Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expresowe Expieniee Ninja Dagger Od Zera


paryfek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przekonałeś mnie o tym żeby pograc na plu daggerem ;p (tak wgl robiłeś lvl konia xD ?) bo na 50 lvlu z 3 lvlem konia troche głupio to wygląda xD

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

da sie jakos skonfigurowac tego multi dmg zeby dzialal na ninjy chlopaku??

 

 

Ściągnij plik PC2

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Czy opcja " szukaj " boli? -.-

 

Download

 

http://hotfile.com/dl/54324760/0f10c0e/DMG_SkillHack_PC2_By_DrMagK2.rar.html

 

Skana nie ma bo plik waży 53 mb

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

 

Jeżeli nie wierzysz w takie expienie to zobacz tutaj

 

fffffffg.jpg

Da sie nabić szybciej ten lvl, ale ja byłem pare razy w dt, innych królestwach i bawiłem się w pvp.

 

 

 

 

 

Taa... Bawiłem w PvP - raczej jebałeś z chmurki co popadnie :D

Opublikowano

Czyli jednak się da wbić 50 + w 1-2 dni :) Mam nadzieje, że bez żadnych wspomagaczy z is typu pierścień expa?

Bez niczego

 

 

Przekonałeś mnie o tym żeby pograc na plu daggerem ;p (tak wgl robiłeś lvl konia xD ?) bo na 50 lvlu z 3 lvlem konia troche głupio to wygląda xD

w ogole nie mam konia, jak bede robil to tylko 1 lvl bo bojowiec nie potrzebny

 

 

Taa... Bawiłem w PvP - raczej jebałeś z chmurki co popadnie :D

zwal jak zwal :D

Opublikowano

nice ja wp w 3 dni 43 lvl kiepskie eq na start i budowa 1 ostrze 2 zbrojka jechalem;d i bez pierscienia;d Hmm musze selnac eq z wp i ogarnac na ninie;d bedzie z 13-15k hp i kozy jakies good:P to sie pobawie daggerem;d

76561198017353072.png
Opublikowano

Specjalnie włączyłem metina i zrobiłem daggera, lecz nie wiem czemu z chmurki atakuje 1 bądź 2 moby, rzadko kiedy więcej nawet gdy stoją obok siebie :)

Zabardzo nie rozumiem czemu, leci dużo hitów ale w 1 czy 2 moby ;)

Opublikowano

Specjalnie włączyłem metina i zrobiłem daggera, lecz nie wiem czemu z chmurki atakuje 1 bądź 2 moby, rzadko kiedy więcej nawet gdy stoją obok siebie :)

Zabardzo nie rozumiem czemu, leci dużo hitów ale w 1 czy 2 moby ;)

To sobie zluruj caly spot

Opublikowano

@Co do kolegi który twierdzi, że polimorfia na m1 trwa 30minut (!)

 

Polimorfia na poziomie od 1 aż do G10 trwa 10 minut, a na P jest zmiana do 30min. Nie wiem jak wygląda sprawa z polimorfią na 0 bo nigdy nie traciłem marmurów żeby zobaczyć, ale z tego co mówi kumpel to 5 minut.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

Prosba nie chce robić nowy topic możesz napisać w co dawać w status ? bo nigdy nie grałem ninja=\.

Opublikowano

Prosba nie chce robić nowy topic możesz napisać w co dawać w status ? bo nigdy nie grałem ninja=\.

Jak bedziesz grac wg. tego poradnika to mozesz najpierw maksowac w wit a potem zr

 

a jak samemu to full zr

Opublikowano

Dlaczego ktos pisal ze babka jak na privie leci ?

Przeciez u daggera baba i facet to chyba tak samo bija itd ;>

 

 

@Topic

Miod malina xD

Ja mam takie eq :

kolcza +9 czysta (25kk)

Zbr na 34 +9 2k HP + i kd defa +4 i zjarany (150kk)

Butki 1.5k hp

Naszyjnik 1k hp

Branza z bialego zlota +9 (200kk+)

Kozy +9 um 16 kd woja +4 i zjarany (100kk)

Ebo +9 (80kk)

Tarcza okragla +7 (12kk)

Noi fmsik +9 sr 3 % 8 na omdlenie i 2 zjarane (60kk)

I z takim Eq WYMIATAM na v1 :D

Opublikowano

Dlaczego ktos pisal ze babka jak na privie leci ?

Przeciez u daggera baba i facet to chyba tak samo bija itd ;>

Leci tzn. ?

Opublikowano

@Co do kolegi który twierdzi, że polimorfia na m1 trwa 30minut (!)

 

Polimorfia na poziomie od 1 aż do G10 trwa 10 minut, a na P jest zmiana do 30min. Nie wiem jak wygląda sprawa z polimorfią na 0 bo nigdy nie traciłem marmurów żeby zobaczyć, ale z tego co mówi kumpel to 5 minut.

 

NA 0 trwa 5 min ( sprawdzałem )

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Mam rpośbe co doo topicu. Albo usuń spoilery, albo napisz posta w którym będzie ten poradnik, ale bez spoilerów (nie moge otwierać)

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...