Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam szukam 1 osoby z którą mogę zrobić mapkę escape ta osoba która ze mną zrobi tą mapkę będzie miała możliwość udziału w nagrywaniu let's play minecraft bardzo zapraszam wiek jest nie ważny ale już do kręcenia let's play od 14 - 16 lat ZAPRASZAM!!!

 

KONTAKT : Skype Błażej Przybyłek (imię i nazwisko)

Skype wymagany oraz mikrofon osoby które będą ze mną kręcić let's playe mają zakaz używania wulgaryzmów

Opublikowano

Siema.

 

Szukam ogarniętej osoby 13-15 lat ( ja mam 13) do nagrywania Let`s Play`ów oraz mapek Escape.

 

Ty nagrywasz

Masz dobre mikro

Skype lub TS3

 

Ja stawiam serwa

Mam dobre mikro

Mam Skype lub TS3

 

 

Pisać na GG : 9530801 Only niewidoczny(prawie zawsze:D)

Opublikowano

Witam szukam ludzi do wspólnej gry Survival bez pluginów Zwierzęta i potwory ON więcej info na:

 

GG:36521072

Lub na PW czekam i zapraszam

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

Witam mamy ostatnie miejsce w naszym zespole nakrecamy filmiki i wrzucamy na yt(seria kanciasta codziennosc itp)Szukamy człowieka z serwerem najlepiej wiek 15+ i ts3 pisac na gg 17430317

Opublikowano

Poszukuję uczciwych osób do budowania miasta na serwerze.Kogoś kto ma doświadczenie.

 

IP: 5.80.156.191

Sieć Hamachi: Serversour , Serversour2 ...(aż do Serversour5)

Hasło: 123

 

PVP: OFF

ZWIERZĘTA: ON

POTWORY: OFF

HUMOR: ON

 

ZAPRASZAM !!!

10 Postów

25 Postów

50 Postów

75 Postów

100 Postów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram +

Opublikowano

Elo

Szukam osup do nagryfania. Potżebuje kogoś kto bendzie stafiał serwer i kogoś kto bendzie nagryfau.

Moie wymagania to:

-minimóm 12 lat

-skejp

-mikrowon

-potrzucie chómoru

 

Proszem pisac na skejp: vadosanchez

Opublikowano

Poszukuję 1 osobę do grania.Serwer ma być survival.

 

IP: Ktoś musi założyć.

Sieć hamachi:Ktoś musi założyć.

 

PVP:ON

ZWIERZĘTA: ON

POTWORY: ON

 

Kontakt:GG:32570683 lub PW

Opublikowano

Chcę zebrać grupke ludzi 5-6 os. do gry na normalnym survival.

Serwer moge założyć ja. Potem mogli byśmy coś ponagrywać.

kontakt: skype venturio5

hamichi: Venturio

haslo: 123

Opublikowano

Zapraszam na server survival

Sieci: GloryMC,GloryMC2,GloryMC3,GloryMC5,GloryMC6

Haslo do kazdej sieci:123

Ip: 5.185.186.100

na serwerze mozna zakladac wlasne teamy,przylaczac sie do teamow i nazwac teamy wlasnymi slowami!

Opublikowano

Witam, nazywam się Sebastian mam 17 lat szukam osoby najlepiej 2 osób do założenia serwera minecraft freebuild,

 

 

Wzór podania, najlepiej z mikro jakbyś miał.

 

1.Nick:

2.Wiek:

3.Doświadczenie:

4.Staż w minecraft:

5.Kontakt:

6.Bedziesz wstanie składać się na serwer po 10/20zł miesięcznie ??: każda płatność

7.Premium Tak/Nie: (Nie wymagane)

8.Doświadczenie z komendami WorldEdit,WorldGuard, Inne...

 

Mój Skype: rbk12343

Pozdrawiam

Opublikowano

1.Nick: VeskinJoy

2.Wiek: 17

3.Doświadczenie: Mam, nie jestem prawiczkiem. ( Prowadze kanal na yt: www.YouTube.com/user/VeskinJoy )

4.Staż w minecraft: 2 lata

5.Kontakt: 2454055

6..Premium Tak/Nie: Mam ; )

 

Chcę dołączyć do ekipy, która jest już rozwinięta i ma jakieś odcinki, ewentualnie mógłbym dołączyć. Pozdrawiam

Opublikowano

nazwa: gramysurva

haslo: 123

 

Nazwa mówi sama za siebie 2-3 osoby wystrarczą. Ja stawiam serwa.

 

 

Możemy gadać na vt, nie musimy. (przed mutacją)

Opublikowano

czesc szukam kolegi do nagrywania let's play z minecraft wymagania:

od -12-15 lat

-mikrofon

-skype

-zalozyc serwer

 

tak wiem ze pelno jest takich serii ale tą chce zrobic z fabulą

Opublikowano

Cześć mam na imię Mariusz i mam 14 lat.

Szukam osoby która zrobiła ze mną Let's Play Minecraft

Jest jedno ale Ja stawiam serwa na 1.7.3 i mam serwer.

Ty musisz nagrywać i montować bo ja zabardzo tego nie lubię i nie za bardzo potrafię ;d

Mój skype: mariusz121121998 (Przy zakładaniu skype zle wpisałem mialo byc 1997 na koncu )

Na skype jestem dziennie od okolo 8-9 rano do 22 wieczorem Czekam Oczywiście skype musi być żebyśmy się dogadali

 

Pozdrawiam Mariusz12113

Opublikowano

Poszukuję 2-3 osób do wspólnej gry na moim serwerze Minecraft. Serwer jest trochę zmodyfikowany, dodałem parę pluginów, dzięki którym uprzyjemni to grę. Na serwerze gram ja i mój kolega. Serwer jest typu Survival. Jeżeli któs będzie zainteresowany podaję poniżej sieć:

nazwa sieci: Oll for Oll

haslo: 12345

 

 

Mój sprzęt:

Procesor: Intel Core i3 3,2 GHz

Karta graficzna: ATI Radeon 5700 HD ( 2GB )

Ram: 3GB 2x2

Łącze: 6MB

 

PS. Nazwa sieci jest napisana specjalnie, nie ma żadnego błędu ! !

W razie problemów pisać na PW

Opublikowano

Szukam kolegi który założy serwer i bedzię grał Lets play

Ja mam słaby komp więc nie założe serwa szukam kolegi który ma bardzo dobrego kompa i dobry internet aby mógł nagrywać filmiki i prowadzić serwer.

Jeśli jest ktoś kto chce ze mną pograć piszcie na gg 36545257 (piszcie nawet gdy jestem niedostępny )

Opublikowano

szukam osoby do pogrania surviva

wymagania

min 14 lat

mikro

ts3

ja stawiam serwer jesli nie bd lagow(2mb)

serwer oczywiscie z monesterami

pisac albo na pw albo 32702307

76561197998026328.png
Opublikowano

IP:Na PW

Nazwa hamachi:SoundWaveMC

Hasło: 12345

Opis co będziemy robić: Bedziemy budowali osadę i w przyszlości moze powstanie server(jaki to sie zastanowimy)

Ile osób: zależy ile sie zglosi

Inne informacje: PW,hamachi

Zbieram-

Opublikowano

Cześć mam na imię Mariusz i mam 14 lat.

Szukam osoby która zrobiła ze mną Let's Play Minecraft

Jest jedno ale Ja stawiam serwa na 1.7.3 i mam serwer.

Ty musisz nagrywać i montować bo ja zabardzo tego nie lubię i nie za bardzo potrafię ;d

Mój skype: mariusz121121998 (Przy zakładaniu skype zle wpisałem mialo byc 1997 na koncu )

Na skype jestem dziennie od okolo 8-9 rano do 22 wieczorem Czekam Oczywiście skype musi być żebyśmy się dogadali

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...