Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Acta Sopa i PIPA wasze opinie/co nam grozi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawać bo już niedużo brakuje,nie wiem czy coś to da ale warto sprobować...

 

http://www.avaaz.org/en/save_the_internet_action_center_b/?slideshow

 

ALE NIEOGARY Z WAS!!!

 

Tylko takie co mają pirackie pliki...Chomiki, przeklej itp.... + do tego bd Cię kontrolować dostawca internetu (wiadomości/odwiedzane strony)

 

wszystkie torrenty też ? ...

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i co ci to da? MPC nic nie ma do powiedzenia, jedynie rząd

To że im więcej osób sprzeciwi się tym ustawom tym większa szansa że nie zostaną one przyjęte.

Opublikowano

Troszkę śmieszna ta cała petycja, a to dlatego, że na 1 ip można podpisywać się ile w lezie ;]

wystarczy e-mail nowy ^^.

 

PS. Bardzo wiarygodna petycja :D

Opublikowano

Ja tam ściągam najnowsze produkcje tak na wszelki wypadek zobaczymy co z tego będzie :)

Więcej wiarygodnych informacji dziś w wiadomościach na kanale 1 o godzine 19.00

Opublikowano

Porażka -.- ... Lepiej niech kurwa wszystko wyłączą bo jak nie ma warezów to jebać to.

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

jeszcze 88tysięcy głosów ..

 

miejmy nadzieje że polski rzad tego nie podpisze..

 

módlmy się .. !

 

skumajcie to.. co będziemy robić na internecie jak nie bedzie działało google, mpc, youtube, chomikuj, wiki, wszystkie privy metin2/tibia/cs

 

poprostu masakra ! pobiore sobie pliki serverowe metin2 na hamachi, jak troche sprawa ucichnie to sobie postawie.. xD chyba plików z kompa mi nie usuną no nie ? . xD

Opublikowano

jeszcze 88tysięcy głosów ..

 

miejmy nadzieje że polski rzad tego nie podpisze..

 

módlmy się .. !

 

skumajcie to.. co będziemy robić na internecie jak nie bedzie działało google, mpc, youtube, chomikuj, wiki, wszystkie privy metin2/tibia/cs

 

poprostu masakra ! pobiore sobie pliki serverowe metin2 na hamachi, jak troche sprawa ucichnie to sobie postawie.. xD chyba plików z kompa mi nie usuną no nie ? . xD

 

No chyba nie


 
 

Opublikowano

ja proponuje osiedlić się w Afryce, tam raczej ACTA nie dotrze

 

 

proponuje obejrzeć najnowszy SmackDown zanim go usuną

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=LM_Aialwk48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

:) Ja to umiem to ca Anymous :D

Ale tak na serio to sciągac wszystko na dyskietki pierdoly i miec zapass.....

Kur&& nie wprowadzac!!!

P.S. Koncze petycje :D

1682780176.png <---------- LEPSZY OD 81% POLSKI!!!! WOOOHOOOO!!!!!

Kochani admini zdejmijcie mi te procenty Ja tak się staram ;( >3

Opublikowano

Czy serwery prywatne zostaną zamkniete z tego powodu przecież niema licencji

do metina, tibi te serwery zawsze były nielegalne i część upadała z nich bo nie mogła się wypłacić tym firmom

Można pożegnać się z serwerami cs'a ...

niby czemu? serwery są na licencji, kupujesz csa, dostajesz gratis deticated serwer,,,,

 

 

jeszcze 88tysięcy głosów ..

miejmy nadzieje że polski rzad tego nie podpisze..

módlmy się .. !

skumajcie to.. co będziemy robić na internecie jak nie bedzie działało google, mpc, youtube, chomikuj, wiki, wszystkie privy metin2/tibia/cs

poprostu masakra ! pobiore sobie pliki serverowe metin2 na hamachi, jak troche sprawa ucichnie to sobie postawie.. xD chyba plików z kompa mi nie usuną no nie ? . xD

google? niby czemu, to tylko algorytm do wyszukiwania stron, już bardziej mogą zamknąć microsoft, dokładniej skydrive ^^

mpc? hahaha myślisz że kto kolwiek wie co to jest?

yt - jeżeli filmik bez licencji znajdzie się na tym serwisie i zostanie zgłoszony zostaje usunięty

chomikuj - true

wiki - idk

metin tibia true/false(za dużo tego syfu jest z tibi jest ok 30-100k serwerów, z metina pewnie w kurwe więcej to myślisz że do każdego miśki przyjdą przywitać się?)

cs false

 

 

 

a jak do tej pory coś pobierałem pirackiego (a pobierałem filmy programy muzyke..) to nic mi nie grozi jak usune ? :D

jak uploadowałem clienta metin2 edytowanego przezemnie na megaupload to coś mi grozi ? :>

czy to wszystko jest karalne dopiero jak polska podpisze ten jebany papierek ?

czy nie wiesz może że piractwo było zawsze karalne?

zawsze ci to groziło -.-

Opublikowano

Nie usuną, ale jak psy wpadna i zobacza ze masz cos pirackiego to kara grzywny... o ile to przejdzie, a oby nie!!!!!!!!!!!

Bywalec
Opublikowano

Jak usuną alter ops i alteriwnet wjeżdżam tam z oddziałem NEO KIDÓW i robimy rozróbe.

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Opublikowano

a jak do tej pory coś pobierałem pirackiego (a pobierałem filmy programy muzyke..) to nic mi nie grozi jak usune ? :D

 

jak uploadowałem clienta metin2 edytowanego przezemnie na megaupload to coś mi grozi ? :>

 

czy to wszystko jest karalne dopiero jak polska podpisze ten jebany papierek ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...