Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expresowe Expieniee Ninja Dagger Od Zera


paryfek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak już się zalogowałem, nie pokazuje mi postaci przy wyborze jak już wybiorę jakąś to widzę sam miecz który stoi ostrzem do góry, nie mogę się ruszyć... Może ktoś pomóc ??

 

A z kąd to niby wziąść ?? ;/

 

Później instalujemy patch 4.1

sygnampc.jpg

Sygnatura by FreeSz

Opublikowano

ja ten sposob znam od lipca ://

nic nowego poradnik dla jasnych

dlatego nic nie dam

 

EDIT@

2UP i 3UP

Nie macie wgranych plikow pc. w packu

musicie zrobic nowego metka lub wgrac te pliki dmg hacka w folder pack!

EDIT2@

Jakis palant dal minusa

ja tam niczego nie zbieram i mam to gdzies!!!!!!

sstwc.jpg

Opublikowano

jupi działa !!! w 3h 25lvl xDDD łap ++++ paryfek. PS nie pobieralem tego dmg bo ten mi nie dzialał

Pomogłem ? Nie dawaj + ani minusa. Wejdź na www.pajacyk.pl i kliknij na brzuszek pajacyka !

Opublikowano

prosze o szybka odpowiedz po truajcej chmurce isc w wiruajcy sztylet czy zasadzke ?

 

blagam szybko ;)

Ja Radze ci iść w zasadzkę :)

Dobry Skill Dla Daggera,

o.O O.o

Opublikowano

ja ciągle dedam na tym spocie na pustyni ... czy to ma sens? (expic na tym spocie)

No i oczywiście mamm np 7 % patrze a mam 3% ...:L

Opublikowano

Jakiego macie DMGhacka? Bo ten nie dziala . ;s ....

 

 

Daję oczywiście minusa za brak pomocy. DMG HACK NIE DZIAŁA !

Sry za duble post :) (ale musiałem)

Dmg hacka Polecam od DrMagk2 on ma najlepszego (przynajmniej mi działa)

Opublikowano

2xUP

Zaraz ci dam fajnego spota (sama znalazłam ) . Expiłam tam od 30 do aż 43 lvl-a ;)

Proszeeeeeee ;ddd Kto Mi Zrobi Fajną Sygne ??? ;(

Jeżeli Nie Lubisz Justina Biebera Daj+ dajplusa.gif

http://stworzwirusa.tk/665/annaalewiesz_

<<---- Wejdziesz i pomozesz ?

Opublikowano

2xUP

Zaraz ci dam fajnego spota (sama znalazłam ) . Expiłam tam od 30 do aż 43 lvl-a ;)

Prosze o to 2 ss"y z wielkością spota i jego położeniem ;)

Położenie :

beztytuuihw.png

Wielkość Spota (naliczyłam 10 Grupek ;)

beztytuu2aa.png

Pozdrawiam. Byeee <3 <3 <3

Proszeeeeeee ;ddd Kto Mi Zrobi Fajną Sygne ??? ;(

Jeżeli Nie Lubisz Justina Biebera Daj+ dajplusa.gif

http://stworzwirusa.tk/665/annaalewiesz_

<<---- Wejdziesz i pomozesz ?

Opublikowano

Wy serio tacy przyjebani jestescie?

 

 

JEŻELI CI ZNIKAJĄ POSTACIE CZY INNY PROBLEM TO ŚCIĄGNIJ DMGHACKA Z INNEGO TEMATU BO JA NIC NA TO NIE PORADZĘ, UŚWIADOMCIE TO SOBIE I MI NIE SPAMUJCIE NA PW !

 

no to jeżeli link nie działa to daj TAKI KTÓRY DZIAŁA ! Jak robisz tuty to chociaż się postaraj...

 

nie napisałem ani 1 literki na PW do Ciebie.... ;/

sygnampc.jpg

Sygnatura by FreeSz

Opublikowano

Pobrałem innego DMG hacka i w 30 min mam 15 lv i mam pytanko, czy chmurka na M1 bije jakos wiecej ? bo mi zadaje DMG narazie po 90 :/

sygnampc.jpg

Sygnatura by FreeSz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...