Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rock / Metal / Deathcore / Screamo [...] - ogólna dyskusja


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lubi ktoś surowy black metal?

 

 


Wiele zespołów Black Metalowych używa szatana jako metafory.

ma szokować i obrażać chrześcijaństwo.

 

mi jedynie z Burzum Dunkelheit się podoba. nie ma chyba lepszej, bardziej klimatycznej, mrocznej i ogólnie DOBREJ piosenki Black Metalowej chyba. według mnie. 

jest tylko trzeba poszukać. Mroczniejsze:
https://youtu.be/dLPvfmbVdJg

https://youtu.be/CMoMlo8MgKU

bardziej klimatyczne:

https://youtu.be/HFOGv-wdt5A

https://youtu.be/Q78Teqr2T6E

 

 

Varg może był "trochę" pojebany ale i tak nie dorówna GG Allin.

 

Palenie kościołów jest niedojrzałe.

Varg pojebany? xD normalny, zdrowy i inteligentny człowiek wystarczy posłuchać co ma do powiedzenia na swoim kanale ThuleanPerspective

palenie kościołów czy dojrzale czy nie to nie wiem, ale na pewno pozytywna akcja i pewnie rozeszłoby się po kościach gdyby nie jego następne przewienienie, bo 2 lata przeciez byla cisza

A ja wciąż nie rozumiem fenomenu Burzum :(

przede wszystkim oryginalność praktycznie nie do podrobienia (nic nie brzmi tak klimatycznie i dobrze jak stary Burzum)

 

Pionierem Black Metalu Był Bathory

Burzum był pionierem Atmospheric black metal , który jest podgatunkiem Black Metalu

to wciąż inaczej brzmi od współczesnych atmospheric utworów. Niby Bathory byl pionierem lecz Varg pisal ze prawdziwy black metal zaczął sie na Darkthrone - A blaze in the nothern sky, nawet Deathcrush nie zalicza do tego gatunku i troche sie z nim zgadzam. Dlatego jest podział na 1szą i drugą fale ale badzmy szczerzy, Deathcrush to gówno, zostalo stworzone dla zabawy xD

  • Odpowiedzi 484
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w czym palenie kościołów to pozytywna akcja? rozumiem, że lubisz varga, ale takie gadanie, że człowiek wszystko robił dobrze w swoim życiu to głupota. ma dziwne poglądy, które chyba z palca wytrzasnął, ale mniejsza.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

w czym palenie kościołów to pozytywna akcja? rozumiem, że lubisz varga, ale takie gadanie, że człowiek wszystko robił dobrze w swoim życiu to głupota. ma dziwne poglądy, które chyba z palca wytrzasnął, ale mniejsza.

a gdy chrześcijanie zburzyli bibliotekę aleksandryjską to było ok? wtargnęli w naszą kulture i zaczęli ją niszczyć, czemu my poganie nie mozemy zniszczyć ich kultury na naszych ziemiach? zwalczanie raka to nie jest pozytywna akcja? myślisz że dlaczego tak mało informacji zachowało się o naszych rodzimych wiarach?

https://youtu.be/I-Qx_bl-cUI

dbajmy o tradycje

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

science of sleep fajna miazga :D czuć ten dreszczkor. btm kiedyś słuchałem, ale jakoś aktualnie mnie nie ciągnie.

 

ostatnio znalazłem perełkę: 

 

 

 

definicja deathcore'u z pięknymi riffami i wokalem, wszytko dobrze zmasterowane. 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w EE imho Shallow Breath majster piosenka. wokal od starych Infantów z 2012, więc zespół musi być dobry.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...