Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP: 5.113.236.50

ID: Mine-cr.aft (hamachi)

Hasło: 123

Opis co będziemy robić: Server Survival

Ile osób: Potrzebuje chociażby 2 osób lub jednej

Inne informacje: GG: 36713658

21ostq8.png

 

Dysk C: wydaje się bardziej zadowolony od dysku D:

 

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Sieć Hamachi: MineCraft 
Hasło Hamachi: 12345
IP: 5.126.177.253
Opis: Zagramy razem.
Ile osób: 1
WHITE LISTA
Info: GG:26538859 lub PW . Serwer robię ja,
Wersja 1.7.2 

Opublikowano

IP: 5.34.186.187

Sieć Hamachi: skycraft2-2

Hasło Hamachi: 123

Opis: Szukam ludzi do normalnej gry.

Ile osób: Szukam 1-2 osoby.

Info: Hamachi

 

Wymagany: Mikrofon, TeamSpeak3.

TS3: 94.23.15.89:9987

 

Zwierzęta: ON

Potwory: ON

Wersja: 1.7.2

5 postów

10 postów

20 postów

50 postów

100 postów

200 postów

500 postów

1000 postów

2000 postów

5000 postów

10000 postów

 

Ocena serwerów MineCraft


  •  
  • [1.5]
  • [1.6.6]
  • [1.7]

Opublikowano

IP: 5.68.8.221

Hasło: <podam na skype>

Będziemy grali z toomanyitems i stworzymy zamek 24 x 10

Ile osób: 4

Inne informacje: Skype: tsdek123

 

serwer stawiam ja zero lagow

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Szukam kogoś (normalnego) aby nagrać lets play. Większe informacje na skypie moje konto traviell1 i na PW.

 

Pozdrawiam

TraVieL.png

 

Daj Plusika, jak dasz to zrobię to samo.:]

Opublikowano

Dołączę sie do jakiegoś Let's playa na survival

 

Jestem ogarnięty, spokojny, potrafię się dogadać, mam mikrofon i poczucie humoru^^

 

Wymagam od osoby:

-Skype

-Mikrofon

-Mutacja

-Serwer

 

Piszcie/dzwońcie na skype bądź gg:

Skype - patrykfalkowski12

GG - 24415551

Daj Minuuska ---

Opublikowano

IP: Jeszcze Nie Ma!

Hasło: Jeszcze Nie Ma!

Opis co będziemy robić: Szukam osób do serii fabularnej

Ile osób: jeszcze z 2

Inne informacje: Na PW lub Skeyp konrad.trusik

ZAHONnaMPC-1339068796.png

Opublikowano

Szukam osób do gry SurVival możliwe let-s play potrzebuje osób max 8 :]

Nie mam wielkich wymagań liczy się że masz mikro wyobraźnie i jesteś kreatywni

Kontakt:

Skype krzychududek

GG 4523038

Opublikowano

Witam. A więc poszukuje osoby ( osób ) chętnych do gry fabularnej .

 

Skype : Jupiś

Serwer w sumie moge postawić jednak twierdzili że są lagi ale możemy sprubować.

I jeżeli chodzi o kręcenie to musi byc ktos inny. Wiecej info na skype

Opublikowano

IP: 5.113.236.50

ID: Mine-cr.aft (hamachi)

Hasło: 123

Opis co będziemy robić: Server Survival

Ile osób: Jedna osoba lub więcej

Inne informacje: GG: 36713658 lub skype: nikter6

21ostq8.png

 

Dysk C: wydaje się bardziej zadowolony od dysku D:

 

Opublikowano

Dołącze do jakiegoś Let's Play'a ( również nagrywanie przechodzenia mapek typu Escape )

 

Kontakt ze mną :

-Skype tnexopl

-GG 10296924

-PW ( od czasu do czasu wchodzę na MPC więc polecam inną formę kontaktu ze mną )

 

Posiadam :


  •  
  • Ventrillo 2.1.4
  • Skype
  • Team Speak 3
  • Mikrofon
  • Znajomośc poprawnego języka polskiego
  • Ogarnięcie
  • Jestem elastyczny ( Każdą wersję przyjmuję )

 

Oczekuje :


  •  
  • Minimum 14 lat
  • Ogarnięty mikrofon
  • Normalny głos
  • Zabawy
  • *Szybkiej nauki

 

*Jeżeli wiesz "co w tej trawie piszczy" nie musisz się uczyć , dotyczy to tylko osób które nie miały styczności z Let's Playami i tego typu sprawami.

Opublikowano

Moge dołączyć do jakiegoś Lets Playa a najlepiej do ekipy robiącej jakieś ciekawe filmiki związane z Minecraftem.

Mam , mikro( musze zrobic test podczas nagrywania bo niewiem jak wypadnie), skype, itd.

Wymagam jedynie zeby osoby współpracujące ze mną były 15+. Posiadam kanał yt na, którym mam można powiedzieć ciekawy layout. Kontakt: 12421301

Opublikowano

IP: 5.115.144.34

Hamachi id:FREEbuildMC

Hasło: 123

Opis co będziemy robić: freebuild bedziemy robic rozne budowle w malym miescie (spawn mam gotowy) dostajesz odrazu opa jak przyjdziesz server bedzie otwarty od 11.40 rano na 100% a potem niewiem jak

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 7

Inne informacje: gg lub poprostu dolacz do hamachi gg:10416856

Opublikowano

IP:88.198.3.219:25635

Hasło: nie ma

Opis co będziemy robić: Potrzebuje moderatorow ktorzy znaja sie na pluginach i maja doswiadczenie.Bedziemy wgrywac pluginy a nastepnie dostaniecie posade adminow.

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 1 lub 2

Inne informacje: Na PW, bądź Skype: Piotr Wasielwski , GG:15772485

Opublikowano

IP: na skejp; p

Hasło: brak, publik ; ]

Opis co będziemy robić: Grać i budować

Ile osób: poszukuje 5 osob i jednego lub wiecej buildierów! Dobrych. Slaby traca range i nie budują

Inne informacje: Na skejp : michalnavil

Opublikowano

zapraszam na server survival osoby 14+ z czasem jednak zaczynamy budowac budowle dla zabawy kontakt gg 965313

sieć

dem6n6l6giax

pas

123

potwory i animalsy on

pvp of

osob 10

1377531174_U173186.jpg

Opublikowano

IP: Ktoś musi postawić serva bez lagów

Hasło: (jeżeli hamachi)123

Opis co będziemy robić: Pogramy survival.POtrzebne mikro będziemy rozmawiać.Mam 13 lat.Nudzi mi się.

Ile osób: 1 może 2

Inne informacje: Na PW, bądź GG: GG:31610878

ov9t.png

Opublikowano


  •  
  • Cześć

 


  •  
  • Poszukuję:
  • Osoby która mogła by postawić/udostępnić serwer (Vps/dedyk/hamachi/no-hamachi)

 


  •  
  • Oferujemy:
  • Możliwość kręcenia Let's play'ów oraz Escape
     
     
  • Wymagania:
  • Wiek:minimum 15 +
  • Skype
  • Mikrofon
  • Dobra znajomość języka polskiego ;p.
  • Poczucie humoru.
     

    •  
    • Zainteresowany ? Nie zwlekaj pisz. GaduGadu:7726954

Opublikowano

Witam, szukam kogoś kto może postawić serwer hamachi, bądź normalny (lub ma już jakiś serwer i ekipę) + do tego kilka (najlepiej żeby było nas 3-6) ogarniętych osób do grania w Survival, do budowania ciekawych budowli, po prostu do wspólnej zabawy w dość wąskim gronie. Jeśli ktoś już ma taki serwer, bądź ma zamiar tworzyć taki serwer a szuka gracza to byłbym chętny.

Jeśli ktoś jest zainsteresowany to proszę o PW tutaj na forum lub kontakt na GG: 6205402

Opublikowano

ja jestem bardzo doświadczonym budowniczym zbudowałem tysiące kolejek miast budowli aren zombie i wiele wiele innych

 

a i jeszcze jedno nie mam własnego serwera i potrzebuje do budowania też np. na miasto tysiące materiałów podać mi tylko ip i mogę bardzo chętnie budować

Opublikowano

Zapraszam 2-3 osoby do ogarnięcia serwera ;)Osoba musi umieć obsługiwać plugin WorldEdit ;)W nagrodę dostanie admina ;p

Sieć hamachi:SpoXserwer

hasło:123

IP:5.60.38.190

Wciśnij + PRZECIEŻ ZA TO NIE ZAPŁACISZ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...