Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osób do gry na serwerze fly4jacka max: 10 !(nopremium, survival, wojna, frakcje!) (94.23.91.189). Posiadam gildie i odrobinę kasy.(Grałem na wielu serwerach factions itp. nick:Dzopek, nazwa gildi Nightmare, Aen Seidhe, Hunters, Oblivion)

 

Oczekuje 14+, microfonu, ventrilo 2.1.4(klient) oraz kreatywności.

 

W zamian dobra atmosfera i dobry klimat. Na początku będziemy budować baze itp. Mogę nawet osobą początkującym wyjaśnić rozgrywkę.

Serwer jest ciekawy, lecz mój poprzedni team sie rozpadł. Oczywiście gwarantuje wojny frakcji (nie jest to tylko machanie mieczem, na serwerze jest plugin heroes, wiele profesji i wprowadzone jest kilkanaście czarów na jedną postać).

 

Kontakt: ventrilo 2.1.4 vt1.vtmania.eu port 3330 albo gadu-gadu 2522800(pisać nawet jak mnie nie ma)

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

IP dam na hamachi

 

siec bartolonio

haslo 123

ile osob ile sie da

 

serwer FB i surv szukam poprostu ludzi do pogrania kto 1 w sieci dostanie vipa

błagam zdejmijcie mi chociaż kilka %!!

Opublikowano

Cześć jestem Daniel, mam 14 lat ( głos dawno po mutacji więc spokojnie >_> ) i poszukuje jednej osoby 15+ lat ( głos dosyć poważny ).

O co mi chodzi ;d ?

- Chciałbym zacząć trzy serie minecraft na moim kanale na youtube " IwPercioNew " ( 350+ widzów )

- Mam poparcie od Tomka ( Kaopeien ) który może nas zreklamować.

- Serie

1) Sunny Springs ( ok. 6 odc. po 30-40 min )

2) Hardcore minecraft ( do póki nie zginiemy )

3) Mine Ants ( sądzę, że 10 odc po 30min )

- Umiem robić intra, muzyke ( beatbox itp ) i inne bajery ;d

 

Będę to robić po kolei czyli pierw Sunny Spring, a później po tej serii Hardcore Minecraft.

Na pewno mi się to nie znudzi, jestem osobą która wie co chce !

 

Oczekuje :

- Osoby 15 lat +

- Serwer dedykowany ( może być 3 sloty, 2 sloty obojętnie ! )

 

Ja będę nagrywać i edytować!

 

skype

marcin.turalski12

Opublikowano

Poszukuje ludzi do wspólnej gry na serwerze hamachi (jak będzie dużo osób będzie dedyk)

 

Wymagania:

-Skype

-sprawne mikro

-12+

-ogarnięty w Minecraft

-Dobry chumor

 

Pisać skype : pisior001 lub Silvaa76

Opublikowano

Szukam 3 Budowniczych

 

 

 

Na serwer dedykowany 20 slotowy(teraz 5 na mapkę

 

 

 

Osoby którę zrobią mapkę będą miały uprawnieni

 

 

 

budowniczego(wszystko co ma vip +inne

 

 

 

Chętni pisać gg 6193251

Opublikowano

Siema Szukam 2 osób do budowania na servie 20 slotowym.Gdy server wyjdzie ładnie Osoby te dostaja Admina na zawsze nie musząc płacić.

Wymagam:

Współprace

Umiejetnosć budowania z wełny np:pomniki,stadiony

Fajne pomysły

 

Jesli jestes chetny pisz GG:37679636

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuje ludzi do wspólnej gry na serwerze hamachi (jak będzie dużo osób będzie dedyk)

 

Wymagania:

-Skype

-sprawne mikro

-12+

-ogarnięty w Minecraft

-Dobry chumor

 

Pisać skype : pisior001 lub Silvaa76

Opublikowano

Poszukuje ludzi do wspólnej gry na serwerze hamachi (jak będzie dużo osób będzie dedyk)

 

Wymagania:

-Skype

-sprawne mikro

-12+

-ogarnięty w Minecraft

-Dobry chumor

 

Pisać skype : pisior001 lub Silvaa76

Opublikowano

Szukam 3 osoby do nakrecenia jednego odcinka z mojej serii ...

Wymagania :

Mutacja - Tak

Lat - nie wazne, wazne zeby byla mutacja

Minecraft - Premium

Mikrofon - tak

Komunikacja - Skype

Opublikowano

Poszukuje ludzi do wspólnej gry na serwerze hamachi (jak będzie dużo osób będzie dedyk)

 

Wymagania:

-Skype

-sprawne mikro

-12+

-ogarnięty w Minecraft

-Dobry chumor

 

Pisać skype : pisior001 lub Silvaa76

Gość LastPhoenix450
Opublikowano

Jestem posiadaczem VPS'a - 20 slotów bez lagów. Uprzedzając debilne pytania VPS nie wymaga hamachi. Szukam osób do wspólnej gry, możecie się dobierać w trójki, czwórki itp...

 

Im więcej osób, tym ciekawiej. Gramy na survival'u, typu kanciasta dolina, na poziomie Hard.

 

Szukam również administracji na serwer survival - nie będzie on byle jaki, dwadzieścia slotów do pogrania na luzie...

 

Wymagam "znajomości" następujących pojęć na poziomie średnio zaawansowany:

 

 

Plugin
Plik konfiguracyjny
Kreatywność
Adres URL
Język angielski
Pomysłowość
FTP

 

 

 

Fajnie by było gdyby dana osoba posiadała również mikrofon, komunikator głosowy: skype, teamspeak, lub mumble. (najlepiej skype)

 

 

 

 

 

Szukam również webmaster'a, który potrafi postawić forum minecraft MyBB (mam pliki) i skonfigurować bazę MySQL itp.

Nagrodą za wszelkie zasługi dla serwera będzie nadwyżka pieniężna z konta premium.

Serwer powstanie dwa / trzy / cztery dni po wypuszczeniu oficjalnego, stabilnego, bukkit'a 1.2.

 

Kontakt:

 

E-Mail: [email protected]

Skype: EliteHacker450

Ew. PW na Mpcforum.

Opublikowano

Siema.Szukam 1/2 osób które zbudowały by super stadion piłkarski.Nagrodą jest Administrator na moim dedyku na zawsze i bez opłat.Wiec się opłaca

 

Jesli jestes zainteresowany pisz gg:37679636 pisz kiedy nawet jestem nie dostępny.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuje ludzi do wspólnej gry na serwerze hamachi (jak będzie dużo osób będzie dedyk)

 

Wymagania:

-Skype

-sprawne mikro

-12+

-ogarnięty w Minecraft

-Dobry chumor

 

Pisać skype : pisior001 lub Silvaa76

Opublikowano

Witam chciał bym dodać mój serwer

ip : S13.NetShoot.Pl:25566

Co będziemy robić ?

Dobre pytanie .

Będziemy budować , kopać [nie będę używać admina chyba że będziecie chcieli ] i wszystko co możliwe .

Osoby niszczące czyjąś pracę będą banowane.

Moje TuTki

;)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/568007-2011-thanksgiving-event-opis/[/Code]
[/center]

 

[center][code]http://www.mpcforum.pl/topic/568056-revenants-hunt-guide/

Opublikowano

Poszukujemy BUDOWNICZYCH

 

Poszukujemy ekipę budowniczych na serwer dedykowany !

Dysponujemy serwerem VPS 20 slotów [z

www.craftserve.pl].

W przyszłości serwer większy sloty gdy stanie się bardziej popularny !

 

 

Wymagania :

Skype i Mikrofon

Kreatywność

Ogarnięcie

Nie koniecznie po mutacji lecz bez pisków i syntezatorów mowy !

Przynamniej 1h dziennie.

Chęć do budowania i grania.

Kultura osobista

Ogarnięcie w słowniku ortograficznym.

 

 

 

Po szczegóły - wynagrodzenie, ip etc. zapraszamy dalej, do kontaktu.

 

 

Kontakt :

 

Skype :

Delicioys - kamil25421

Itterek - EliteHacker450

 

E-Mail :

[email protected]

 

Zapraszamy !

Opublikowano

OFERTA 2 !!!

 

Tak jest to 2 oferta !!!

 

Mam kolejny pomysl jak milo spedzic czas a mianowicie :

 

Macie PREMIUM ? To dla was !

 

 

Szukam ludzi do grania na serwerze SKKF-a !!!

wymagania :

SKYPE !!! BADZ TS3 !!!

 

Pisz na skypa do : TheXerxis

lub wbij na kanal na TS3 ip pod spodem

 

IP TS3 : Skaczus.pl

kanal 1 w strefie prywatnych kanalow

haslo do kanalu : Domso

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

Macie PREMIUM ? To dla was !

 

 

Szukam ludzi do grania na serwerze SKKF-a !!!

wymagania :

SKYPE !!! BADZ TS3 !!!

 

Pisz na skypa do : TheXerxis

lub wbij na kanal na TS3 ip pod spodem

 

IP TS3 : Skaczus.pl

kanal 1 w strefie prywatnych kanalow

haslo do kanalu : Domso

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...