Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Acta Sopa i PIPA wasze opinie/co nam grozi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uwaga 8minutek do wiadomości @@@@

 

i będzie wszystko jasne :)

 

mam nadzieje.. ;x

 

/edit

 

dobra patrycek nie podoba sie to wypie**alaj z tematu.. to jest dyskusja własnie po to aby dyskutować.

 

nie podoba sie to tam są drzwi

 

drzwi14b.jpg

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

uwaga 8minutek do wiadomości @@@@

 

i będzie wszystko jasne :)

 

mam nadzieje.. ;x

 

Wiadomości na jakim programi są? Na TVP 1 ?

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

Opublikowano

up.

 

więc tak.

 

youtube- pełno filmów z downloadem do pełnych wersji systemu windows, photoshopa, frapsa, sony vegas, różnego rodzaju kodów aktywujących itp.

 

google- wystarczy ze wpiszesz w wyszukiwarce download fraps i peeeeeeeeeeełno wyświetleń. Z każdego rodzaju stron internetowych. Rozumie, wkoncu usuną te strony ale po co by była wyszukiwarka google ? do czego ?

 

facebook- tu chyba nic takiego nie ma oprócz zdjęć- możliwe że też można łamać prawo poprzez wrzucanie,podszywanie się pod innego człowieka itp..

youtube - posiada regulamin, gdybyś nie wiedział, jeżeli taka treść się znajdzie i admin do tego dojdzie jest usuwana :>, więc yt'bowi nie można nic zarzucić

google - to tylko zbiór stron, który pozwala wyszukiwanie

fb - też ma regulamin

skydrive - niema regulaminu to czemu KURWA MAC MICROSOFTU NIE WYJEBIĄ W CHUJ?!

odpowiedz mi prosze

może od razu skype i gg niech wyjebią no bo przecież można się wymieniać danymi

 

@edit

włączyłem wiadomości i akurat było o ruchu palikota, chociaż się pośmiałem

Opublikowano

ale spam ale w sumie posmamujcie bo 26 jest koniec internetu :P

 

Nie wypowiadaj się, jak masz zamiar takie komentarze pisać...

 

@down Zraportuję misiaczku

Opublikowano

co to kurwa ma być to jest głupota to co ja będę robił na necie ;/

 

Przeglądał portale społecznościowe ;)

Rób lepiej zapasy na wszelki wypadek.

Opublikowano

Teraz dopiero zobaczycie na co stać Anonymous i resztę hackerów. :)

Anonymous już pokazało co potrafi włamując się m.in. na stronę FBI ;-)

Opublikowano

Anonymous już pokazało co potrafi włamując się m.in. na stronę FBI ;-)

 

Tak ^^ NIech pozamykają te chomiki, torrenty, nasze kalsy, fotki, buk fejsy... Ale niech dadzą nam spokój i niech nas nie śledzą...

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

Opublikowano

Anonymous już pokazało co potrafi włamując się m.in. na stronę FBI ;-)

 

ale jak to powprowadzają w krajach to zacznie się cyberwojna :)

Opublikowano

Anonymous już pokazało co potrafi włamując się m.in. na stronę FBI ;-)

nie włamało się na FBI. Maja zamiar to zrobić ;). Ale patrząc, że zamknęli stronę rządową, to naprawdę mają moc.Życzę tej całej ACTA'cie, żeby zbankrutowała i wyniosła się od Polski. Nie dość że jesteśmy biedni, to jeszcze dopierdalają farmazony! Niech nie wchodzą na nasz teren, bo nie jeden raz pokazaliśmy na co nas stać.

 

 

a ten Komorowski czy Sikorski, zamiast podpisywać takie GÓWNA, zajął by się sytuacją w państwie! latem rowerem się jeździ bo paliwo kosztuje jak obiad w restauracji w centrum Warszawy. OCHUJELI!

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

ale jak to powprowadzają w krajach to zacznie się cyberwojna :)

 

Już się zaczeła

 

 

nie włamało się na FBI. Maja zamiar to zrobić ;). Ale patrząc, że zamknęli stronę rządową, to naprawdę mają moc.Życzę tej całej ACTA'cie, żeby zbankrutowała i wyniosła się od Polski. Nie dość że jesteśmy biedni, to jeszcze dopierdalają farmazony! Niech nie wchodzą na nasz teren, bo nie jeden raz pokazaliśmy na co nas stać.

 

 

a ten Komorowski czy Sikorski, zamiast podpisywać takie GÓWNA, zajął by się sytuacją w państwie! latem rowerem się jeździ bo paliwo kosztuje jak obiad w restauracji w centrum Warszawy. OCHUJELI!

 

Powiem tak Komorowski podpisuje na siebie karę śmierci ... to tyle

Opublikowano

Ja myślę, że hackerzy (np. Anonymous) zrobią cyber-wojnę rządom poszczególnym państwom. Kraje tak zbankrutują przez to, że będą to jeszcze wycofywać.

 

KOMOR DO KOMÓRKI.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...