Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

szukam 19 osób na server(20 to ja)

zgłoszenia poprzez prośbe dodania do przyjaciół

najlepiej też mieć skype

proszę o pomoc w rozbudowaniu go

server aktywny tylko gdy jestem na hamachi

 

buduję średniowieczne miasto i samemu ciężko. jestem hojny i będę dawał itemy. skype poto aby naradzić sie

 

szczegóły podam na pm

df7gj.jpg

Wiemcorobisz.jpg

Opublikowano

Szukam kogoś kto w najbliższym czasie ma trochę wolnego czasu i chce pograć w minecraft'a. Wymagam ogólnego ogaru , wieku +15 , skype i mikrofon.

Serwera niestety nie mogę postawić gdyż mam zablokowane porty i za słaby internet (niestety bardzo żałuję).

Poszukuję również kogoś kreatywnego , kto ma fajne pomysły na budowę itp.

Moje GG : 1031370

76561197982068149.png
Opublikowano

Szukam 2 osób do grania razem na różnych serwerach

dlaczego 2 ? , ponieważ by było nas 3 i np jeden w kopalni siedział drugi zbierał drewno , nasiona i inne a 3 budował

 

Kontakt:

 

Skype:patryksadkowski

lub na pw tutaj

Opublikowano

Witam, razem z kolegą chcemy stworzyć projekt a'la Let's Play w Minecraft.

Przygotowaliśmy kilka rzeczy na start.

Chętni, którzy przeszli mutację głosu, mają mikrofon, Team Speak 3, wersję premium oraz chęci, a zarazem sporo czasu w tygodniu proszeni są o pisanie na E-Mail:

 

- [email protected]

- [email protected]

 

Nie szukamy osób, które na początku będą "napalone" na projekt, a pod koniec się rozmyślą (tzw. słomianego zapału).

Pozdrawiam EvarezTP oraz Kysss

Opublikowano

Witam poszukuje od 1 do 3 osób grania w minecrafta na survival

Mam 11 lat najlepiej żeby były osoby w wieku 10-13 lat

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na GG: 34096845

Wymagany Skype i Mikrofon i dobry net bo nie chce mieć dużych lagów

Opublikowano

poszukuję dobrego serwera bez lagów i innych z włączonymi mobami potworami no i pvp pragnę też powiedzieć że serwa nie mogę zrobić bo miałbym ogromne lagi a tego

byśmy nie chcieli prawda??

Opublikowano

Witam poszukuje 2-3 osób do grania w minecrafta server postawie ja

 

Typ:Totalny survival (urodzeni by przetrwać, nic za darmo,) na początku rąbiemy drewno, kopiemy kamień, szukamy schronienia itp.

 

Mam dobry sprzęt:Internet 20mb/s, 2 x 2,5 GB ramu, więc nie powinno być lagów

 

Wymagany: Ogar,poczucie humoru,12+ lat

 

Kontakt:36521072 GG

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

Witam.

 

Szukam servera w którym grają 2-3os chcę się dołonczyć do wspólnej gry pozdobywać diamenty pokopać itp.mam 14lat. Pisać na gg ; )

 

GG:20420347

regey.png

 

Daj tego Minusa ---

Opublikowano

Hamachi:MineCityPro haslo:123 ip serwera:5.77.72.41

poszukujemy graczy ktorzy znaja sie na tej grze jak jest jest zainteresowany tym serwerem prosze o kontakt do mnie na gg:35645368

Opublikowano

Zapraszam!!!

Powstał nowy serwer na hamachi poszukuje ludzi do grania i wybudowania fajnego i wielkiego miasta pisac na gg 35645368 wiecej info na gg

Opublikowano

Poszukuje kogos na lp, razem nas 3 osoby, poszukujemy jeszcze jednej.

Moj wiek: 18

 

 

wiek minimum 16

 

Pozdrawiam. GG; 5504762

Opublikowano

Witam,

Szukam osoby która zbuduję mi koloseum lub kościół (koloseum okrągłe ) Kościól najlepiej z sandstone

 

Gwarantuje materiały

 

Pisać na gg 35023463

1388964106-U305854.png

Opublikowano

Szukam kogoś z serwerem do Minecraft, aby wspólnie zagrać survka. Mam mikro, 14 lat i mam poczucie humoru. Jeśli masz server MC, skype/ventrillo to napisz na gg 31288413.

Opublikowano

Witaj kolego !

 

 

 

Jeżeli to czytasz myślę że się zgodzisz na wspólną grę w minecraft.

Chciałbym znaleźć kogoś kto wykona serwer

- bez lagów

- z potworami

 

Który posiada skype !

mój skype - marcin.turalski12

z Koszalina.

Proszę o pisanie na skype.

Opublikowano

Witajcie szukam ludzi do kręcenia lets play z minecrafta oto moja oferta

 

- Serwer bez lagów

 

-Surv.

 

- Filmy na yt

 

- Zabawa

 

Oczekuję

 

- Humoru

 

- Głoś po mutacji/bez mutacji(lecz wtedy musisz mieć mniej piszczący głoś)

 

- Skype

 

 

Kontakt do mnie

 

GG : 24448659(zawsze niewidoczny)

 

Skype: thequack2

 

szukam 2 osób

Opublikowano

Szukam kogoś kto założy serwer, maksymalnie 4 osoby. Oświadczam, że nie mam skype, oczywiście żeby był to survival. Moje GG: 36296126

Opublikowano

Witam. Poszukuję osoby do mojego teledysku, który zrobię w grze Minecraft.

Osoba występowałaby w teledysku, ale też kręciłaby niektóre sceny.

Cały scenarius.z mam już wymyślony

Ja osobiście mógłbym założyć serwer, ale ma problem, bo tylko ja mogę na niego wejść, więc nie postawię.

 

Wymogi:

-Skype/TS 3

-Mikro

- minimum +14 ( mniej wykluczone )

GG: 36566849

Opublikowano

Witam! Witam! Szukam ciekawego server'a, który jest dla użytkowników z oryginalnym Minecraft'em... Proszę pisać pod tematem lub na moje GG... Bardzo mi zależy... Z góry dziękuję

 

nr GG: 35560323

Opublikowano

Szukam osoby, z którą mógłbym pograć sobie w Minecrafta. Ta osoba musiałaby założyć serwer, bo ja nie mogę.

Czego oczekuję?

 

- Wystarczająco dobry komputer i łącze, na założenie serwera z potworami i zwierzętami na kilku graczy (to się później zobaczy).

- humor

- chęci

- troszkę wolnego czasu.

 

GG: 5400251

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...