Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Let's Play!

Poszukuje Ludzi z (14,15,16 Lat)

 

O co chodzi?:

Robicie coś z survivalem,a ja kręcę,pod koniec odcinka patrzy się na was z odległości moja postać!

 

GG:34809757

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam na mój server mp. Hamachi . Server m mase pluginów np. prace , blokada skrzynek , logowaine z haslem ( bukkit bodajże )

Pisać na skypa maciek26r !

pomogłem ? daj +!!!!

Opublikowano

Dane Servera

Typ serwera: survival

IP: s4.csrv.pl:11261

Wersja : 1.6.6

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

PVP: OFF

Whitelista: ON

 

Z racji iż server może pomieścić tylko 8 osób, poszukujemy 3 osób kreatywnych, i z pomysłami na fajne i ciekawe budynki.

NIE SZUKAMY NEOKIDOW dlatego też prosze pisać podanie w tym temacie, według poniższego wzoru.

 

Wiek:

Jak długo grasz w minecraft?:

Co możesz wnieść na nasz server?:

Coś od siebie:

Nick:

 

Pisac na PW lub w Poscie

 

WYMAGANE SKYPE I +14 lat

Opublikowano

IP:

podam na GG

Sieć:

 --||--

Hasło:

 --||--

 

 

Co trzeba zrobić?

 

Zgłosić się na moje GG:

19966031

tam zostaniecie o wszystkim poinformowani. Zdradzę tylko że projekt jest czasochłonny i dość duży. Ukończylismy około 5% całości... A budowla jest ogromna ...

 

Ilość osob:

 W tej chwili około 3 (narazie więcej nie pociągnie) Ale okolo 23 nawet 6-7.

 

Za pomoc oferuję + i umieszczenie nicku, nazwiska czy czego tam chcecie na liście twórców.

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Witam szukam 5-6 osób do grania na moim serwerze 8 slotowym . Szukam ogarniętych ludzi , którzy wiedzą co to dobra zabawa , nie psując przy tym czyjegoś humoru . Prośbę o dodanie na listę można składać tutaj lub na gg 17931743 .

Mam zamiar dodawać parę pluginów , żeby gra nie robiła się nudna (chwilowo jest tylko wgrana mobarena)

 

IP : s10.csrv.pl:11271

 

 

Zapraszam !

 

PODANIA SKŁADAMY NA TYM FORUM LUB GG 17931743

w0xOI92.png

Opublikowano

SZukam servera dla 2 osób lub 4 na survival niestety ktoś musi postawić server na dobrym sprzecie by nie było lagów pisac gg 5296868

Opublikowano

Szukam ludzi do czystej gry .. (4Fun/Survival)

Serwer mogę ja postawić.

Wymagania :

Mikro+Skype...

Hamachi

Najlepiej orginalny MC

Wiek 14:

 

Pisać GG - 6598650

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Poszukuję (max 3) ludzi do wspólnej gry. Ja założę serva.

Gra typu freebuild, gramy, aby zbudować coś ciekawego.

Wymagania:

-ogar

-wiek 13+

-ortografia i interpunkcja na poziomie podstawowym.

-wzajemny szacunek

 

Kontakt-

GG: 32787528

Skype: Wazelina2010

TS: Jeśli ktoś ma serv, to możemy użyć.

Opublikowano

Szukam kogoś kto ma wolny czas i lubi grać w minecrafta

 

Osoba musi mieć

 

Powyżej 13lat

 

Mieć skypa i mikro

 

Mieć humor i być rozsądnym.

 

Jeżeli spełniasz te wymogi to masz szanse zemną pograć na survivalu ;D

 

Moje GG 24955067

Opublikowano

Witam szukam osoby do nagrywania let's play ja oczywiscie zajme sie serverem frapsem itp.

 

 

Mam 12 lat

Posiadam Mikrofon.

Posiadam team speak3

Posiadam konto na youtube

Wrazie zachety pisac na PW

Opublikowano

Siema

Zapraszam na server do minecrafta

IP: 5.72.221.250

Sieć na Hamachi

ID: braksłów

Hasło: 123

Potrzebuje około 5/6 osób.

Będzie to gra typu survival więc:

Robimy sobie domek(fortecę) ma my na to 1 dzień lub kiedy będą wszyscy gotowi. Potem szukamy się nawzajem i bijemy, rozwalamy domki, niszczymy, kradniemy, itp. Wszystkie chwyty dozwolone (dopiero gdy wszyscy będą gotowi ^ )

Opublikowano

Witam.

Poszukuję serwera survival , może być hamachi, oraz 2 ogarniętych, z poczuciem humoru osób do wspólnej zabawy. Możemy też nagrywać jakieś let's playe naprzykład jakiś dziennik czy coś w tym stylu. Mam 18 latek i podobno dość przyzwoity głos, więc jeśli jesteś po mutacji i masz skończone 16 lat to pisz gg: 36478720

 

Opublikowano

Witam.

Poszukuję osoby, która byłaby chętna ze mną zagrać i postawić serwer.

Nie postawię serwra z tego powodu, że mam za słaby komputer.

GG - 17594193

Skype - konrad_ada

75217085885568519449.png


Opublikowano

Szukam 1 osoby do grania w mapy escape !!!

Bedziemy krecic i dawac na youtube ^^...

Mam 15 lat i poszukuje kogoś w około moim wieku.

 

Pisac gg : 6598650

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

IP:5.244.30.218

nazwa sieci gargamel-2

hasło gargamel

cobędziemy robić grać na seedzie gargamel for fun

kontakt:

skype pimiks

lub czat hamachi

ile osób : 1-2

mca.pngmca.png
Opublikowano

Witam! Posiadam własny serwer NoHamachi.

Szukam osób chętnych do gier zespołowych (która drużyna w ciągu ustalonego czasu wydobędzie więcej diamnetu, obrona zamku, deathmatch itd.).

 

Komputer uciąga ok. 8 do 12 slotów (4GB + 4GB ramu, połączenie 100Mb).

Posiadam dwie gotowe do uruchomienia wersje serwera:

 

Serwer 1.6.6 Beta bez żadnych dodatków

oraz Serwer 1.6.6 Bukkit + Serwer MySQL, z takimi dodatkami jak: AntiXRay, BetterShop, Citizens, iConomy, Jobs, Warpz0r i xAuth.

 

Chętnych do gry prosze o kontakt: GG 1222092.

Opublikowano

Siemka szukam kogos zeby sobie poprostu pograc w minecrafta nic wiecej.

moge zrobic serwa moby i zwierzeta on nether on. bez lagow, mam 15 lat po mutacji.

bedziemy sobie gadac na ts3.

gg 4781985

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Szukam osoby do pomocy rozbudowania serva. Osoba musi byc ogarnieta i musi miec doswiadczenie.

 

Server bukkit prosze kontaktowac sie przez GG:36085381

415d198916680a0767a344133135fb7d.gif
Opublikowano

1. Szukam ludzi którzy nie będą używać TNT nie będą niszczyć miasta i przeklinać na serwie.

2. Potrzebne rzeczy : Skype, hamachi, pliki serwerowe i pluginy na cuboida i rejestracje oraz kick za podkładanie TNT.

3. Mam pomysł na wielkie miasto : pt. " Mine York" .

4. Kolega może mi udostępnić miasto z wielkimi wieżowcami.

5. Będziemy razem rozbudowywać to miasto.

6. Mój skype : Dzwonić albo pisać najlepiej to 1 filippo_961 .

x

Opublikowano

Szukam osoby do pomocy rozbudowania serva. Osoba musi byc ogarnieta i musi miec doswiadczenie.

 

Server bukkit prosze kontaktowac sie przez GG:36085381

 

 

Prosze pisac Prosze pisac.

415d198916680a0767a344133135fb7d.gif
Opublikowano

Cześć

 

Szukam kogoś kto w najbliższym czasie ma trochę wolnego czasu i chce pograć w minecraft'a. Wymagam ogólnego ogaru , wieku +15 , skype i mikrofon.

Serwera niestety nie mogę postawić gdyż mam zablokowane porty i za słaby internet (niestety bardzo żałuję).

Poszukuję również kogoś kreatywnego , kto ma fajne pomysły na budowę itp.

Moje GG : 1031370

76561197982068149.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...