Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] WifiKill i Network Spoofer - Czyli zabawa w wyłączanie neta, manipulacja przeglądarką ofiary


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[Wszystko przedstawiłem do użytku prywatnego]

Cześć! Poradnik mówi jak wyłaczyć komuś internet(wymagane połączenie z wifi / root[WifiKill]) lub zabawić się kogoś internetową przeglądarką(wymagany root[Network Spoofer]).

 

Na pierwszy ostrzał:

 

WIFIKILL:

 

Opis:

Program pozwala na wyłączenie danej osobie internetu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zdobywamy więcej Transferu dla siebie. Możemy kupić konto PRO, dzięki któremu nie musimy klikać "TRY TRIAL". Oczywiście trial nie pozwala na nadanie nazw i to tyle z tego konta PRO, które pozwala na nadanie nazw i wyłączeniu zaplanowanego wcześniej internetu.

 

 

zalety:

-> wyłączenie bratu/siostrze lub komuś innemu internet.

-> zdobywamy tym więcej transferu

-> możemy się zabawić w "hackera" który wyłącza internet w dzielnicy.

-> nie killniemy sobie internetu(musimy znać nazwę naszego komputera/telefonu lub końcówkę ip).

 

wady:

-> możemy zostać wykryci, za to może czekać nas kara lub co innego

-> musimy być podłączeni do sieci(w której chcemy się zabawić).

-> osoba nie mająca internetu(jeżeli killniemy), jest nadal podłączona do internetu.

-> wymagany ROOT.

 

Film przedstawiający jego działanie:

http://youtu.be/0JhgcPrk0bQ

 

Screeny(źródło: xdaforums):

wfk_1_thumb.png

 

Download:

 

http://paranoid.me/wifikill/downloader/

 

NETWORK SPOOFER:

 

Opis:

Program pozwala na manipulowanie przeglądarką internetową ofiary. Niestety program zawiera buga który nie wyświetla ip ofiary dzięki czemu musimy klikać OTHER i dopiero wtedy wpisywać ip OFIARY.

 

zalety:

-> manipulowanie przeglądarką ofiary w czasie rzeczywistym

-> trollowanie w postaci przenoszenia ofiary np. na strony EROTYCZNE, kiedy jego rodzice są w pokoju

(więcej nie znalazłem)

 

wady:

-> musimy być podłączeni do tego samego internetu co ofiara(nie to co w wifi kill, osoba może być podłączone przez połączenie kablowe).

-> czasowe zawieszanie się telefonu(1-2min).

-> duża waga(500mb do pobrania)

-> musimy znać ip(np. 192.168....)

(więcej nie znalazłem)

 

Film przedstawiający jego działanie:

(niedługo wrzucę)

 

Screeny(źródło: xdaforums):

unnamed.jpg

Na screenach nie są przedstawione wszystkie funkcje.

 

Download:

 

http://sourceforge.net/projects/netspoof/files/latest/download

 

Scan do Wifi Kill:

https://www.virustotal.com/file/5797485bb2a1eb25cbb514c50e12b599128ab5dd972f2d7959d4d87278bf06ec/analysis/1352148595/

 

Scan do Network Spoofer(Nie zwracać uwagi na AVASTA. Mi to samo wykrył na telefon, nic groźnego.):

https://www.virustotal.com/file/6b02c184a94c5aaa28d74ee0531f0e780423ab210ea2675f893dcd38c0a8a7b9/analysis/

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

dobry kit dla domorosłych pseudohakerów , rozśmieszyło mnie to wyłączanie internetu w dzielnicy, hehe

 

działa TYLKO w obrębie jednej sieci WIFI do której jest się wpiętym ( router )

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

dobry kit dla domorosłych pseudohakerów , rozśmieszyło mnie to wyłączanie internetu w dzielnicy, hehe

 

działa TYLKO w obrębie jednej sieci WIFI do której jest się wpiętym ( router )

 

Pierwsza odpowiedź najlepsza :D

 

Co do drugiej, chyba wspomniałem o Tym w temacie ^^

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

@refresh

 

Zapraszam, do komentowania! ^^

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

@ refresh ^^!

 

No dajecie, sprawdzajcie!

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

@refresh ; )

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

O WifiKill wiedziałem już dawno, jak siedzę na wifi i mi coś zamula to killam wszystkich i po imprezie :P

Te drugie to całkiem fajny bajer, szkoda że taki ciężki....

Opublikowano

~100mb do pobrania i ~400mb po rozpakowaniu. Pozatym mi nie dziala poprawnie ten network spoofer, pewnie z powodu niekomatybilnego rutera albo zlego kernela w telefonie.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

~100mb do pobrania i ~400mb po rozpakowaniu. Pozatym mi nie dziala poprawnie ten network spoofer, pewnie z powodu niekomatybilnego rutera albo zlego kernela w telefonie.

 

Jeżeli chodzi o wyświetlenie IP, to jest bug, pokaże ci tylko twoje ip i routera ale routera nie bierz. Kliknij OTHER i wpisz IP, przydaje się do Współpracy z WifiKillerem, bo w wifi killerze sprawdzasz osoby ip(podłączone do wifi)

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Z IP poradzilem sobie. chodzi o to ze poprostu nie dzialaja funkcje np. zamiana obrazkow na trollface ale mniejsza.

 

na facebooku obrazki są w javascripcie kodowane i może przez to. Ale ogolnie dziala ta funkcja!

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Z IP poradzilem sobie. chodzi o to ze poprostu nie dzialaja funkcje np. zamiana obrazkow na trollface ale mniejsza.

 

Działa. Odpaliłem appsa przez Neo, kliknąłem TrollFace (po wcześniejszej konfiguracji) i po wczytaniu strony na Galaxy Mini się pojawił ^^.

Opublikowano

@odświeżam! :D

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

-> możemy się zabawić w "hackera" który wyłącza internet w dzielnicy.

 

 

-> trollowanie w postaci przenoszenia ofiary np. na strony EROTYCZNE, kiedy jego rodzice są w pokoju

(więcej nie znalazłem)

 

O kurwa. Haker bo wyłącza internet na dzielni oraz troll, bo wbija na strony porno. 100% hacker, Anonymałz kurwa.

Weź daj namiary na dilera, bo mój nie ma takiego towaru.

 

A co do programu, beznadzieja. Usiądź latem z laptopem/tabletem w jakieś kafejce, gdzie jest zasięg wifi. Większą zabawę masz, jak blokujesz komuś dostęp i ktoś się wkurwia, bądź przekierowania z fejsa robisz na strony typu own3d. Zabawka na poziomie 13 latka, który dostał od rodziców telefon z Androidem :<

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Wow! Świetny ten Network Spoofer ;P Ale waga odstrasza ;/

Co do WiFiKilla to na mojej domowej sieci nie działa (pewnie dlatego, że mam zabezpieczenia) ale na szkolnej wyłączałem internet wszystkim w szkole ^^

 

Dodam, że w WifiKillerze jest pewien bug (u mnie), że gdy nacisnę STOP to tablet mi się restartuje ;/

CPU: Intel Pentium G2030 @ 3.0GHz x2 | GPU: Gigabyte Radeon HD 7790 | RAM: 4GB DDR3


lamborginiaventadorsyg1.png


Lamborghini Aventador

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@Gracko.

Spoko u mnie też się resetuje. u wszystkich chyba tak jest.

Fajną apk'ą do zabawy w sieci jest jeszcze dSploit, całkiem czesto używam go w szkole na laptopach nauczycieli i z kolegami ich miny obserwujemy :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wifi Killem nie da się wyłączyć neta w szkole D:

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Z podobnych appek jest jeszcze droidsheep (niemiecki programista) - przechwytuje sesje z php (z nieszyfrowanych stron) - mi raz przechwycilo, nie ma na google play ale jest tam appka do obrony przed takimi atakami

Opublikowano

Kiedyś sie takim czymś bawiłem a dokładnie spoofer teraz pora wypróbować tego wifikill pojadę do centrum gdzie sklepy/kamery/systemy audio i inne urządzenia + goście centrum handlowego są podpięci (jest to centrum dość spore oraz ma mocne łącze 2x1Gb/s) i powyłączam sobie im neta :D ajj będzie beka :D szkoda że nie ma takiego czegoś na jb w iphonie ;/ bo używając iphone z jb mogłem podłączyć sie do tablicy informacyjnej w metrze :D i mogłem sobie tam pisać rożne teksty thx za appke :)

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

z*******e nie wiedzialem ze tak mozna na androidzie kupilem nie dawno note 3 i nigdy nie poslógiwalem się androidem mógłbys tez np zrobić jakiś poradnik jak zrobić kopie zapasowa oprogramowania by mozna przywrocic z roota 

Opublikowano

z*******e nie wiedzialem ze tak mozna na androidzie kupilem nie dawno note 3 i nigdy nie poslógiwalem się androidem mógłbys tez np zrobić jakiś poradnik jak zrobić kopie zapasowa oprogramowania by mozna przywrocic z roota 

 

Trollujesz czy tak serio? @kruk392

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...