Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Otóż razem z kolegami mam serwer minecraft na hamaczi i poszukuję osoby, która pomogłaby mi zmontować..... alarm w muzeum. Tak wiem że trochę dziwne ale ja się na tym wogóle nie znam. Chodzi mi o to że jeżeli ktoś nadepnie na płytke naciskową to wszystko zacznie migać i zacznie wyć coś na wzór syreny. WIem ze projekt ambitny ale proszę o pomoc.

 

Odwdzięczam się +.

 

Pisać na pw

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

Opublikowano

Witajcie,

Jako, że byłem w iCrafcie, ale woleli wziąć coś innego (czyt. inną maszyne) , to postanowiłem odejść.

Szukam ekipy, która pomoże Mi w tworzenia serwera, czyli kogoś od serwera dedykowany, budowniczych itd itd.

Wszystkich chętnych, proszę o zgłoszenia na PM do Mnie. Później możemy ew. przejść na GADU-GADU.

Osoby , które chcą się zgłosić, muszą być ogarnięte, nie obwijajmy w bawełne.

 

 

Parametry serwera dedykowanego:

Serwer ulokowany jest w Niemieckim DATA Center.

AMD Athlon™ II X4 Quad-Core,

4x 2.3 GHz,

16 GB DDR3-RAM,

2x 1,500 GB SATA II-HDD,

100 Mbit łączę.

 

 

Czekam na chętnych.

1-81077-560x95-6-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

szukam kogoś kto mi pomoże rozkręcić dedyka minecrafta : pomoże mi w organizacji działek i ogarnięcia serwera , nagroda : ADMIN na serwie

 

kontakt :

skype: kuba123456710

gg: 31199689

prawie zawsze jestem na skype na gg mniej

Opublikowano

Szukam osoby do nagrywania Let`s Playów najlepiej by było gdyby ta osoba mogła założyć serwer.

Szukam 1 osoby, ogarniętej, miłej, kreatywnej, oczywiście z Mikrofonem.

Wiek 13+ (sam mam 13), Komunikacja przez Skype`a lub TS3.

 

Pisać gg: 9530801 Jestem na niewidocznym, przeważnie.

Opublikowano

Poszukuje ludzi do wspólnego budowania jakiś epickich budowli

wymagania:

wielkiej kreatywności

wiedzy o mc

kultury

ts3+

wiek 15+

serwer stawiam ja no hamachi..

 

kontakt

gg:10638942

skype:sylwester.mazurkiewicz1

Dawaj delete.png bo dresami poszczuję!

Opublikowano

Szukam osoby które założy server

Co będziemy robili?

Budowali plansze typu escape itp.

Chętni pisać na gg 31616615

Wymaganie: Pomysłowość

Opublikowano

Szukam osoby z którą pogram klasycznie w minecrafta zero pluginów może będziemy kręcić let's play

ta osoba musi mieć:

-serwer (ja mam za słaby komputer)

-skype+mikro

-około14 lat

-humor

podania na pw!!!

Opublikowano

Witam, poszukuję chętnych do gry w: minecraft ( mogę postawić serwer pod warunkiem, że ktoś mi powie co mam zrobić, żebyście mogli wejść, bo tylko ja mogę ), cs, stronghold

chętni pisać na gg: 36304730

Opublikowano

Siema szukam paru osob do pogrania oraz zbudowania wielkiego miasta asasynow bez uzywania too meny items itp. Osoba musi miec min internet 6mb(on stawia serwer) min14 lat lub byc ogarniety jestem e godzinach 10-22 odpisywac na pw

Sory za literowki alebpisze na telwfonie

76561197998026328.png
Opublikowano

Moge zagrac z 1 osoba ktora postawi servera warunki gramy tak jak na singlu bez pluginow pisac na GG:20815309 skype nie wymagane

a>
Opublikowano

szukam jednej osoby na serwer bukkit

Będzie ona adminem która pomoze zbudowac miasto

P.S admin do konca ŻYCIA !!!!!!!

Kontakt gg 18992999

Kto pierwszy ten lepszy

Osoba ta musi sie znac na pluginach

Opublikowano

Szukam ludzi, osoby, do kręcenia let's playa na serwerze hamachi.

 

 

 

Szczegóły na GG:13473530

lub PW

reklama forum

Opublikowano

Szukam gościa który pogra zemną na moim serwerze

Po 1 Mikrofon Skype

Po 2 13 14 lat ja osobiście mam 13

Po 3 kto pierwszy ten lepszy dostaje admina

 

Więcej wiadomości na Skype

niko0193

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Witam .

Chciałbym nagrać Let's Play'a z 1 osobami .

 

[Let's Play] dwie osoby, jedna gra - Minecraft - Chciałbym , żeby był to styl "survivalowy".(ale gdyby budowali wielki budynek to możemy brać żeby np.z Drzewa)

 

Mój kanał YouTube :

 

http://www.youtube.com/user/SuperDragonNixxx?feature=mhee

 

Jeśli chcesz być w Let's Play'u musisz spełniać wymogi :

- +13 lat

- Posiadać TeamSpeak bądź Skype .

- Umiejętność w zrobieniu serwera bez lagów

- Nie musi być oryginalny Minecraft

 

 

Ja mam 13 lat . Link do kanału podałem . Zapraszam wszystkich .

Skype: kamil.sulkowski6

 

Dziękówka i Pozdrawiam

 

JA BĘDĘ NAGRYWAĆ

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Postawiłem testowy serwer do Minecrafta i szukam ludzi do testów.

chodzi mi głownie o to czy będą crasze i błędy związane z mapa.

 

na razie stoi na moim kompie, jeśli testy przebiegną pomyślnie to będzie stal na dedyku.

 

Potwory ON

Mobki ON

Wybuchy OFF

 

siec hamachi

ID: mclolco201

hasło: 123

 

ip: 5.54.120.246:25565

 

na razie bez WL.

Opublikowano

Szukam kogos z kim mogl bym robic Let's Play lub pograc (ta osoba stawia serwer)

 

- Mam 13 lat

- Mam spore doswiadczenie z MC

- Gram w MC 6miech

- Jestem ogarniety

- Mam humor

- Jestem dojrzaly emocjonalnie

 

kontakt:

Skype- cwaniak19991

GaduGadu- 31735352

 

@Edit

Nie aktualne

Opublikowano

Szukam osoby,do zrobienia Army Moda czyli planes mod,sdk guns,vehicles mod itp. Wymagania

-12 lat

-Mikrofon

-Ogólna wiedza o modach

 

Kontakt Skype -gruby5000,gg-2778013

 

Proszę dzwonić na skype

Opublikowano

Szukam kogoś kto mógłby ze mną nagrywać gre z minecrafta

 

ty byś nagrywał i postawił serwa na hamachi

pasowało by żebyś miał +15lat i znał sie na rzeczy

no i sporo wolnego czasu na nagrywanie

 

kontakt ze mną GG 17217654

Opublikowano

Szukam osoby która może postawić serwer na swoim dysku

chciałbym pograć z kimś w survival czyli bez modów itp.

-Wiek 13-15

Osobiście mam lat 14

-teamspeak

-serwer no premium

Kontakt:

GG-18758587

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...