Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expresowe Expieniee Ninja Dagger Od Zera


paryfek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurde a ja włożyłem zamist w szybki to w wirujący sztylet ;( i mam na 15 wirujący to źle ?? (resa już niemoge mam 36lvl i 80% to co ???

jak masz tanie ozetki np. po 100k to zjedz nimi do 0 i w szybki cisnij, a jak nie to trudno

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kurde a ja włożyłem zamist w szybki to w wirujący sztylet ;( i mam na 15 wirujący to źle ?? (resa już niemoge mam 36lvl i 80% to co ???

Trudno, wirujacy to bardziej do v2 sill:)

Mocy i wokol Ciebie bierze, nic nie resaj :)

Tylko do 50 lv bedziesz mial trudniej wexpic ;/

65994253024037513199.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A dałoby rade tym sposobem grać archerem?Nie musi być tak szybko ale,żeby też było w miarę szybko

 

 

@Opłaca się tak grać tylko po to,żeby zarobić na innego chara,czy zyski nie są duże?

Opublikowano

Mi nie działa, instalowałem od nowa metina tego patcha itd. ale mimo to nie działa. Kiedy wybiore postać i dojdzie do końca ładowanie to mi się gra wyłącza. Może wie ktoś co się dzieje? Dam + za trud wykonania tego poradnika

Opublikowano

Mi nie działa, instalowałem od nowa metina tego patcha itd. ale mimo to nie działa. Kiedy wybiore postać i dojdzie do końca ładowanie to mi się gra wyłącza. Może wie ktoś co się dzieje? Dam + za trud wykonania tego poradnika

Ten tut jest z przed 3 miesiecy

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Szkoda ,że to tylko na ninje ;)

GRAM :

 

• League of Legends - EU Północ/Wschód. [ Chcesz zagrać? Pisz pw. ]

• Metin2 - DivineWorld - [ Chcesz zagrać? Pisz pw. ]

• World of Tanks - EU1 - [ Chcesz zagrać? Pisz pw. ]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...