Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osoby do kręcenia Let`s Playów.

Oczekuję :

- Dobry serwer z potworkami bez lagów.

- By osoba która ze mną nagrywa miała dużo czasu

- Poczucie humoru

- Conajmniej 13 lat max 16 (ja mam 14)

- Skype

 

Oferuję :

- Szybkie wrzucanie filmików na You Tuba.

- Wiele godzin świetnej zabawy.

- Ja nagrywam.

 

Pisać na GG : 9530801 Niewidoczny

Lub Skype : sarnuss

 

 

Pzdr. RoBuS

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć.

 

Szukam ponownie kogoś kto chciałby pograć w minecraft'a w 3 osoby. Jestem zawiedziony po wcześniejszych poszukiwaniach ponieważ gra kończyła się po max 1dniu =.=. Wymagany ogar , ew. mikrofon i skype.

 

Niestety ze względu wolnego łącza i zablokowanych portów nie mogę postawić serwa (niestety żałuję).

 

GG:1031370

76561197982068149.png
Opublikowano

Witam poszukuje kolegi do postawienia serwera mam 2 kumpli szukamy jeszcze 1 co by mogl stawiac bo mamy za wolne polaczenie i mamy lagi ;/ pisac gg 2473107

58417fddc45f.jpg
Opublikowano

Siemka, szukam kogośdo let;s play'a

13-15 lat

(ja mam 14)

Żeby mial troche wolnego czasu i humoru

Ja stawiam serva, ale jeżeli ty mógłbys bede wdzieczny ;]

+ts3 lub +vt

 

A no i ja nagrywam...

Więc looz...

 

Pisać na PW. codzięnnie jestem na MPC

Opublikowano

ID Sieci:ParaboleMc

Hasło:123

Opis co będziemy robić: Będziemy Budować miasto

Ile osób: Potrzeba nam 0 osób

Inne informacje:Pisać na Hamachi

 

 

OFF

Opublikowano

IP: jeszcze nie znane (planowane za 3-4 tygodnie)

Hasło: Serwer będzie no hamachi

Opis co będziemy robić: Potrzebuję kilku osób do współprowadzenia serwera i forum.

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 3-4 Osoby. ( Warto też dorzucić że przydadzą się osoby Umiejące JavaScript bądź coś innego przydatnego dla nas.)

Inne informacje: Na PW, bądź GG: Proszę o zgłaszanie się do mnie na PW.

Opublikowano

Witam

Szukam 2 osob do gry na moim serwerze minecraft. Oto wymagania

-minimum 14-15 lat

-czeste granie na serwie !

-kultura osobista

ZAZNACZAM TO ZE SERWER JEST TYPU SURVIVAL

 

 

Admini graja bez komend

 

 

jest dwoch adminow

 

-Marek43

 

-Gunek

 

Pisac na GG 6677233

 

Zapraszam do gry

Opublikowano

Witam poszukuje grcza na mój serwer minecraft moby on pvp on bedzie to ser survital

pisać pw .

 

Witam poszukuje grCZA NA MÓJ SERWER .cHETNI PISAĆ PW

pvp on

moby on

potwory on

Na najnowszym patchu!

Opublikowano

Szukam jednej osoby, z którą będę mogła zagrać na serverze... Nie mam servera więc lepiej żeby ktoś miał (taki survival we dwóch)... Proszę o kontakt GG 35560323

 

P.S no hamachi konto premium

Opublikowano

Szukam kogoś kto założył by serwer.

Sprzęt musi być dobry, Serwer Skonfigurowany [Jeśli nie umiesz to ja konfiguruje].

Może być hamachi.

Na Serwerze chciałbym zrobić miasto i rozwijać serwer.

Sprzęt tak na 10-15 osób.

 

GG: 28366523

Opublikowano

IP: 5.13.131.197

Siec: AleJebło

Hasło: 123

Opis co będziemy robić: Będą 2 grupy , po 2 osoby i będą włączone potwory/ na start dostaje się Diamond Sword , Picked , Diamond set - Legs , zbroja itd łuk , 5x 64 strzał

Ile osób: potrzebne 2 osoby

Inne informacje: Na PW, bądź GG: 35344544

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Cześć szukam osoby która by mi pomogła sprawdzić serwer na ten czas dam admina

Nie ja hostuje serwer więc w każdej chwili może być off tak osoba sprawdzi czy cuboidy działają poprawnie i inne duperele:)

Sieć Hamachi FunForCraft Hasło takie same FunForCraft Pisać do Niko a serwer hostuje Mikołaj-PC

 

 

Dziękuje Pozdrawiam

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Witam wszystkich szukam 2 osób które zagrają ze mną w minecrafta na multi

 

 

info na skype : moj nick na skype ---> hercu99

 

2 pierwsze osoby dostana info o sieci i hasle

 

 

zapraszam

mca.png

mca.png

mca.png

 

Szkoła jest jak biedronka, zawsze niskie oceny :)

 

10 postów-YES

25 postów-YES

40 postów-YES

55 postów-YES

65 postów-YES

85 postów-NO

105 postów-NO

150 postów-NO

250 postów-NO

500 postów-NO

850 postów-NO

1000 postów-NO ;&

Opublikowano

Szukam okolo 3 osob do gry minecraft.Ktos by musial hostawac dedyka bo hamachi mi cos sie [cezzured] wiec musi byc dedyk.Mam 12 lat moge gadac przez : Team Speak 3,Skype . Gracze moga byc od 11 lat do 15 lat.Prosilbym o zgloszenie na gg lub skype.

GG:36327023

Skype: daniel-gizmo

2yroldsmoking.giffamilijny_4db8201174eb1.gif

Prosze o zdjęcie mi 5'ciu %!

21191.jpg

35672.jpg

21571.jpg

31174.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...