Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Acta Sopa i PIPA wasze opinie/co nam grozi?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ludzie nie dawajcie mi lajków. Dajcie dawmarowi. To on przygotował pierwszy post a w skutek połączenia tematów wygląda tak jak bym to ja pisał. Nie widzisz dawmara patrz sygne mostro ;]

Opublikowano

Ech... Wygląda na to, że znowu będzie trzeba wychodzić z domu, żeby się dobrze bawić. Co za czasy...

 

 

Ludzie, nie chodzi o to, żeby pisać jakieś głupie petycje, bo one nie są wiarygodne i to i tak nic nie da.

Chodzi o to, żeby jak najbardziej nagłośnić sprawę.

Brak sprzeciwu oznacza akceptację.

Jeśli zobaczą, że internet też chce coś w tej sprawie powiedzieć, to może zastanowią się jeszcze raz.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

HeH W czasie reklamy filmu wymyślone:

 

Nie rzucim wolnego Internetu

Nie damy pogrześć wolności Internetu.

Polski my naród, polski lud,

Królewski szczep Piastowy.

 

Nie damy, by nas ogranicał wróg!

Tak nam dopomóż Bóg!

Tak nam dopomóż Bóg!

 

Do krwi ostatniej kropli z żył

Bronić będziemy Internetu,

Aż się rozpadnie w proch i w pył

ACTowa zawierucha.

 

Twierdzą nam będzie każdy like!

Tak nam dopomóż Bóg!

Tak nam dopomóż Bóg!

 

Nie będzie ACTA pluła nam w twarz

Ni dzieci nam ograniczał,

Orężny wstanie Anonymous nasz,

Duch będzie nam hetmanił.

 

Pójdziem, gdy zaatakuje Anonymous.

Tak nam dopomóż Bóg!

Tak nam dopomóż Bóg!

 

Nie damy miana wolności Internetu zgnieść

Nie pójdziem żywo w trumnę

W Internetu imię, na jego cześć

Podnosi czoła dumne.

 

Odzyska Internet dziadów wnuk!

Tak nam dopomóż Bóg!

Tak nam dopomóż Bóg!

1323717436-U247153.gif

Opublikowano

A Najgorsze To Ze Wszystkie Znane Przez nas I Lubiane Fora / Portale takie jak MPCForum mogą zniknąć !

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

ludzie nie dawajcie mi lajków. Dajcie dawmarowi. To on przygotował pierwszy post a w skutek połączenia tematów wygląda tak jak bym to ja pisał. Nie widzisz dawmara patrz sygne mostro ;]

 

NIe trzeba, zrobiłem to aby ostrzec userów, i nie wymagam za to jakiś + czy jakiś innych śmiesznych podziękowań.

Opublikowano

Powiem tak: ANONYMOUS zaspiewa na grobie państw:

 

To już jest koniec! Nie ma już nic! Macie BANA! Usunąć ACTA!

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Liczę na nich :)

 

Tak wgl. to trzeba być chorym na głowę ,żeby coś takiego podpisać ...

 

PS.

Składamy się na bilety do USA?

 

Po co jak mozna jechac do warszawy pod parlament europejski i zrobic protest 26.1? ;)

Opublikowano

anonymous chce doprowadzic do szalu sopa'e a nie acta'e. zapewne tez beda mieli jakis wplyw na acta. radze pospamic troche europarlamentom :P zacznijmy dzialac jak amerykanie a nie patrzec co sie stanie

Opublikowano

yt nie zamkną ludzie to nie jest tylko Polska stronka...Gdyby mieli go zamknąć zrobili by to już dawno...

 

ale usuna wszystkie filmy co nie maja praw autorskich, albo je naruszaja

Opublikowano

Wcale nie. Zamkneli dopiero megaupload i megavideo. Jest jeszcze np ThePirateBay :) wiec jutub za tymi skupiajacymi sie na piractwie stronami jest daleko w tyle

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...