Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Acta Sopa i PIPA wasze opinie/co nam grozi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;/ Oby nie

Na TS 3 dziś była na ten temat rozmowa Pozdro dla Kapći :D

Ogólnie to bedzie dupa i tyle i all zamkna a w google wyszukiwarce beda tylko pustki lub napis " nie ma takiego czegos "

;D

Juz YT maja zamykac i kolejne serwisy.

 

 

Kto ci takich bajek naopowiadal ze yt zamykaja? hahahahahaaha

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak się Hakerzy wkurwiom to będzie III Woja Światowa !

 

Jaka kurwa 3Wojna to będzie 1 wojna internetowa dawać Userzy zbuntujmy się zróbmy coś żeby nasz internet i nasze MPCFORUM zostało zbuntujmy się zróbmy coś a nie tylko pisać nie chce żeby nam zamkneli MPCFORUM NIE POZWOLE NA TO !!

 

B.T.W

jak tu kurwa spać robimy nocke MPCFORUM !! :D

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Juz YT maja zamykac i kolejne serwisy.

 

Jestem ciekaw skąd macie taki informacje. Haha ^^

Siejcie plotki dalej, a Polska będzie jeszcze większym bagnem.

Opublikowano

no nie wiem nie jest na 100% że nie zamkną yt, wkońcu jest tam pełno linków to piratów giee, programów [ps, sonyvegas windowsitp] więc.. :D

Opublikowano

Buhahaha, porażka ! :D

 

Megaupload ma 500 mil. do zapłacenia xD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

W dupie byliście i gówno widzieliście.

 

Zamknijcie lepiej ten temat i zostawcie 1 post ;x.

Aż mnie oczy bolą jak czytam wasze wypociny.

Opublikowano

@jak zapobiec temu ?

 

 

wejdź na Email wpisz [email protected] i napisz

 

 

 

Witam

ACTA: Rząd i cenzura Internetu w Polsce?!

 

 

 

ACTA - co to jest i dlaczego jestem przeciwko?

 

ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) - projektowane międzynarodowe porozumienie dotyczące walki z naruszeniami własności intelektualnej. ACTA jest międzynarodowym tajnym traktatem, negocjowanym z całkowitym pominięciem procesów demokratycznych i bez nadzoru obywateli. Gdy zostanie przyjęta i ratyfikowana, odbędzie się to za zamkniętymi drzwiami.

 

Co nam grozi?

Grozi nam odcinanie od sieci za naruszenia praw autorskich – bez sądu i możliwości obrony; grozi nam naruszanie tajemnicy korespondencji (bo czymże innym jest podsłuchiwanie i ingerowanie w treść komunikacji, niezależnie od tego, czy odbywa się pocztą, czy przez przez Internet) z mocy prawa i, znów, bez decyzji sądowej; grozi nam inwigilacja użytkowników Internetu przez koncerny medialne.

 

Kiedy zostanie wprowadzone?

W Polsce Prezydent RP Bronisław Komorowski podpiszę ustawę dnia 26 stycznia 2012 roku

 

Wnioski:

Rodacy, ściągajcie wszystko na zapas nie martwcie się o miejsce na dysku, zapełniajcie pendrive itp. Co do moich mixów, jeśli ustawa zostanie podpisana, to już nie bd mógł tworzyć, zarówno będziemy mogli się pożegnać z radiami internetowymi nie mających licencji ZAiKS'u.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/poslowie_okregi.xsp

(wybierz region, posła i pisz na maila)

 

Piszcie posłom na maile, nakurwiajcie ile można i jak tylko się da.

 

 

Koniec tych jebanych pomysłów, czas oświecić Bronka!!!

Opublikowano

sam tego do konca nie ogarniam. polska akceptuje acta 26 stycznia ale polska nie cala europa , prawda? (nwm jak jest dokladnie :P) to nie zamkna serwisow. megaupload/video bylo szokiem usuniecie yt stworzylo by 1 wojna internetowa o.O miejmy nadzieje ze jakis kretyn nie wpadnie na to zeby usunac wszystko to co powstalo na yt. to sie robi chore hackerzy walcza o wolnosc a politycy je zabieraja o.O

Opublikowano

Jak się Hakerzy wkurwiom to będzie III Woja Światowa !

Dokladnie.. Wtedy nie chce wiedziec co sie bedzie dziac u prezydenta w kompie ;D

83111223769573028259.png

Opublikowano

kurde to nie bronek decyduje tylko jakis inny ziomek to podpisuje. NIE BRONEK !! mylicie. :)

 

zaraz wysyłam spam maili do urzędników .

 

skrypterzy z forum zróbcie mi skrypt na auto wysyłanie wiadomości na o2.pl :)

Opublikowano

SOPA upadła.

 

http://www.allmedian...news_artid=3015

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Oto mały screen megavideo. :)

 

banner.jpg

 

Pierdolić WSZYSTKICH PIERDOLIĆ FBI I OBAME tylko żeby przywrócili MegaUpload moim zdaniem najlepszy Hosting na świecie [*]

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

@jak zapobiec temu ?

 

 

wejdź na Email wpisz [email protected] i napisz

 

 

 

Witam

ACTA: Rząd i cenzura Internetu w Polsce?!

 

 

 

ACTA - co to jest i dlaczego jestem przeciwko?

 

ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) - projektowane międzynarodowe porozumienie dotyczące walki z naruszeniami własności intelektualnej. ACTA jest międzynarodowym tajnym traktatem, negocjowanym z całkowitym pominięciem procesów demokratycznych i bez nadzoru obywateli. Gdy zostanie przyjęta i ratyfikowana, odbędzie się to za zamkniętymi drzwiami.

 

Co nam grozi?

Grozi nam odcinanie od sieci za naruszenia praw autorskich – bez sądu i możliwości obrony; grozi nam naruszanie tajemnicy korespondencji (bo czymże innym jest podsłuchiwanie i ingerowanie w treść komunikacji, niezależnie od tego, czy odbywa się pocztą, czy przez przez Internet) z mocy prawa i, znów, bez decyzji sądowej; grozi nam inwigilacja użytkowników Internetu przez koncerny medialne.

 

Kiedy zostanie wprowadzone?

W Polsce Prezydent RP Bronisław Komorowski podpiszę ustawę dnia 26 stycznia 2012 roku

 

Wnioski:

Rodacy, ściągajcie wszystko na zapas nie martwcie się o miejsce na dysku, zapełniajcie pendrive itp. Co do moich mixów, jeśli ustawa zostanie podpisana, to już nie bd mógł tworzyć, zarówno będziemy mogli się pożegnać z radiami internetowymi nie mających licencji ZAiKS'u.

 

 

 

ahahahahah teraz żeś no dowalił xDDDD

 

 

 

 

SOPA upadła.

 

http://www.allmedian...news_artid=3015

 

Ale w polsce jest ACTA!!!!!

Opublikowano

SOPA IS DEAD

 

http://www.allmedian...news_artid=3015

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

tłumacz

 

 

Alex Mangini, scenarzysta pracowniczego; Grafika: Wikipedia Blackout (Image Source: Politico)

 

Według wielu serwisów informacyjnych, Lamar Smith wycofał swoją bardzo kontrowersyjną ustawę Sopa z kongresu ", dopóki nie jest szersze porozumienie w sprawie rozwiązania".

 

"Słyszałem od krytyków i poważnie swoje obawy dotyczące proponowanych przepisów w celu rozwiązania problemu piractwa internetowego," The Texas Republikańskiej powiedział. "Jest jasne, że musimy zrewidować podejście, jak najlepiej rozwiązać problem zagranicznych złodziei, które kradną i sprzedają amerykańskie wynalazki i produkty."

 

Smith miał do powiedzenia w oficjalnym oświadczeniu:

 

"Musimy zrewidować podejście, jak najlepiej rozwiązać problem zagranicznych złodziei, które kradną i sprzedają amerykańskie wynalazki i produkty. "Problem piractwo internetowe jest zbyt duża, by ją zignorować. Amerykańskiego intelektualisty branży nieruchomości zapewniają 19000000 wysoko płatnych miejsc pracy i stanowią ponad 60% amerykańskiego eksportu. Kradzież własności intelektualnej Ameryki koszty gospodarki USA ponad 100 miliardów dolarów rocznie i powoduje utratę tysięcy amerykańskich miejsc pracy. Kongres nie może stać i nic nie robić, a amerykańskie innowatorów i tworzących miejsca pracy znajdują się pod ostrzałem ".

 

"Kradzieżą amerykańskiej własności intelektualnej nie różni się od kradzieży wyrobów ze sklepu. Jest to niezgodne z prawem i prawo powinno być egzekwowane zarówno w sklepie jak i online. "

 

"Komisja będzie nadal współpracować z właścicielami praw autorskich, firm internetowych, instytucji finansowych wypracowaniem propozycji walki z internetowego piractwa i ochrony własności intelektualnej Ameryki. Zapraszamy wejścia ze wszystkich organizacji i osób prywatnych, którzy uczciwie różnica zdań na temat, jak najlepiej rozwiązać ten powszechny problem. Komisja podtrzymuje swoje zobowiązanie do znalezienia rozwiązania problemu piractwa internetowego, który chroni amerykańskiej własności intelektualnej i innowacyjności ".

 

Niniejsze ogłoszenie zaledwie kilka dni po ogromnej blackout Internet, silnie wspierane przez Wikipedia, odbył się w proteście przeciw ustawie.

 

Facebook, Twitter, Reddit, Google i inni bardzo krytycznie planu, który wielu uważa za formę cenzury rządowej.

 

"Doceniamy to, iż ustawodawca nie słuchała naszej społeczności obawy, i jesteśmy gotowi do pracy z nimi na temat rozwiązań do piractwa i naruszania praw autorskich, które nie będą chłód wolności wypowiedzi lub zagrażać wzrostu gospodarczego i innowacji Internet zapewnia" rzecznik Facebook powiedział.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Dokladnie.. Wtedy nie chce wiedziec co sie bedzie dziac u prezydenta w kompie ;D

 

usuną mu wszystkie, ale to wszystkie pornole. i bronek będzie R.I.P. :)

 

 

@jak zapobiec temu ?

 

 

wejdź na Email wpisz [email protected] i napisz

 

 

 

Witam

ACTA: Rząd i cenzura Internetu w Polsce?!

 

 

 

ACTA - co to jest i dlaczego jestem przeciwko?

 

ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) - projektowane międzynarodowe porozumienie dotyczące walki z naruszeniami własności intelektualnej. ACTA jest międzynarodowym tajnym traktatem, negocjowanym z całkowitym pominięciem procesów demokratycznych i bez nadzoru obywateli. Gdy zostanie przyjęta i ratyfikowana, odbędzie się to za zamkniętymi drzwiami.

 

Co nam grozi?

Grozi nam odcinanie od sieci za naruszenia praw autorskich – bez sądu i możliwości obrony; grozi nam naruszanie tajemnicy korespondencji (bo czymże innym jest podsłuchiwanie i ingerowanie w treść komunikacji, niezależnie od tego, czy odbywa się pocztą, czy przez przez Internet) z mocy prawa i, znów, bez decyzji sądowej; grozi nam inwigilacja użytkowników Internetu przez koncerny medialne.

 

Kiedy zostanie wprowadzone?

W Polsce Prezydent RP Bronisław Komorowski podpiszę ustawę dnia 26 stycznia 2012 roku

 

Wnioski:

Rodacy, ściągajcie wszystko na zapas nie martwcie się o miejsce na dysku, zapełniajcie pendrive itp. Co do moich mixów, jeśli ustawa zostanie podpisana, to już nie bd mógł tworzyć, zarówno będziemy mogli się pożegnać z radiami internetowymi nie mających licencji ZAiKS'u.

go go ludzie !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...