Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema;D

Poszukuje dobrego serva oczywiście bez lagów:p.Chciałbym poprostu budować budować jeszcze raz budować;D.

Wymagane:

Skype

wiek 13 -17.

dobry chumor:D

i oczywiście dobry serwer;p

 

Moje gg 4489969.(Niewidoczny)

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

szukam 1-2 osób do kręcenia serii Minecraft let's play albo escape, ty stawiasz serwer ja mogę nagrywać.

 

Wiek: 13~16 lat

 

kontakt:

Jakub Kulewicz - skype

11027030-gg

 

Na swoim koncie na youtube mam 35 widzów więc zawsze to jakiś początek.

Opublikowano

Szukam osoby, która ma chęć pograć w Minecrafta w 2 osoby - z Potworkami.

Coś w stylu normalnego Minecrafta ale w 2.

Jak coś ja nie moge hostować, w grze mam czasem 10-30 FPS.

Najlepiej jakby było bez lagów.

SERWER NO-PREMIUM

Opublikowano

Już znalazłem osobe do let's playa prosze jeszcze o chetnych pisać na PW

 

szukam 1-2 osób do kręcenia serii Minecraft let's play albo escape, ty stawiasz serwer ja mogę nagrywać (mamy jednego, który postawi serwer).

 

Wiek: 13~16 lat

 

kontakt:

Jakub Kulewicz - skype

11027030-gg

 

Na swoim koncie na youtube mam 35 widzów więc zawsze to jakiś początek.

Opublikowano

A więc, wszystko gotowe, mam 2 budowniczych ale potrzebuję jeszcze jednego na serwer dedykowany (20 slotów)

Jeżeli ktoś chciałby zostać nim proszę pisać podania na moje gg: 33764187 bądź forum grindcraft.pl

Ps: Przyda mi się też jedna osoba do Dev teamu ze znajomością angielskiego.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Poszukuję ogarnętego Administratora, na dosyć duży serwer. Już stoi, wiek: 21+, mikrofon obowiązkowy, znajomość komend - perfekcyjna minimum.

 

 

Pzdr.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Chętnie nagram z kimś Let's Play.

 

 

Kultura osobista,głos w mutacji,posiadam SKYPE oraz micro.

 

 

GG: 35384244

 

Skype: emil.lipski

Opublikowano

Szukam osoby z którą mógłbym pograć survival

wymagania:

- 14lat+

- mikrofon

- net 10mb + (żeby postawił serwa bez lagów)

- kultura

- oryginalny minecraft (sam mam)

- piszcie na skype: lord.szymon

pozdrawiam!

Opublikowano

Szukam osoby do let's play'i z mapami typu "escape"

Wymagania:

- 15lat+

- mikrofon

- ts3 lub skype

- Własny serwer który utrzyma 2 osoby

- piszcie na pw

Opublikowano

No ja moge do kogos dołaczyć ew.ktoś może grać ze mną.

Serwer Stawiam ja.

Wymagania:

- wiek 15+

- troche humoru itp.

Kontakt: 12421301, skype: pogozjunior

Opublikowano

Szukam kamerzysty do nagrania serii Let's Play.

Wymagania:

-Mikrofon

-Najlepiej oryginalny Minecraft

-15+ lat

-Ciekawych pomysłów

 

Zainteresowani proszeni o kontakt:

Skype: Azbestowyjack

Zbyt duża sygna

~Man

Opublikowano

neskot, ja się zgłaszam napisze na GG

21ostq8.png

 

Dysk C: wydaje się bardziej zadowolony od dysku D:

 

Opublikowano

IP: 5.33.96.31

Sieć Hamachi: MojeBMW

Hasło Hamachi: 123

Opis: Stworzymy mapkę survivalową.

Ile osób: Jeszcze 2. Razem będą 3

WHITE LISTA

Info: GG:25322816 lub PW . Serw mogę zrobić ja.

Szukam ludzi na poziomie...

Będziemy grać BEZ ADMINÓW !

Wersja 1.7

.

Opublikowano

Sieć Hamachi: MineCraft ^^

Hasło Hamachi: 12345

IP: 5.126.177.253

Opis: Zagramy razem.

Ile osób: 1

WHITE LISTA

Info: GG:26538859 lub PW . Serwer robię ja,

Wersja 1.7.2

Opublikowano

Poszukuje kogoś do wspólnej gry żadne let's pleje , może w przyszłości celem jest to że na serverze będziemy robić różne rzeczy z czerwonym proszkiem itd nowe rzeczy z pistonami ....... itd itp

zainteresowani pisac na gg : 36661266 a i jak cos server stawiam ja minimum 13 lat zeby był ogar

Opublikowano

Szukam osoby która przygarnie mnie do wspólnego let's pleya

mam 16 lat ten ktoś musi mieć też coś około 16

mikro sprawne

ogarnięty to jestem ; D

niestety minecraft nie orginalny ; D ale to raczej nie jest większy problem jak nagrywasz to ty ; D

pisać na gg: 6499892

Albo na skype ale je podam dopiero na skype (jak chcecie usłyszeć mój głos)

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...