Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expresowe Expieniee Ninja Dagger Od Zera


paryfek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bylem.

Tam jest do sciagniecia Easy Metin2, ktorego pobralem.

Pytam sie o PATCHA

Nie wiem o co ci chodzi... patcha do em2?

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem o co ci chodzi... patcha do em2?

Zeby dzialal em2 potrzeby jest chyba patch do metka o ile sie nie myle

 

@Edit

 

Ta najnowsza wersja "ktora wraca na spota" nie za bardzo mi dziala.

Mianiowicie komunikat client send fail

15831637.gif

 

Jeśli potrzebujesz grafiki, napisz - postaram się pomóc.

Opublikowano

Zeby dzialal em2 potrzeby jest chyba patch do metka o ile sie nie myle

 

@Edit

 

Ta najnowsza wersja "ktora wraca na spota" nie za bardzo mi dziala.

Mianiowicie komunikat client send fail

To musisz miec spatchowanego metka, trzeba bylo tak od razu

 

Ja nie mam tej najnowszej, tylko ta wczesniejsza

Opublikowano

To musisz miec spatchowanego metka, trzeba bylo tak od razu

 

Ja nie mam tej najnowszej, tylko ta wczesniejsza

Patchem 4.1 tak?

Czyli jaka dokladnie wersje easy metin2 posiadasz? Ja 1509 od andrzeja i nie za bardzo wraca np z pustyni orkow etc :<

15831637.gif

 

Jeśli potrzebujesz grafiki, napisz - postaram się pomóc.

Opublikowano

Patchem 4.1 tak?

Czyli jaka dokladnie wersje easy metin2 posiadasz? Ja 1509 od andrzeja i nie za bardzo wraca np z pustyni orkow etc :<

ja nie mam od andrzeja tylko z oficjalnej strony i teraz jak mi sie wyswietla komunikat o aktualizacji do daje anuluj

Opublikowano

ja nie mam od andrzeja tylko z oficjalnej strony i teraz jak mi sie wyswietla komunikat o aktualizacji do daje anuluj

Ale jaka to wersja..

15831637.gif

 

Jeśli potrzebujesz grafiki, napisz - postaram się pomóc.

Opublikowano

Jak wchodzisz na em2 to pisze. Napisz na gg 5149270 jak mozesz bo sie spam robi

15831637.gif

 

Jeśli potrzebujesz grafiki, napisz - postaram się pomóc.

Opublikowano

0.1.6.1509 a gg nie mam

Mam ta sama wersje z patchem w metinie 4.1 i nie wraca

15831637.gif

 

Jeśli potrzebujesz grafiki, napisz - postaram się pomóc.

Opublikowano

Działa na najnowszym patchu od niemca... www.easymetin2.de inaczej nie wróci na wersji 0.1.6.1509

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Witam. A ja mam problem i tutaj wam go opisze (mam nadzieje że pomożecie)

Gdy pierwszy raz odpaliłem EM2 działało super ale wyexpiłem tylko 7 lvl bo mi sie komp przegrzewał xD . A potem chce włączyć EM2 i włącza sie loguje metka wybiera postać ale jak postać mi sie pokaże odrazu wawala do pulpitu :/ Co sie dzieje? O co chodzi? Co na to poradzić? plz odpowiedzcie bo chciałem se pobocić ;]

DAJ - JEŻELI MOJA WYPOWIEDZ JEST TEGO WARTA

1047530697.png

ANI TU! A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI TU
Opublikowano

Witam. A ja mam problem i tutaj wam go opisze (mam nadzieje że pomożecie)

Gdy pierwszy raz odpaliłem EM2 działało super ale wyexpiłem tylko 7 lvl bo mi sie komp przegrzewał xD . A potem chce włączyć EM2 i włącza sie loguje metka wybiera postać ale jak postać mi sie pokaże odrazu wawala do pulpitu :/ Co sie dzieje? O co chodzi? Co na to poradzić? plz odpowiedzcie bo chciałem se pobocić ;]

Ja tak mialem jak nie mialem net frameworka 3.5

Opublikowano

Działa na najnowszym patchu od niemca... www.easymetin2.de inaczej nie wróci na wersji 0.1.6.1509

Nie rozumiem..

15831637.gif

 

Jeśli potrzebujesz grafiki, napisz - postaram się pomóc.

Opublikowano

Kurwa boisz sie sam mowic :D nienawidze ivony :D Ja moge ci podlozyc glos

Mi ten pojebany bot nie wraca na spot ;D

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

kurcze mi niedziała ten dmgskilhack wklejam 2 pliki do pack potem odpalam em2 i nic skill hack niedziała help piszcie pw dam + i 5

Kocham c++

 

Symfonia C++ najlpsza internetowa książka o c++ dla początkujących sam sie z niej uczyłem :)

ptaki9wudw3tb4.gif

9adc2b66942ff0dfra1pq2crh8.gif

Opublikowano

kurcze mi niedziała ten dmgskilhack wklejam 2 pliki do pack potem odpalam em2 i nic skill hack niedziała help piszcie pw dam + i 5

Uploaduje mojego dmghacka i edytuje pierwszy post

 

@edit juz zrobilem

Opublikowano

paryfek

 

Jak probuje instalnac nf 3.5 to pisze ze potrzebna wersja 2.1. Dobra pobieram 2.1 i nie chce sie instalnac :/ Co robic? (a czy to na 100% wina net frameworka? )

 

Edit: A z nerwów usunołem instalke nf 3.5 i 2.1 może ktoś dać download jeżeli to ma rowiązać problem?

 

Edit2: Jak wszedłem w folder z metkiem i w plik log to ujrzały moje gały

 

blad2.png

 

bladie.png

 

O co chodzi? (sory że takie duże ale inaczej nie mogłem :D )

DAJ - JEŻELI MOJA WYPOWIEDZ JEST TEGO WARTA

1047530697.png

ANI TU! A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI TU
Opublikowano

paryfek dalej twoj dmg nie wali calej grupki max 2- 3 moby. Ninja chlopak : /

No to juz nie wiem.. a ninja dziewczyna?

 

 

@edit a walisz z daleka czy z bliska?

Opublikowano

paryfek mam pytanie potem jak wyexpie już ninje na tym dmg hacku to jak go usunac czy cos takiego . zebym tego na pvp nie używał ... po prostu mam od nowa metina zainstalowac czy coś???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...