Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minecraft : 1.7.2 pirat serwa mam

ilosc osob : 1-2

ip: 5.73.25.138

siec: bigoswczajniku

haslo: 12345

 

Potwory , moby itd on

 

Dodam że serwer czysty bez pluginow bez komend tak pogramy jak na singlu

RMCF

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam jednej osoby do Kręcenia Let`s Playów i Escape.

 

Oczekuje:

-Mikro

-Skype, Lub TS3

-By osoba mogła nagrywać

 

Oferuję:

-Fajną zabawę

-Let`s Playe we 3, Ty, Ja i Kumpel.

-Ogar.

 

Kontakt : GG 9530801

 

NIE AKTUALNE!

Opublikowano

szukam jednej osoby do grania survival żeby mogła postawić serwa mam 14 lat i mikro ;] pisać gg 2473107

58417fddc45f.jpg
Opublikowano

Szukam osoby do pomocy na serwerze Minecraft tzn. Stawianie cuboidów, wyznaczanie dzialek, pilnowanie porządku. Serwer No Hamachi. Chętne osoby proszę pisać na skype darthvader00991

Lubie Minecrafta

Zbieram +

Opublikowano

Szukam osób do wspólnej gry Sruvival Lub Let's Play

Wymagam :

Skype

Mikro

Czasu

Humoru

Nie becie neo-kidem -_-

Oferuje:

M iłe spędzenie czasu w grze multi

Dobrą maszynę na serwer:

Intel Core 2 Qulad q6600 4x 2.4Ghz

6Gb ramu

Internet 10mb/upload 3mb :](graliśmy w 15 zwierzęta i potwory on 0 lagów :]

Kontakt

Skype: krzychududek

GG: 452308

Pw na Forum czekam :]

Opublikowano

Chciałbym was zaprosic do wspolnej gry na serwerze. Na serwerze gram na razie sam. Szukam ludzi!

Serwer postawiony na bukkit'cie . Ma wgranego craftbook'a i cuboid'a

 

IP: 5.103.124.119

Hasło: ID : Minecraft.Kisiel hasło :123

Opis co będziemy robić:Grac,grac i jeszcze raz grac !

Ile osób: serwer na 20 ludzi czyli jeszcze 19

Inne informacje: PW , GG: 25200912

Opublikowano

Szukam osoby która umi obsługiwać sie pluginami oraz wszystkimi komendami mieć jakieś ciekawe pomysły na budowe oraz instalowanie mechanizmów. Wymagam tylko wieku 14/15+ najlepiej z mutacja i mikrofonem. Jak narazie tworzymy mape pod dedyka RP jeśli ktoś jest zainteresowany prosze pisać na gg 10753641 dedyk bedzie kupiony w Piatek wiec zapraszam kogoś ogarnietego.

Opublikowano

IP: 5.47.101.107

Hamachi: Login: budujemy123 Hasło: 123

Opis co będziemy robić: Każdy dostanie op'a i będziemy budowali miasto na mój serwer dedykowany.

Ile osób: Osób - max 5 (inni nie dostaną op'a

Inne informacje: Na PW, bądź GG: 6657791

Opublikowano

Poszukuje kogos do nagrywania lets play'i, jesli spelniasz podane nizej wymagania to pisz na skeypa: sylwek.kalik

 

  • wiek 15+
  • po mutacji
  • znajomosc gry
  • ma duzo wolnego czasu

kalik.png

Opublikowano

Dołącze się do gry z kimś na jakiś usrvival, albo mapki escape, jestem elastyczny, dostosuje sie. ps. nie mam microfonu.

Już znalazłem, ale jak by coś pisać PW.

Chętnie pomoge też budować mapki na serwer.

Opublikowano

Witam mam pytanie może ktoś by założył serwer minecraft tak dla zabawy żeby było morzne się pobawić TNT eksperymenty i zrobić jazde z potworami pisać w temacie i żeby każdy miał admina ale nie bądcie hamscy

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siemanko. Szukam kogoś z kim mógłbym przejśc escape lub pograć survival, dobrze byłoby gdyby osoba z którą miałbym grać posiadała server.

-Mam 15 Lat

-Po mutacji

-Dosyć dużo wolnego czasu

-Chciałbym żeby ta osoba miałą chociaż 14 lat najlepiej po mutacji ale bez niej świat się nie zawali

-Skype, gg, ventriloo, ts2, ts3 <-- posiadam te komunikatory,ale nie posiadam na nich kanałów ;p jeżeli będzie taka potrzeba ściągne inny.

GG: 8995649

Skype: podam na gg

Opublikowano

IP: podam na pw

Hasło:to tez na pw

Opis co będziemy robić: Będziemy Budować działki 15x15 Jakomś rezydencje dla adminow

Ile osób: 2 osób (byle były ogar. z humorem)bo mam juz 3 osoby

Inne informacje: Wymagania minimalne:wiek (pegi 7+)ok od 11 do 13 lat skype(nie trzeba skype ale jak ktos ma to ok)

Wymagania Max: wiek taki sam jak wyżej (ja mam 11 lat) skype kreatywność

kontakt: Pw mpc forum skype:mirazak2

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

Witam, mam na imię Sebastian mam 17 lat szukam osób na stworzenie serwera freebuild, dlaczego piszę w takiej sprawie ?? szukam osób którzy będą ze mną adminować na serwerze jak i ze mną go opłacać szukam 2 najlepiej 2 osób, podania proszę pisać pod tematem

 

wzór podania

Czy masz skończone 15lat??:

Będziesz wstanie składać się na serwer co miesiąc 20/40z ??:

Miałeś jakieś doświadczenia z serwerami??:

Kontakt:

Opublikowano

Witam!

Z chęcią pograłbym z kimś na serwerze minecraft. Chodzi mi głównie oto, by nie posiadał on zbyt dużo slotów... Uważam, że zabawa w małym gronie jest lepsza ;D

Niestety sam nie mam warunków do założenie swojego serwera, ze względu na niezbyt szybki internet...

Mam 15 lat, poczucie humoru... i wiele pomysłów na budowę w MC.

Zainteresowanych proszę o kontakt: GG 28490021 lub PW.

Pozdro

Opublikowano

Hej szukam kogoś do wspolnej gry. z Cycolina

Jest To Nowy Serwer z Pluginami

Pierwsza osoba która napisze na moje gg dostanie Admina Mój numer gg

34050227

ZAPRASZAM!

Na serwerze Będzie jedynie max.5 osób

Kto nie będzie czesto grał usuwany

Piszczie na gg 34050227

Opublikowano

Cześć , mam 15 lat w minecraft gram dużo jeszcze od alphy niestety nie mam mikro ;/

Chętnie po przechodzę rożne espace w 2,3 do 4 osób

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Cześć Mam pomysł ale taki fajny do zaoferowania . Dla wszystkich graczy Mc!

 

 

Chce ktoś być na filmikach ?

 

Przygody z Multiplayer .

 

 

 

*Osoba Musi mieć :

 

*Mikrofon

*Skype

*+14 lat

*Mutacja nie obowiązuje

 

*Co Musi robić:

 

*Ogarniać

*Znać się na rzeczy

*Mieć kulturę

 

 

GG : 11660976 .

 

 

 

 

 

 

IP: xxx.xxx.xxx.xxx ( ip na gg )

Hasło: (jeżeli hamachi)

Opis co będziemy robić: Na GG

Ile osób: 1

Inne informacje: Na PW, bądź GG:11660976

Mój Kanał:http://www.youtube.com/user/piekny10?feature=mhee

Filmy z Let's Play Cz.1 Już w drodze !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...