Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rock / Metal / Deathcore / Screamo [...] - ogólna dyskusja


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o zespole Kabanos ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

  • Odpowiedzi 484
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Co sądzicie o zespole Kabanos ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie słucham polaków cebulaków. Chyba, że Dżem.

 

Nie , żeby coś ale polacy jeśli o rock i punk  są lepsi od hameryki :v

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Co sądzicie o zespole Kabanos ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak naprawdę to nic, bo nie lubię polskiej muzyki, nie lubię w ogóle polskiego języka.

 

A co sądzicie o Make Them Suffer?

 

 

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

Co sądzicie o zespole Kabanos ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak naprawdę to nic, bo nie lubię polskiej muzyki, nie lubię w ogóle polskiego języka.

 

A co sądzicie o Make Them Suffer?

 

 

 

Nawet fajny zespół  ,ale dla mnie trochę za mało brutalne. :v

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co sądzicie o The Elite Five (DeathCore)

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

Co sądzicie o zespole Kabanos ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie słucham polaków cebulaków. Chyba, że Dżem.

 

Nie , żeby coś ale polacy jeśli o rock i punk  są lepsi od hameryki :v

 

To już zależy od gustu. :) Ja polskiego rocka nie słucham, chyba, że sporadycznie. 

Opublikowano

 

Co sądzicie o zespole Kabanos ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak naprawdę to nic, bo nie lubię polskiej muzyki, nie lubię w ogóle polskiego języka.

 

A co sądzicie o Make Them Suffer?

 

 

 

<3

 

 

 

 

Opublikowano

To będzie dobry rok dla death metalu i prawdopodobnie dla wszystkich podgatunków heavy metalu.

 

 

 

 

 

BTW aby w tym roku znowu był Kabanos na Woodstock  :)

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

To będzie dobry rok dla death metalu i prawdopodobnie dla wszystkich podgatunków heavy metalu.

 

 

 

 

 

BTW aby w tym roku znowu był Kabanos na Woodstock  :)

BMTH na Woodstock.  B)

Opublikowano

BMTH nie będzie pewnie mile widziany w środowisku punkowym i metalowym nie zdziwię się jeśli ktoś ich zaatakuje ich  na woodstocku xD.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

 

co myślicie? czuć amatorszczyzną, ale czyste wokale całkiem spoko. ~metalcore

 

 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

 

co myślicie? czuć amatorszczyzną, ale czyste wokale całkiem spoko. ~metalcore

Nawet spoko ale nadal #DeatMetalMasterRace.

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Co sądzicie o ,,GrindCore" 

 

 

 

 

 

 

 

BTW,Już wiem dlaczego nie lubię (nienawidzę)  metalcore i deathcore przez  growling w tych gatunkach  zero techniki zero nieludzkich  wokali  po prostu mało ambitne ,,darcie japy".

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

grindy? czyste grindy są dla mnie faktycznie dość słabe, ale grindy zmieszane z korem tj. defkorem prezentuje sie calkiem, calkiem ruchable. 

 

 

 

 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

grindy? czyste grindy są dla mnie faktycznie dość słabe, ale grindy zmieszane z korem tj. defkorem prezentuje sie calkiem, calkiem ruchable. 

 

 

 

Niezbyt podoba mi się ten growling i instrumenty zero techniki , zero nieludzkich  wokalów zwykła napierdalanka. 

 

BTW dlaczego dyskutowaliście na last.fm czy BMTH 1 płyta jest na tyle ,,brutalna" aby była deathcore  , przecież pierwsza płyta bmth jest deathcore.

 

BTW2 Jeśli słuchacie deathcore dla brutalności  , sorry w takim razie nigdy nie słyszeliście death metalu i brutal death metalu

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Pojawił się niedawno nowy album japońskiego zespołu BABYMETAL. 

Odsłuch dostępny m.in. na Spotify https://play.spotify.com/album/6rxkRyXx5mle1NeM6FQ0lQ?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open

Zły nie jest, ale jakiś cudowny też nie. Nie każdemu musi się to podobać, bo to japońce.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Pojawił się niedawno nowy album japońskiego zespołu BABYMETAL. 

Odsłuch dostępny m.in. na Spotify https://play.spotify.com/album/6rxkRyXx5mle1NeM6FQ0lQ?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open

Zły nie jest, ale jakiś cudowny też nie. Nie każdemu musi się to podobać, bo to japońce.

Nie wiem czemu ale jak zawsze widzę te dziewczynki w babymetal chce mi się śmiać.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

Pojawił się niedawno nowy album japońskiego zespołu BABYMETAL. 

Odsłuch dostępny m.in. na Spotify https://play.spotify.com/album/6rxkRyXx5mle1NeM6FQ0lQ?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open

Zły nie jest, ale jakiś cudowny też nie. Nie każdemu musi się to podobać, bo to japońce.

Nie wiem czemu ale jak zawsze widzę te dziewczynki w babymetal chce mi się śmiać.

 

Mi też, ale niektóre kawałki są dobre. Np. to instrumentalne intro z Megitsune mi się baardzo podoba.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Trivium, polecam. Ogólnie NWOAHM polecam.


 


@Freedom07 : bo to Amerykanie xD ? Oni inaczej postrzegają niektóre nazwy. Przereklamowane czy nie słucham to co lubie.


 


No i nowy zespół Gontiera, polecam.


 


bez gif


Opublikowano

 

Trivium, polecam. Ogólnie NWOAHM polecam.

 

 

Czekaj ,  po jakiego  c***a amerykańce  nazwali tą falę ,,Nowa Fala Amerykańskiego Heavy Metalu" jak większość zespołów z tej fali nie tworzy   metalu tylko metalcore ?

A po drugie Trivium jest przereklamowane.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

trivium było fajne, ale na albumie in waves skonczyli swoją twórczość, niestety... 

 

thrash byl u nich najlepszy tj. ember to inferno.

 

a co do brutalności, to faktycznie brutal death metal jest brutalny, ale to brzmi jak nagrane z kalkulatora, a czegos takiego nie potrafie zdzierzyć.  obczaj tę stope>

 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

btw. wie ktoś jak łatwo śledzić wychodzące najnowsze utwory muzyczne z określonych gatunków? Zazwyczaj muszę trochę się naszukać na YT.

Na Spotify w nowościach są piosenki dopasowane to tego, czego słuchasz.

Opublikowano

trivium było fajne, ale na albumie in waves skonczyli swoją twórczość, niestety... 

 

thrash byl u nich najlepszy tj. ember to inferno.

 

a co do brutalności, to faktycznie brutal death metal jest brutalny, ale to brzmi jak nagrane z kalkulatora, a czegos takiego nie potrafie zdzierzyć.  obczaj tę stope>

 

Ogólnie Brutal Death Metal sucks (oprócz kilku kapel).

Death Metal jest po prostu lepszy, bardziej skomplikowany od BDM.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

trivium było fajne, ale na albumie in waves skonczyli swoją twórczość, niestety... 

 

thrash byl u nich najlepszy tj. ember to inferno.

 

a co do brutalności, to faktycznie brutal death metal jest brutalny, ale to brzmi jak nagrane z kalkulatora, a czegos takiego nie potrafie zdzierzyć.  obczaj tę stope>

 

Ogólnie Brutal Death Metal sucks (oprócz kilku kapel).

Death Metal jest po prostu lepszy, bardziej skomplikowany od BDM.

 

a jeżeli ktoś chce jak ja przedemonicznoszybkiej stopy rodem z infant annihilator, growlu/gruntu nawet czasami czystego śpiewu/progresywnego grania albo to co wyżej podesłałem, to czego ma słuchać? jak dla mnie zwykły death metal jest przy wolny. 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...