Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expresowe Expieniee Ninja Dagger Od Zera


paryfek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajniy poradnik, sam pomyślałem i zrobiłem podobnie 2 tyg. temu ;]

 

Tylko 3 dni odpada bo się bawiłem, dt, pvp, rozmowy, questy, szukanie po sklepach itp. z resztą sami wiecie jak to jest na wyższych levelach :P\

 

55744906.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

I nikt już o tobie nie pamięta...

Opublikowano

Ja Pisałam , że lepsza jest ninja dziewczyna , gdyż jest ładniejsza i szybciej strzela z łuku . Sprawdźcie Sobie B) B)

Proszeeeeeee ;ddd Kto Mi Zrobi Fajną Sygne ??? ;(

Jeżeli Nie Lubisz Justina Biebera Daj+ dajplusa.gif

http://stworzwirusa.tk/665/annaalewiesz_

<<---- Wejdziesz i pomozesz ?

Opublikowano

Mam rpośbe co doo topicu. Albo usuń spoilery, albo napisz posta w którym będzie ten poradnik, ale bez spoilerów (nie moge otwierać)

Dobrze, usune

 

@edit zrobione

 

 

@edit2

 

 

Fajniy poradnik, sam pomyślałem i zrobiłem podobnie 2 tyg. temu ;]

 

Tylko 3 dni odpada bo się bawiłem, dt, pvp, rozmowy, questy, szukanie po sklepach itp. z resztą sami wiecie jak to jest na wyższych levelach :P\

 

55744906.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Tez mam zamiar wbic 70 i zrobic postoj, bo moje skille sa zalosne

Opublikowano

Piękny poradnik estetyczny na dodatek przejrzysty. Plus w twoją stronę leci brat.

 

 

Pozdrawiam.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Fajniy poradnik, sam pomyślałem i zrobiłem podobnie 2 tyg. temu ;]

 

Tylko 3 dni odpada bo się bawiłem, dt, pvp, rozmowy, questy, szukanie po sklepach itp. z resztą sami wiecie jak to jest na wyższych levelach :P\

 

 

 

Gdzie tam wiedzą :D 95% osób na MPC nie wbiło na polskim metinie powyżej 60 lvla :D

Polimorfia jak dla mnie mimo wszystko jest bardziej efektywna ;] Grając na swój sposób wbiłem 70lvl w 11 dni(kalendarzowe, pamiętam jak patrzyłem na ilość czasu jaka pozostała na exp ringu) :)

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

Co sie chwalisz :)

Gram daggerem 79 lv ;) grota rlz ;)

Ziom jeszcze tylko 1 sprawa

gdzie tego bota ustawic chodzi mi o kordy dokladne :D w ktorym miejscu nie miejsce na mapce i na ile tzn jaki obszar :)

Opublikowano

Co sie chwalisz :)

Gram daggerem 79 lv ;) grota rlz ;)

Ziom jeszcze tylko 1 sprawa

gdzie tego bota ustawic chodzi mi o kordy dokladne :D w ktorym miejscu nie miejsce na mapce i na ile tzn jaki obszar :)

Jak z v1 bede wracac to edytuje bo nie mam pojecia

Opublikowano

Spróbuje to samo wojem i dam EDIT :D

Jak bedziesz szedl standardowym buildem to nie ma prawa sie udac (aura + berserk = male dmg), Jak zrobisz np. Wir i szarze to mysler ze sie uda

Opublikowano

A tak wgl takie pytanie odemnie

Expbot wam z pustyni idzie seelnac itemki :?

Bo moj idzie dochodzi do handlarki Wraca sie

I potem gdzies idzie w rog pustyni wylacza mi metka sa znaki ??????????????

a itemki dalej nie seelniete

idzie znowu expi dropnie jakis item idzie do handlarki i tak w kolko

Komus z was to dziala ?

To niech ktos mi easymetin2 waszego upnie ;)

bo musze siedziec przy kompie ;/

Opublikowano

Cóż to samo ja mowiłęm o tym , tylko ze zamiast na 5 platformie w v1 warto expic na 9 czyli szponach lurować samemu i bić ja w 4 dni mam 61lv ;)

8adad81701a75f66m.jpg
Opublikowano

Prosze o dokladne kordy spot na pustyni.

mniej wiecej 1020 : 1080

 

 

A tak wgl takie pytanie odemnie

Expbot wam z pustyni idzie seelnac itemki :?

Bo moj idzie dochodzi do handlarki Wraca sie

I potem gdzies idzie w rog pustyni wylacza mi metka sa znaki ??????????????

a itemki dalej nie seelniete

idzie znowu expi dropnie jakis item idzie do handlarki i tak w kolko

Komus z was to dziala ?

To niech ktos mi easymetin2 waszego upnie ;)

bo musze siedziec przy kompie ;/

Sciagnij z oficjalnej strony :D mi normalnie nawet z v1 idzie po poty elegancko

 

KLIK

Opublikowano

Wlasnie mam z oficiala xD

To zaznacz zeby nie zbieral syfu, zbieraj tylko kolczyki, bransoletki, naszyjniki i buty, ulepszacze no i bronie na 30 lvl

 

 

@edit A co do poprzedniego pytania : Obszar bicia ustaw na wyczucie (zobaczysz gdzie sie spot konczy)

Opublikowano

Tut bardzo przejrzysty i łatwy ;] Oczywiście 5 i + ale mam pare pytań do autora.

1. Można grać ninja facetem (wiem że można ale czy będzie działał dmg hack)?

2. Jaki buildem stat iśc?

3. Jakim buildem skili iść(znaczy wiem że najpierw chmurka ale czy jak będe miał 5 lvl to dawać odrazu all w chmure czy po 1)?

 

Prosze o odpowiedź bo to dla mnie bardzo ważne

 

PS. TEN KRÓLIK Z AVKA MNIE ROZPIERDALA ;]

 

@Edit: Paryfek thx za odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanie czy w em2 włączyć atak all skilami czy tylko chmurka?

DAJ - JEŻELI MOJA WYPOWIEDZ JEST TEGO WARTA

1047530697.png

ANI TU! A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI TU
Opublikowano

Tut bardzo przejrzysty i łatwy ;] Oczywiście 5 i + ale mam pare pytań do autora.

1. Można grać ninja facetem (wiem że można ale czy będzie działał dmg hack)?

2. Jaki buildem stat iśc?

3. Jakim buildem skili iść(znaczy wiem że najpierw chmurka ale czy jak będe miał 5 lvl to dawać odrazu all w chmure czy po 1)?

 

Prosze o odpowiedź bo to dla mnie bardzo ważne

1.Ja gram facetem i dziala

2.W moim przypadku bylo full zr na poczatku, ale mialem 8k hp, wiec mozesz dac full do witalnosci, bo szybko wbijesz ten 58lvl (2 x 90)

3.Ja dalem wszystko po 1 oprocz krycia sie

 

 

 

Ja mialem wszystko oprocz wirujacego, bo kreci sie w miejscu

Opublikowano

Byles na tamtej stronie? Masz tylko jeden download ;f

 

Bylem.

Tam jest do sciagniecia Easy Metin2, ktorego pobralem.

Pytam sie o PATCHA

15831637.gif

 

Jeśli potrzebujesz grafiki, napisz - postaram się pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...