Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expresowe Expieniee Ninja Dagger Od Zera


paryfek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja wszystko próbuję i co te pliki na dmghack zassam podmienie to coś się rąbie albo mnie wywala albo postaci nie widać i stoi w miejscu....help??

 

 

ja mam to samo założyłem sztylety i tylko je widze ;<

godnew.jpg
Opublikowano

ja mam to samo założyłem sztylety i tylko je widze ;<

To poszukajcie oddzielny temat o dmghacku i sciagnijcie bo mi jakos dziala, moze mam za was poszukac? ;x

Opublikowano

@ up nie :P chyba żę może ja coś źle robie te pliczki które dałeś trzeba poprostu wrzucić

 

c:/metek/metin2pl/pack i tu ? :P

godnew.jpg
Opublikowano
To jest tym tutkiem wbite?

 

Tak to jest wbite twoim tutkiem ;]

 

Ustawiłem auto lurwoanie i brała mi ninja po 4-5 grupek :D

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Tak to jest wbite twoim tutkiem ;]

 

Ustawiłem auto lurwoanie i brała mi ninja po 4-5 grupek :D

o.O to zamieszcze to w 1 poscie jesli pozwolisz :D

Opublikowano
o.O to zamieszcze to w 1 poscie jesli pozwolisz :D

 

Ta umieść też mój film w 1 poście :D

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

ja się wbilem na ten spot 28 lvl 316 defa i na bocie to od 30 lvl ni chuja moim zdaniem nie da rady. Robie tak ze luram sb i potem to wszystko spada na 2-3 chmurki nie wiem czy dobrze robie ale na bocie bym tego nie ogarnął . Przypomne jeszcze , że mam 6.5k hp .. Jakby ktoś chciał to skomentować to piszcie może na 30 lvl lepiej pójdzie narazie jeszcze siedzie na dzikusach.

Opublikowano

mam 33 lvl 295 defa 6,5k pz chmurka M1 dmg hack i nie daje rady na tym spocie na pustyni :/

Opublikowano

mam 33 lvl 295 defa 6,5k pz chmurka M1 dmg hack i nie daje rady na tym spocie na pustyni :/

To znajdz sobie mniejszy, mialem mniej defa i dawalem rade to juz wasz problem...

 

 

ZROZUMCIE ZE NIE MUSICIE ROBIC SLOWO W SLOWO, MOZNA ISC NA 35LVLU NA PUSTYNIE A DO V1 NA 50...

Opublikowano

Siemanko!

Wrzuciłem te pliki pc do folderu pack i teraz mam coś takiego, że nie widać mi postaci tylko broń wiszącą w powietrzu oraz nie mogę się poruszać. Wytłumaczył by mi ktoś jak wgrać poprawnie tego dmg hacka??

Z góry thx. Poradnik troche za lichy :D jak dla takich noobkow jak ja :D ale i tak + leci

"Life Is brutal And Full Off Zasadzkas And Kopens w Dupens"

Opublikowano

paryfek

 

Wiesz co ten mój problem z EM2 rozwiązałem sam (reinstall em2 xD) i bardzo sie dobrze expi bd dawac ci na profil codziennie + :)

 

UP

 

Bo to poradnik/wskazówka czyli że on ma cię naprowadzić gdzie mniej wiecej expic/ jake eq na jaki lvl kupic itp :P A za to że powiedziałeś ze takim noobą jak ja masz + i 5 w profilku hahah

DAJ - JEŻELI MOJA WYPOWIEDZ JEST TEGO WARTA

1047530697.png

ANI TU! A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI TU
Opublikowano

Dobra to poradnik dla tych co nie działa DMG Hack to proste instalujemy Metina od nowa

Później instalujemy patch 4.1

A później wgrywamy ten plik

http://hotfile.com/dl/55618715/6cfb84b/Patch.zip.html

A następnie wgrywamy Plik pc do pack włączamy i powinno działać

Jeśli działa nie bądź żyła daj plusa

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania bez mojej zgody.

Opublikowano

Dobra to poradnik dla tych co nie działa DMG Hack to proste instalujemy Metina od nowa

Później instalujemy patch 4.1

A później wgrywamy ten plik

http://hotfile.com/dl/55618715/6cfb84b/Patch.zip.html

A następnie wgrywamy Plik pc do pack włączamy i powinno działać

Jeśli działa nie bądź żyła daj plusa

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania bez mojej zgody.

Skopiuje to do pierwszego posta, moglbym ? :)

Opublikowano

Szkoda że w moim dagerze postawiłem na zasadzkę wir i dopiero chmurkę :( tak to bym miał już postać z bojem i jakimś tam eq a teraz coś nowego to mi się nie za bardzo chce :P

Opublikowano

Bardzo ładny poradnik ;] Jednak ja wole do 42- 45 na Bo, później V1 lub V2 ;] + leci :D

.

 

 

 

 

My jesteśmy zawsze tam!

 

Torcida Górnik Zabrze

Opublikowano

tut zajebisty, tyle że potem głupio się gra żę masz 50 lvl i na cały screen questy

 

NIKT NIE POMYŚLAŁ O QUESTACH?

 

daje +, niech ktoś zrobi jak tuta takiego tyle że dla woja body :O

Opublikowano

tut zajebisty, tyle że potem głupio się gra żę masz 50 lvl i na cały screen questy

 

NIKT NIE POMYŚLAŁ O QUESTACH?

 

daje +, niech ktoś zrobi jak tuta takiego tyle że dla woja body :O

Polowe da sie ominac, w 30 minut zostaly mi tylko misja z grotami, zabicie metka bitwy i zeby orka :D

 

Musze tego metka rozwalic zeby wkoncu zaczac te strony pamietnika

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...