Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Walczymy!] Napisz Petycje o nie podpisanie AKTA.


Włochu13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . W poszukiwaniu na Youtube . Znalazłem pod pewnym filmikiem możliwość stawienia Się . Otóż:

 

- Wchodzimy na tą Stronkę

 

http://sejm.gov.pl/S...owie_okregi.xsp

 

- Wybieramy swoje województwo

 

- Po wybraniu Województwa wybieramy Posła nie ważne jest czy z naszego Powiatu .

 

- Po kliknięciu na odnośnik Z imieniem i nazwiskiem Posła , wyświetlą nam Się jego dane osobowe. Na prawie samym dole mamy jego e-mail(powinnien wyglądac tak [email protected]).

 

-Ctrl+c e-mail , wchodzimy na pocztę i piszemy dlaczego Akta są syfem i nie chcemy tego !

 

Wzorek !

 

Witam ! Jestem internautą Polskiego Internetu . I sprzeciwiam Się podpisaniu ustawy AKTA przez nasz rząd . Dlaczego? Odpowiedź jest prosta , gdy Polski rząd podpiszę tą ustawę , wiele stron dzięki którym dziś chłoniemy wiedzę i korzystamy z Nich do różnych celów . Nie tylko do Piractwa , ale również do udostępniania własnych plików , zostanie trwale zablokowanych . Również pragnę dodać , że będzie to ograniczenie swobody wysławiania Się w Sieci . Czyli kontrolowania "Wolności Słowa" . Ja chcę być wolnym człowiekiem i Chcę chłonąć widzę dlatego zwracam Się do pańskiej Osoby ,aby nie podpisał Pan/Pani AKTA . W imieniu Polskich Internautów będę niezmiernie wdzięczny !

 

To jest przykład, ale możecie napisać sami .

 

To Teraz Do Roboty !

:) I Się nie bać !

 

Opublikowano

Napisałem do Adama Szejnfelda :P.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Oj włochu, włochu....

 

Ten twój tekst nadaje sie raczej do kabaretu niz do posla...

1. 'internauta Polskiego Internetu' to mamy rozne internety? pierwsze slysze

2. zdania nie zaczyna sie od 'i'

3. czemu wszedzie wyraz 'się' piszesz z dużej litery?

4. czemu 'nich' i 'piracto' piszesz z duzej?

 

Nie chce dalej mi sie czytac tego zalosnego listu.

 

Mam pytanie - czy liczba 13 w nicku to twoj wiek(to jest chyba pytanie retoryczne ^^)

Opublikowano

Oj włochu, włochu....

 

Ten twój tekst nadaje sie raczej do kabaretu niz do posla...

1. 'internauta Polskiego Internetu' to mamy rozne internety? pierwsze slysze

2. zdania nie zaczyna sie od 'i'

3. czemu wszedzie wyraz 'się' piszesz z dużej litery?

4. czemu 'nich' i 'piracto' piszesz z duzej?

 

Nie chce dalej mi sie czytac tego zalosnego listu.

 

Mam pytanie - czy liczba 13 w nicku to twoj wiek(to jest chyba pytanie retoryczne ^^)

1. Nie , ale ja pochodzę z Polski .

2. to jest WZÓR i pisałem to "Szybką ręką "

3.Tak już piszę . I czytaj punkt 2.

4.Nich gdyż jest to skierowane do Osób . A piractwo bo mi się tak podoba.

5. 13 nie jest moim wiekiem jestem znacznie starszy . 13 to moja szczęśliwa liczba , która w wielu kulturach oznacza nieszczęście .

Pozdrawiam Hejtera ;)

Opublikowano

1. Nie , ale ja pochodzę z Polski .

2. to jest WZÓR i pisałem to "Szybką ręką "

3.Tak już piszę . I czytaj punkt 2.

4.Nich gdyż jest to skierowane do Osób . A piractwo bo mi się tak podoba.

5. 13 nie jest moim wiekiem jestem znacznie starszy . 13 to moja szczęśliwa liczba , która w wielu kulturach oznacza nieszczęście .

Pozdrawiam Hejtera ;)

 

1. To nie jest odpowiedź na moje pytanie

2. Chyba nie wiesz co to jest wzór...

"Wzorzec to zwykle coś pozytywnego, godnego naśladowania[...]"

3. To nie jest odpowiedź

4. Akurat Nich odnosi sie do stron więc coś ci nie wyszło

5. Brawo! Pierwsza normalna odpowiedź, szkoda ze niezgodna z prawdą.

 

Pozdrawiam trzynastoletnie dziecko, które nie potraf czytać ze zrozumieniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...