Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rock / Metal / Deathcore / Screamo [...] - ogólna dyskusja


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 484
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Jak dla mnie, ale to tylko moja opinia post hc leży. Przecież we wszystkich zespołach post hardcore jest dość spedalony śpiew i jak na moje to strasznie odrzuca. Spanko z syrenami to chyba najgorsze co może być na równi z takim zespołem the bunny the bear, chyba tak się nazywał.

Twój gust nie jest tym jedynym poprawnym, więc nie rozumiem czemu obrażasz zespoły grające posthardcore. Kiedy wy się nauczycie nie obrażać innych artystów, którzy grają muzykę nie w waszym guście?

 

Tylko że np .MegaDeth też ma pedalski wokal/c*****y ale nadrabiają techniką instrumentów.

 

 

To niech nie nazywają się korowcami bo to jakiś pop.

Pop to gra Justin Bieber, Selena Gomez czy jakaś Rihanna. Oni grają posthardcore. ;)

 

Justin Bieber i Selena Gomez to Teen Pop.

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

Jak dla mnie, ale to tylko moja opinia post hc leży. Przecież we wszystkich zespołach post hardcore jest dość spedalony śpiew i jak na moje to strasznie odrzuca. Spanko z syrenami to chyba najgorsze co może być na równi z takim zespołem the bunny the bear, chyba tak się nazywał.

Twój gust nie jest tym jedynym poprawnym, więc nie rozumiem czemu obrażasz zespoły grające posthardcore. Kiedy wy się nauczycie nie obrażać innych artystów, którzy grają muzykę nie w waszym guście?

 

Tylko że np .MegaDeth też ma pedalski wokal/c*****y ale nadrabiają techniką instrumentów.

 

 

To niech nie nazywają się korowcami bo to jakiś pop.

Pop to gra Justin Bieber, Selena Gomez czy jakaś Rihanna. Oni grają posthardcore. ;)

 

Justin Bieber i Selena Gomez to Teen Pop.

 

Każdemu się inne brzmienia podobają.

A określenia "Teen Pop" to jeszcze nie słyszałam. xp Dla mnie Pop to Pop. Oprócz Indie Pop, który imo jest najlepszą odmianą tego gatunku. 

Opublikowano

 

 

 

Jak dla mnie, ale to tylko moja opinia post hc leży. Przecież we wszystkich zespołach post hardcore jest dość spedalony śpiew i jak na moje to strasznie odrzuca. Spanko z syrenami to chyba najgorsze co może być na równi z takim zespołem the bunny the bear, chyba tak się nazywał.

Twój gust nie jest tym jedynym poprawnym, więc nie rozumiem czemu obrażasz zespoły grające posthardcore. Kiedy wy się nauczycie nie obrażać innych artystów, którzy grają muzykę nie w waszym guście?

 

Tylko że np .MegaDeth też ma pedalski wokal/c*****y ale nadrabiają techniką instrumentów.

 

 

To niech nie nazywają się korowcami bo to jakiś pop.

Pop to gra Justin Bieber, Selena Gomez czy jakaś Rihanna. Oni grają posthardcore. ;)

 

Justin Bieber i Selena Gomez to Teen Pop.

 

Każdemu się inne brzmienia podobają.

A określenia "Teen Pop" to jeszcze nie słyszałam. xp Dla mnie Pop to Pop. Oprócz Indie Pop, który imo jest najlepszą odmianą tego gatunku. 

 

Teen pop to po prostu zwykły pop + teksty o "problemach" młodzieży.

A z post-hc ten gatunek po prostu sucks.

Nigdy jeszcze nie osiągnął sukcesu artystycznego.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

U mnie jeśli chodzi o posthardcore na czele stoją Foreground Eclipse i Coldrain. Oba zespoły są japońskie, z czego coldrain robi muzykę w języku angielskim. Imo 2 najlepsze zespoły posthardcorowe. 

 

Justin Bieber i pop, od dawna już nie. Przeniósł się już dawno z popu na r&b, i na mieszankę popu z r&b/rapem. Każdy artysta ma prawo do tworzenia muzyki jakiej chce i każdy artysta (przynajmniej moim zdaniem) ma kawałki godne uwagi. Skoro jesteśmy przy temacie Biebera to jego utwór z płyty z poprzedniego roku - I'll Show You jest imo dobrą piosenką.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

U mnie jeśli chodzi o posthardcore na czele stoją Foreground Eclipse i Coldrain. Oba zespoły są japońskie, z czego coldrain robi muzykę w języku angielskim. Imo 2 najlepsze zespoły posthardcorowe. 

 

Justin Bieber i pop, od dawna już nie. Przeniósł się już dawno z popu na r&b, i na mieszankę popu z r&b/rapem. Każdy artysta ma prawo do tworzenia muzyki jakiej chce i każdy artysta (przynajmniej moim zdaniem) ma kawałki godne uwagi. Skoro jesteśmy przy temacie Biebera to jego utwór z płyty z poprzedniego roku - I'll Show You jest imo dobrą piosenką.

Tylko że my tu bardziej mówimy o amerykańskim/Brytyjskim Post-Hc

 

Post-Hc nie ma zespołów przez które następne pokolenia muzyków będą się nimi inspirować.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

A co to różnica czy angielski, czy amerykański, czy australijski, czy japoński, czy polski, czy arabski, czy turecki, czy niemiecki, czy francuski, czy portugalski, czy chiński. Posthardcore to posthardcore.

 

Polecam nutkę, dobry tekst.

 

 

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@Freedom07

 

obczaj te posthc XDD

 

 

od minuty sie zaczyna potężny growl  xD

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

@Freedom07

 

obczaj te posthc XDD

 

 

od minuty sie zaczyna potężny growl  xD

Też mi się nie podoba, ale szanujmy artystów. Nie zachowujcie się jak dzieci.  -.-

 

Teen pop to po prostu zwykły pop + teksty o "problemach" młodzieży.

 

A z post-hc ten gatunek po prostu sucks.

Nigdy jeszcze nie osiągnął sukcesu artystycznego.

 

Czasami te niby "problemy młodzieży" tyczą się również dorosłych. 

Jest dużo zespołów posthardcorowych, które osiągnęły nawet większy sukces niż niektóre zespoły zapodawane przez Was.

 

---

 

 

Co sądzicie o Pani sex metal barbie Marii Brink? ;) 

Opublikowano

@Freedom07

 

obczaj te posthc XDD

 

 

od minuty sie zaczyna potężny growl  xD

xD

 

 

@Freedom07

 

obczaj te posthc XDD

 

 

od minuty sie zaczyna potężny growl  xD

Też mi się nie podoba, ale szanujmy artystów. Nie zachowujcie się jak dzieci.  -.-

 

Teen pop to po prostu zwykły pop + teksty o "problemach" młodzieży.

 

A z post-hc ten gatunek po prostu sucks.

Nigdy jeszcze nie osiągnął sukcesu artystycznego.

 

Czasami te niby "problemy młodzieży" tyczą się również dorosłych. 

Jest dużo zespołów posthardcorowych, które osiągnęły nawet większy sukces niż niektóre zespoły zapodawane przez Was.

 

Tylko że wiele zespołów zarabia tylko dzięki temu że wokalista jest "ładny" (BVB),

 

 

Czasami te niby "problemy młodzieży" tyczą się również dorosłych. 

Jest dużo zespołów posthardcorowych, które osiągnęły nawet większy sukces niż niektóre zespoły zapodawane przez Was.

 

Niby Jaki zespół Post-Hc osiągną sukces większy od Slayera,MegaDeth,Overkill itp. ?

Sukces komercyjny=/=Dobra muzyka.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

Tylko że wiele zespołów zarabia tylko dzięki temu że wokalista jest "ładny" (BVB),

 

A to wina wokalisty, że jest "ładny"?

 

Tylko jeśli dziewczynom podoba się wygląd i muzyka to jest ok , ale jeśli lubią zespół tylko dlatego że wokalista jest "ładny" , to już nie jest ok.

 

James Hetfield jest "ładny" , ale ludzie nie słuchają ich dlatego że wokalista jest ładny.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

Tylko jeśli dziewczynom podoba się wygląd i muzyka to jest ok , ale jeśli lubią zespół tylko dlatego że wokalista jest "ładny" , to już nie jest ok.

 

 

James Hetfield jest "ładny" , ale ludzie nie słuchają ich dlatego że wokalista jest ładny.

 

Ale czy to wina artysty, że ktoś gdzieś słucha go dlatego, bo wygląda ładnie? (poza tym wtf, słuchać kogoś, bo wygląda ładnie???)

 

A w tym drugim przypadku nie wiesz tego, czy ktoś tak nie robi. ;) Ludzi jest dużo na świecie i każdy inaczej się zachowuje. 

Opublikowano

 

 

 

 

Tylko jeśli dziewczynom podoba się wygląd i muzyka to jest ok , ale jeśli lubią zespół tylko dlatego że wokalista jest "ładny" , to już nie jest ok.

 

 

James Hetfield jest "ładny" , ale ludzie nie słuchają ich dlatego że wokalista jest ładny.

 

Ale czy to wina artysty, że ktoś gdzieś słucha go dlatego, bo wygląda ładnie? (poza tym wtf, słuchać kogoś, bo wygląda ładnie???)

 

A w tym drugim przypadku nie wiesz tego, czy ktoś tak nie robi. ;) Ludzi jest dużo na świecie i każdy inaczej się zachowuje. 

 

Tylko że wiele artystów/zespołów tworzy muzykę tylko dlatego że wiedzą że są ładni i dobrze się sprzeda.

A po drugie wiele zespołów Np.BVB , idzie za modą , na początku byli scene gdy było to mode , a gdy scene przestało być modne , przestali być scene.

 

Scene-Emo

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

A po drugie wiele zespołów Np.BVB , idzie za modą , na początku byli scene gdy było to mode , a gdy scene przestało być modne , przestali być scene.Tylko że wiele artystów/zespołów tworzy muzykę tylko dlatego że wiedzą że są ładni i dobrze się sprzeda.

 

Scene-Emo

 

A wiesz to, bo?

Jak ktoś chce podążać za modą to niech sobie podąża. Co Ciebie to obchodzi?  <.< Co Ciebie obchodzi to jak ktoś się ubiera, dlaczego jest popularny, czemu ktoś go słucha? No co? Zauważyłam, że człowiek potrafi znienawidzić jakiś zespół tylko dlatego, bo jest słuchany przez osoby młode, albo bo po prostu jest duży hype na obrażanie kogoś i trzeba się dołączyć. W końcu człowiek to zwierze stadne i musi trzymać się reszty. Na szczęście są wyjątki w naszym gatunku. 

Opublikowano

 

 

 

A po drugie wiele zespołów Np.BVB , idzie za modą , na początku byli scene gdy było to mode , a gdy scene przestało być modne , przestali być scene.Tylko że wiele artystów/zespołów tworzy muzykę tylko dlatego że wiedzą że są ładni i dobrze się sprzeda.

 

Scene-Emo

 

A wiesz to, bo?

Jak ktoś chce podążać za modą to niech sobie podąża. Co Ciebie to obchodzi?  <.< Co Ciebie obchodzi to jak ktoś się ubiera, dlaczego jest popularny, czemu ktoś go słucha? No co? Zauważyłam, że człowiek potrafi znienawidzić jakiś zespół tylko dlatego, bo jest słuchany przez osoby młode, albo bo po prostu jest duży hype na obrażanie kogoś i trzeba się dołączyć. W końcu człowiek to zwierze stadne i musi trzymać się reszty. Na szczęście są wyjątki w naszym gatunku. 

 

Gdybym nienawidził wszystko co popularnie nienawidziłbym metalu , rock itp.

2.Czyli zespoły typu PTV,BVB też są zwierzętami  stadnym ponieważ idą za modą ?

 

BTW.Możemy przestać się kłócić , nie lubię kłócić się z innymi :) ?

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

Gdybym nienawidził wszystko co popularnie nienawidziłbym metalu , rock itp.

 

2.Czyli zespoły typu PTV,BVB też są zwierzętami  stadnym ponieważ idą za modą ?

 

BTW.Możemy przestać się kłócić , nie lubię kłócić się z innymi :) ?

 

Metal, rock nie jest tak popularny jak pop. To jest gatunek, który nie trafia do każdego. Ty segregujesz ludzi - tego słuchają, bo jest ładny, tamtego słuchają, bo podąża za modą i na tym buduje karierę. A może Twoje spostrzeżenia są nieprawdziwe i odsetek takich ludzi "słucham ich bo fajne dupy" jest niewielki? Nie wiesz tego. Oni wszyscy mocno się namęczyli by zaistnieć w tym świecie. Nie należy im się odrobina szacunku nawet jeżeli grają muzykę bardziej lub mniej w Twoim guście? Należy się szacunek i takiemu PTV, BVB (naprawdę nie wiem co oznaczają te skróty), Sleeping With Sirens i innym. Nie lubisz - spoko, ale naucz się krytykować. Używaj zamiast "do kitu głos" - "nie podoba mi się wokal tego wokalisty", "ubierają się jak cioty" - "nie podoba mi się wizerunek". I jeżeli komuś się podoba piosenka kogoś to go nie obchodzi nic innego, niż twórczość danej osoby. I tak powinno być. 

 

To co napisałam  w poprzednim poście tyczy się wzajemnego stosunku ludzi do siebie, a nie do mody.

 

Kłótnia? Ja się nie kłócę. Spójrz na temat wątka - ogólna dyskusja. 

Opublikowano

 

 

Gdybym nienawidził wszystko co popularnie nienawidziłbym metalu , rock itp.

 

2.Czyli zespoły typu PTV,BVB też są zwierzętami  stadnym ponieważ idą za modą ?

 

BTW.Możemy przestać się kłócić , nie lubię kłócić się z innymi :) ?

 

Metal, rock nie jest tak popularny jak pop. To jest gatunek, który nie trafia do każdego. Ty segregujesz ludzi - tego słuchają, bo jest ładny, tamtego słuchają, bo podąża za modą i na tym buduje karierę. A może Twoje spostrzeżenia są nieprawdziwe i odsetek takich ludzi "słucham ich bo fajne dupy" jest niewielki? Nie wiesz tego. Oni wszyscy mocno się namęczyli by zaistnieć w tym świecie. Nie należy im się odrobina szacunku nawet jeżeli grają muzykę bardziej lub mniej w Twoim guście? Należy się szacunek i takiemu PTV, BVB (naprawdę nie wiem co oznaczają te skróty), Sleeping With Sirens i innym. Nie lubisz - spoko, ale naucz się krytykować. Używaj zamiast "do kitu głos" - "nie podoba mi się wokal tego wokalisty", "ubierają się jak cioty" - "nie podoba mi się wizerunek". I jeżeli komuś się podoba piosenka kogoś to go nie obchodzi nic innego, niż twórczość danej osoby. I tak powinno być. 

 

To co napisałam  w poprzednim poście tyczy się wzajemnego stosunku ludzi do siebie, a nie do mody.

 

Kłótnia? Ja się nie kłócę. Spójrz na temat wątka - ogólna dyskusja. 

 

Tylko że moim największym  problemem w polubieniu nowych zespołów , jest zbyt duża rola pierwszego wrażenia.

A z tym że słuchają w większości ludzie którzy lecą tylko na wygląd , wyniosłem ze swojego środowiska (pierwsze wrażenie).

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Tylko że moim największym  problemem w polubieniu nowych zespołów , jest zbyt duża rola pierwszego wrażenia.

A z tym że słuchają w większości ludzie którzy lecą tylko na wygląd , wyniosłem ze swojego środowiska (pierwsze wrażenie).

 

Ale to nadal nie jest powód by obrażać. ;)

Opublikowano

 

Tylko że moim największym  problemem w polubieniu nowych zespołów , jest zbyt duża rola pierwszego wrażenia.

A z tym że słuchają w większości ludzie którzy lecą tylko na wygląd , wyniosłem ze swojego środowiska (pierwsze wrażenie).

 

Ale to nadal nie jest powód by obrażać. ;)

 

Spox. :)

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Czemu mi polska muzyka (nie licząc 10% polskiej rapsceny) tak wiochą śmierdzi, tego słuchać nie mogę xD

 

Tekst - dzieło sztuki, chyba wybiorę się na ich koncert

 

 

 

 

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Czemu mi polska muzyka (nie licząc 10% polskiej rapsceny) tak wiochą śmierdzi, tego słuchać nie mogę xD

 

Tekst - dzieło sztuki, chyba wybiorę się na ich koncert

 

 

 

 

Ja tam z Metalcore chciałbym pojechać na  As i Lay Dying.

 

 

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1542964-electronic-trap-rap/#entry13048706

@Harriott [*]

Pamiętaj pierwsza miłość nie rdzewieje. 

"ostatnio zachciało mi się posłuchać hmm... sam nie wiem jak to określić" xD , on chce aby ludzie podali mu jakąś fajną piosenkę , ale nie wie jaki to gatunek

To jak by ktoś zapytał się "podajcie jakąś fajną książkę" , bez podawania gatunku którego szukacie .

 

 

 

 

Props.

 

 

 

Album „Countdown To Extinction” Megadeth wykonany w 1 minutę

LOL 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...