Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

IP:IP OCHOTNIKA (ON MUSI ZAŁOŻYĆ SERWER)

NAZWA SIECI HAMACHI:LET'S PLAY'SS

Hasło:12345 LUB 123

Opis co będziemy robić: Kręcić Let's Play

Ile osób:1

Inne informacje:TEKSTURA(PRZEŚLE), NIE MAM SKYPE'A, OSOBA MUSI ZAŁOŻYĆ SERWER (BEZ PLUGINÓW),MAM KONTO NA YOUTUBE. OSOBA MUSI POSIADAĆ PROGRAM DO KRĘCENIA LET'S PLAY <numer>[/center][/size][/color][/font]

Opublikowano

IP:IP OCHOTNIKA (ON MUSI ZAŁOŻYĆ SERWER)

NAZWA SIECI HAMACHI:LET'S PLAY'SS

Hasło:12345 LUB 123

Opis co będziemy robić: Kręcić Let's Play

Ile osób:1

Inne informacje:TEKSTURA(PRZEŚLE), NIE MAM SKYPE'A, OSOBA MUSI ZAŁOŻYĆ SERWER (BEZ PLUGINÓW),MAM KONTO NA YOUTUBE. OSOBA MUSI POSIADAĆ PROGRAM DO KRĘCENIA LET'S PLAY <numer>[/center][/size][/color][/font]

 

 

Podasz Kontakt? Mam Server Bez pluginów Ale Niestety nie Mogę kręcić

 

A JAK Nie To Zapraszam na server survival 3 osoby

Ale Nie takie po prostu co mają Dużo wolnego czasu Wiek Najlepiej 13 lat

też mam tyle

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Szukam osoby do stworzenia serwera MINECRAFT. Osoba musi znac troche pluginy serwerow minecraft, komendy i miec minimum 14lat.

Chetni pisac na:

gg: 11275599

skype: pelek-wwo

Nie pisac na PW!!!

Opublikowano

IP: 178.33.50.230:20019

TeamSpeak3: 188.165.154.172:3360

Opis co będziemy robić: Kręcić Let's playe

 

Ile osób:

Aktor - max 5 |Wiek+14 |

Lektor - max 2 |Wiek+16 |

Grafik - max 2 |Wiek+13 |

Reżysera (scenarzysta) - 1 |Wiek+14 |

Pomoc w budowie - max 3 |Wiek+13 |

 

Wymagania ogólne:

Mikrofon- Aktor/ Lektor/ Reżyser

Pomysłowość- Aktor/ Grafik/ Reżyser/

Wolny czas- Aktor/ Lektor/ Grafik/ Reżyser/ Pomoc w budowie.

 

Aktualna grupa:

Lu$Ro Wiek 15/ Mikro jest [Aktor]

SpixXxel Wiek 14/ Mikro jest [Reżysera]

AreQ Wiek +16(nie wiadomo)/Mikro jest [Aktor]

Gelex Wiek +1(nie wiadomo)/Mirkro Nie ma [Pomoc w budowie]

Zooltek Wiek +13/ Mikro Jest [Grafik/Aktor]

 

Kontakt:

Skype lustro037

TS3 188.165.154.172:3360

Pomogłem, daj +

Opublikowano

Witam, szukam osoby z która będzie można trochę pograć a później albo odrazu zacząć tworzyć let's playe.

Skype RyszardZklanu

Ja mogę nagrywać ale nie postawie serwera

Opublikowano

IP: 178.33.50.230:20019

TeamSpeak3: 188.165.154.172:3360

Opis co będziemy robić: Kręcić Let's playe

 

Ile osób:

Aktor - max 5 |Wiek+14 |

Lektor - max 2 |Wiek+16 |

Grafik - max 2 |Wiek+13 |

Reżysera (scenarzysta) - 1 |Wiek+14 |

Pomoc w budowie - max 3 |Wiek+13 |

 

Wymagania ogólne:

Mikrofon- Aktor/ Lektor/ Reżyser

Pomysłowość- Aktor/ Grafik/ Reżyser/

Wolny czas- Aktor/ Lektor/ Grafik/ Reżyser/ Pomoc w budowie.

 

Aktualna grupa:

Lu$Ro Wiek 15/ Mikro jest [Aktor]

SpixXxel Wiek 14/ Mikro jest [Reżysera]

AreQ Wiek +16(nie wiadomo)/Mikro jest [Aktor]

Gelex Wiek +1(nie wiadomo)/Mirkro Nie ma [Pomoc w budowie]

Zooltek Wiek +13/ Mikro Jest [Grafik/Aktor]

Cuo Wiek +15/Mikro Jest [Pomoc w budowie/Aktor]

Zjarannyyy Wiek +16/Mikro Jest [Pomoc w budowie/Aktor]

 

Kontakt:

Skype lustro037

TS3 188.165.154.172:3360

Pomogłem, daj +

Opublikowano

Poszukuje partnera/ki do przechodzenia mapek Adv/Escape

 

Wymagania:

-Wiek Powyżej 16 lat.

-Mikrofon

-Zdolnośc do współpracy

-Miła osobowość

 

Serwer hamachi

Zgłoszenia pisać pod tym psotem lub na pw.

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

SZUKAM CHETNEJ OSOBY NA LET'S PLAY W STYLU SEZONU 1 JJAYJOKERA

WYMAGANIA

-MINESHAFTER LUB INNY LAUNCHER

-WIEK MINIMUM 10 LAT (ZEBY KUMATY BYL)

-ITP...ITD...

 

OGLOSZENIA NA GG 12481835

LUB

NR TELEFONU 722494954

Click, Click, ENTER!55b3126e698d171323b465f030105efc.jpg

Opublikowano

Poszukuje ludzi do budowy mapki adventure/escape. Mam już bardzo fajny pomysł, tylko przydała by mi się pomoc. Potrzebuję serwera dedykowanego (mogę zrobić na hamachi, ale pewnie zawsze ktoś bd. miał lagi) i osoby umiejące obsługiwać komendy wordledit. Trzeba umieć budować/grać. Wiek +14lat, najlepiej z mikro(ale można bez) Chętni pisać na pw

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Szukam Człowieka do Kręcenia Let's Play Minecraft , oraz do prywatnego survivalu .

Obowiązkowe :

- Minecraft Premium

- Mikrofon

- Skype

oraz głowa na karku

Pisać na :

GG - 7174478

Skype - dami1051

 

Pozdrawiam

Faust

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam szukam Pare osób do gry na serwerze hamachi sam mam 13 lat wiec nie wymagam ludzi z ograniczeniami wiekowymi

 

Info pod skype tomos159357

 

Lub Pw

Opublikowano

Poszukuje 4 graczy na swój serwer, gram na nim z kumplami ale pozostąło kilka slotów

WYMAGANIA

OGARNIĘTY GRACZ

DOŚWIADCZENIE +14 LAT

WIĘCEJ INFO GG 1073956

NA SERWERZE NIE MA CUBOIDÓW JEST TYLKO LWC

DEDYK MAX 10 SLOTÓW WYGASA 28.08 MOŻLIWOŚĆ PRZEDLUZENIA

Opublikowano

Cześć, potrzebuję ludzi na test serwera. W planie mamy:

Obciążenie serwera minimum 10 osobami

Uruchomienie razem areny (wtedy uruchomią się mobki)

 

 

Piszcie tutaj kto byłby chętny. Serwer będzie testowany przez 24h, potem zadecyduję czy go kupię.

 

IP: 178.32.204.3

 

Może nie działać, na 100% przed 20 będzie.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Witam szukam osoby :

Ogarniętej

Która zna się edycji tekstur .

Nie musi mieć premium MC !

Która może kręcić filmiki i postawić serwer w mc (na 2 osoby)

No i tolerancyjnej .

Z normalnym głosem (czyli po mutacji)

chętni proszę pisać gg :

37167729

Opublikowano

Siema, szukam osoby która postawiła by server na hamachi, i pograła by ze mną survival, wymagań wiekowych, itp nie ma, byle ogarniał grę, i nie budował głupich budowli, więcej informacji na GG : 28071133 . ; )

PXUm92q.gif

Opublikowano

Witam szukam Pare osób do gry na serwerze hamachi sam mam 13 lat wiec nie wymagam ludzi z ograniczeniami wiekowymi

 

ID TomosWorld

Hasło 123

Opublikowano

Poszukuje ludzi do budowy mapki adventure/escape. Mam już bardzo fajny pomysł, tylko przydała by mi się pomoc. Potrzebuję serwera dedykowanego (mogę zrobić na hamachi, ale pewnie zawsze ktoś bd. miał lagi) i osoby umiejące obsługiwać komendy wordledit. Trzeba umieć budować/grać. Wiek +14lat, najlepiej z mikro(ale można bez) Chętni pisać na pw

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Szukam kogoś kto zbuduje ze mna i z kolegą escape.

Server postawi kolega.

wiek min.12 lat (sam mam 13)

Więcej na gg - 25737466

Lub PW tutaj.

Cześć.

Opublikowano

Szukam kogos do gry survival-rpg czyli beda takie pluginy jak mcmmo,levelcraft,falsebook,realtimeset.

Wymagania:

Premium-mogą być wyjątki.

Musi ogarniac gre oraz budowac ladnie.

Pisac na pw albo gg.

GG:10816556

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...