Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Acta Sopa i PIPA wasze opinie/co nam grozi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To teraz bedziemy odwiedzac google, wikipedie i nic wiecej:D

A tak naprawde to hackerzy rozjebia ich jak to podpisza:)

nieregulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z tego co czytałem to Anonymousi wywodzą się(o ile można to tak nazwać) z Anglii i interesują się też ACTA. Ja osobiście mam nadzieję, że te ACTA będzie miało taką skuteczność jak dotychczasowe działania Policji dotyczące piractwa, czyli zerowe. Jak na razie nie siejmy paniki i czekajmy na rozwój wydarzeń.

 

KURWA lubie TO !

Opublikowano

SOPA IS DEAD

 

http://www.allmedian...news_artid=3015

 

NASZYM ZAGROZENIEM NIE JEST SOPA TYLKO ACTA. UPADEK SOPY NIE OZNACZA UPADKU ACTA. zreszta za bardzo sie wszyscy tym przejmuja rozumiem jakies zaniepokojenie ale bez przesady ze swiat wybuchnie zaloze sie ze ten projekt nawet nie wejdzie w zycie tak jak sopa

Opublikowano

Dobrze że sopa odeszła !! teraz tylko acta nie mają szans z nami i Anonymous jeśli wprowadzą to do nas i do innych anonymonus zrobią im niezłą jazdę po łysej kobyle :D

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

usuną mu wszystkie, ale to wszystkie pornole. i bronek będzie R.I.P. :)

 

 

 

go go ludzie !!

 

Bez ostatnich dwuch akapitów możecie spamować.

Opublikowano

Według mnie to następny krok by zamknąć usta Polakom i sprzedać ten kraj Amerykańcą!! A ci u góry dostaną za to sporo kasy i będą wietrzyć dupy na Karaibach kiedy nas będą rozdeptywać jak mrówki i traktować jak niewolników!!

STOP DLA ACTA!!

POLACY MÓWIĄ DUŻE NIE!!!


Opublikowano

Możemy tutaj pisać ciągle ciągle i ciągle możecie wyklinać pisać NIE! ale to nic nie da musimy działać nie pisać DZIAŁAĆ !! zróbmy coś !!

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

spokojnie ****************** zostanie bo chyba nie kradną filmików od innych, tylko je skupują i wstawiają nie ?

 

a oni zarabiają na oglądalności. xD

tu czasem jakas reklama wyskoczy i pyk 0.10$ :D

Opublikowano

Oczywiście, że się podpisałem. Co do MPCForum, Kokosz. Ależ oczywiście, jest możliwość zamknięcia MPC. Powód?

"ACTA może zamknąć twoją stronę jeśli obrażasz jakąś markę". Na pewno na MPC znajdzie się taka treść. Tutaj nie chodzi moi drodzy tylko o piractwo. Zrobisz jakieś małe wykroczenie internetowe i już twoja strona może zostać ocenzurowana.

 

Opublikowano

A teraz dzieci popatrzcie na swoje zachowanie

 

 

"O nie jak oni kórwa zamknom to ja śje powjesze !?1/!?1?!/1oneoneone" ...

Przecież jesteście żałośni , nie widzicie tego ?

 

Jakby jakiś koniec świata był się płaczecie ...

 

"Ale co my możemy zrobić ?! :( "

 

Kurwa , idź odetnij kabel od internetu prędzej . Przynajmniej ACTA czy inne "coś" będzie miało mniej problemu z takimi niedowartościowanymi nastolatkami(?)

Opublikowano

Ja pier*ole,to już lepiej niech się spełni przepowiednia majów w tym roku, bo poco żyć 1000 lat za mużynami..

Wszyscy są teraz przyzwyczajeni do internetu więc na Jakiego Ch*ja blokować go!?

(sorki za wulgaryzm ale nerwy mi póściły)

35684.gif

 

b7fc7150386b39e1289a965.png

 

Pomogłem? Daj

likexf.png w tym poście.

Przyda się. !!THX!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...