Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Acta Sopa i PIPA wasze opinie/co nam grozi?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up swieta racja. A tak wgl beda blokowane wszystkie pornole w necie :( wiec fapfapowicze musza posciagac ile wlezie do czwartku. Bedzie czarny czwartek

Opublikowano

Ludzie Z Warszawy ! Spotykamy Się Pod Parlamentem 26 Stycznia ! Z Samego Rana ! o 7.00 !! Będziemy Protestować !

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA STRONĘ PRZECIWNĄ ACTA NA FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/pages/STOP-dla-ACTA-w-Polsce/134809066637289


Opublikowano

A czy jak wykupie sobie serwer np. w Korei i będę tam trzymał np serwer typu MU i to będzie polska strona to czy mogą się przyczepić czy to ich już nie dotyczy i mogą se possać *****??


Opublikowano

Mam kilka pytan;

1. Jakie/ile/lub czy w ogole jakies kraje tez dostaly ten "kontrakt" od ACTA ??

2. Jezeli polska podpisze to co by dokladniej zniklo z internetu ??

3. ACTA jest z USA tak to dlaczego nam proponuja to a nie sami u siebie to wprowadza ??

4. Co sie stanie z grami multiplayer takimi jak League Of Legends, NFS World, AC Revelations multiplayer ???

pozdro ten tydzien bedzie przesran*

Opublikowano

1. Jeszcze nie dopiero 26stycznia UE ma podpisać ten oto dokument.

2. Warez i wszystko co jest podejrzewane o piractwo.

3.Acta jest to Europejska wersja SOPA

4. Będą działać.Tylko serwery prywatne nie będą działać.

Opublikowano

O ja pierdole.... co to będzie z tymi serverami typu metin.Ja tak czuje ze nie dojdzie do podpisania tego gówna za dużo polaków się sprzeciwia według tego ACTA

//

Opublikowano

Robicie nie potrzebny szum.

Megaupload padło akcję przejęła grupa anonymous która padła już kilka stron w tym stronę FBI oraz strony znanych polityków i nie tylko.

Poza tym USA podobno wycofuje SOPA/PIPA lecz to jeszcze nie pewne informacje.

Brat informuje mnie na bieżąco a jego informują ludzie z USA przez facebook-a.

 

Ludzie Z Warszawy ! Spotykamy Się Pod Parlamentem 26 Stycznia ! Z Samego Rana ! o 7.00 !! Będziemy Protestować !

Do Polski nie doszło SOPA/PIPA i inne tego typu komplikacje internetowe.

Chyba że pojedziecie pod biały dom i tam będziecie protestować.

Ale to zmienia wtedy postać rzeczy.

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

Tak jest SOPA nie dotarło do Polski.

I nie dotrze prędko.

Lecz skutki odczuwamy.

Ponieważ użwamy sporo stron z USA.

A SOPA itd.. je blokują ludzie z Anonymous wzięli się za robotę za niedługo będzie wykonany skok na stronę internetową białego domu.

Mają także w planach kolejne strony lecz o następnych atakach będą informować w formie filmów na youtube.com.

Uuu...

Nie spodziewaliście się że wrócę :D

Ale jednak jestem :)

Opublikowano

Ale ACTA narusza prawa człowieka do wolności słowa. Ja nie chce aby ktoś wiedział o czym ja pisze z kolegą czy koleżanką.

 

Nie , nie narusza . Przy umowie spisywanej podczas zakupienia łącza internetowego podpisujesz właśnie takie o to ustawy , nie wiem dlaczego w ogóle o tym informują . Pozatym to nie jest tak jak większość dzieci myśli . To nie będzie monitorowac WSZYSTKIEGO , Twoich porno , Twoich zdjęć , Twojego GG. NIE ! To będzie kontrolować TYLKO I WYŁĄCZNIE nielegalne oprogramowania i nielegalne strony . ONI NIE ZAMKNĄ ******** , więc prawiczki mogą dalej cieszyć się z bycia prawiczkami .

 

 

Powiem tak

:)

Komorowski już przegrał wybory powodzenia

:)

 

Większość ludzi sprzeciwiających się ACTA i SOPA to są wypierdki PONIŻEJ 18 roku życia , a to , że powiedzą rodzicom "Mamo/Tato nie głosuj na Bronka bo on mi zablokował pirackie gry i teraz muszę spędzać czas na nauce zamiast grać w FiFe 3015 na Cracku od Skidrowa (FOCH)"

 

Ludzie dorośli - ( 20 ++ ) Na pewno nie wezmą tego tak do siebie ...

 

 

 

 

Na szczescie jest Anonymouse... zobaczymy co bedzie za tydzien ;/

 

Oh ! Tak ! HURA ! Pierw naucz się pisać imię Twojego boga , dopiero później go pisz . Polecam sobie przeczytać mój post 2 razy , albo 2x tyle ile wynosi Twój wiek , może coś dotrze .

 

 

"Oh Anonymousie drogi

 

Przyjdź pomoc Twoja

 

Jako iż chcemy ściągać piraty

 

I nie wachaj nas na pokuszenie ACTY

 

Ale daj nam dużo seedów

 

Jako iż my też seedujemy

 

Internet ."

 

 

W Szwecji czy gdzieś istnieje religia dotycząca piratów itd , może do niej dołączycie ;) ?

Opublikowano

[/left][/size][/font]

Nie , nie narusza . Przy umowie spisywanej podczas zakupienia łącza internetowego podpisujesz właśnie takie o to ustawy , nie wiem dlaczego w ogóle o tym informują . Pozatym to nie jest tak jak większość dzieci myśli . To nie będzie monitorowac WSZYSTKIEGO , Twoich porno , Twoich zdjęć , Twojego GG. NIE ! To będzie kontrolować TYLKO I WYŁĄCZNIE nielegalne oprogramowania i nielegalne strony . ONI NIE ZAMKNĄ ************* , więc prawiczki mogą dalej cieszyć się z bycia prawiczkami .

 

 

 

 

Większość ludzi sprzeciwiających się ACTA i SOPA to są wypierdki PONIŻEJ 18 roku życia , a to , że powiedzą rodzicom "Mamo/Tato nie głosuj na Bronka bo on mi zablokował pirackie gry i teraz muszę spędzać czas na nauce zamiast grać w FiFe 3015 na Cracku od Skidrowa (FOCH)"

 

Ludzie dorośli - ( 20 ++ ) Na pewno nie wezmą tego tak do siebie ...

 

 

 

 

 

 

Oh ! Tak ! HURA ! Pierw naucz się pisać imię Twojego boga , dopiero później go pisz . Polecam sobie przeczytać mój post 2 razy , albo 2x tyle ile wynosi Twój wiek , może coś dotrze .

 

 

"Oh Anonymousie drogi

 

Przyjdź pomoc Twoja

 

Jako iż chcemy ściągać piraty

 

I nie wachaj nas na pokuszenie ACTY

 

Ale daj nam dużo seedów

 

Jako iż my też seedujemy

 

Internet ."

 

 

W Szwecji czy gdzieś istnieje religia dotycząca piratów itd , może do niej dołączycie ;) ?

 

 

Ogarnij się, sam napisałeś złośliwe oprogramowanie a takie oprogramowanie możesz umieścić wszędzie więc nie gadaj bzdur

Opublikowano

Anonymous są na całym świecie więc napewno w polsce też i nas nie zostawią, moim zdaniem to będzie najwieksza wojna internetowa na świecie między anonymous a roznych typow rządami. Lecz jeśli już wprowadzą acta w UE to raczej anonymous będzie można latwiej wykryc...

157326dadsa.png

Opublikowano

Podpiszą ACTA, anonymous zaatakują, a u Tuska coś takiego:

Tusk: *Chlip* Moja strona! BRONEK moja strona nie działa i pisze że jakiś błąd 404.

Bronek: O krwa u mnie to samo! Szybko cofamy tą ustawę bo nam jeszcze interneta odetną!

37214406810321282202.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...