Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy którejś z niżej wymienionych aut może trafić do rotacji/IGC Special?

 

- IS300

- MR2

- GXP

- Eclipse GS-T

- GT2 977

- Nismo

 

A może są to zbyt OP autka, zeby były za kase z gry? Jest w ogóle jakaś lista aut rotacyjnych?

Nie ma żadnej listy aut rotacyjnych.

f

Opublikowano

Kolejne autka do oceny $_$

 

- Bentley w wersji moloch

- Eclipse GT

- Quattro 20 V

- Road Runner

- Estoque

- Diablo SV

 

~~

 

Gdybym wsadził 3-gwiazdkowe umiejętności do Nismo

a ) Moc nitro (2x po 25% = 50% czyli max)

b ) Czas nitro (2x po 33% = 66% czyli max)

To te nitro byłoby wporząsiu?

Opublikowano

Bentley - spoko pod pościgi w klasie S

Eclipse GT - są lepsze auta od niego, lepiej już kup Scirocco lub Silvie

Quattro 20V - niezłe osiągi i średnie nitro, są lepsze auta od niego

Road Runner - trochę mały vmax, mocne nitro i niezłe przyspieszenie, prowadzenie też nawet spoko, jest to taki mocny średniak w swojej klasie

Estoque - niezłe osiągi, prowadzenie i nitro, w klasie S jak trafisz na słabszych przeciwników to możesz nim nawet wygrywać

Diablo SV - nieźle spisze się w klasie B, może być całkiem groźnym rywalem dla MR2

 

Jak wpakujesz takie skille to nitro w (Ni)smoku będzie mocniejsze, ale dalej będzie słabsze niż w Porsche 997/Zondzie F.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

A jakie umiejętności wybrać na nismo? Co się stało z wyprzedażami na Originie? Miały być do końca roku :(

2x Wydłużenie doskonałego startu (tak żeby wymaksować)

1x Wydłużenie nitro

1x Moc nitro

1x Odnowienie nitro

 

Tak mi się wydawało, że do końca roku :P

Teraz jest promocja -20% jak się wpisze kod "ORIGIN20"

f

Opublikowano

Czyli już nie kupie tanio Hot Pursuit? :(

Nie kupisz już tak tanio, ale jak napisałem - jest promocja -20% przy wpisaniu kodu "ORIGIN20

 

Tu szczegóły:

upoNj9M.png

f

Opublikowano

Kurcze, masakra. Jak mogli wyprzedaż grudniową skończyć 22 grudnia. Może kupie na steamie, za 6 euro. Jak kupie na steamie to będę mógł połączyć z Origin?

Opublikowano

Kurcze, masakra. Jak mogli wyprzedaż grudniową skończyć 22 grudnia. Może kupie na steamie, za 6 euro. Jak kupie na steamie to będę mógł połączyć z Origin?

Chyba nie, bo klucze na steam są inne niż na origin.

f

Opublikowano

2x Wydłużenie doskonałego startu (tak żeby wymaksować)

1x Wydłużenie nitro

1x Moc nitro

1x Odnowienie nitro

 

Tak mi się wydawało, że do końca roku :P

Teraz jest promocja -20% jak się wpisze kod "ORIGIN20"

Nismo ma słabe nitro, więc ja zamiast skilli na nitro dałbym na katapultę.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Nismo ma słabe nitro, więc ja zamiast skilli na nitro dałbym na katapultę.

Ma słabe nitro, więc można je trochę ulepszyć dodatkowymi umiejętnościami :)

Na większości tras poprawienie osiągów przyspieszenia (czyt. instalowanie modyfikatorów um. pod katapultę) nie jest skuteczne.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Jakie skille polecacie wrzucić do mustanga bossa 302 "12, chce szybko lvl'ować na ucieczce High Stakes, nic tylko exp się liczy i szybki łagodny przejazd:D oraz jakie power-upy się przydadzą?

Opublikowano

@kubatoja

Ja pod ucieczki lubią taki zestaw skilli(to tylko moje zdanie, Tobie może pasować coś innego):

1x Zasięg uniku awaryjnego

2x Waga pojazdu(najlepiej do wymaksowania)

1x Moc molocha

1x Czas trwania molocha albo moc uniku

 

Powerupy jakie się przydadzą to na pewno moloch, unik awaryjny, napompowanie opon.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

@kubatoja

Ja pod ucieczki lubią taki zestaw skilli(to tylko moje zdanie, Tobie może pasować coś innego):

1x Zasięg uniku awaryjnego

2x Waga pojazdu(najlepiej do wymaksowania)

1x Moc molocha

1x Czas trwania molocha albo moc uniku

 

Powerupy jakie się przydadzą to na pewno moloch, unik awaryjny, napompowanie opon.

Zrobiłem 2 razy teh High Stakes i jakoś mało tego expa razem 3,4k exp wole już na tym bocie escape cisnąć do 60lvl.(kasy też nie za dużo po 7 k za jeden pościg)

Opublikowano

 To jest krótka ucieczka więc mało expa się za nią dostaje.

Możesz oczywiście jeździć inne ale wg. mnie najszybciej jest na High Stakes.


 To jest krótka ucieczka więc mało expa się za nią dostaje.

Możesz oczywiście jeździć inne ale wg. mnie najszybciej jest na High Stakes.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

O kurde, teraz Hot Pursuit za jedyne 24zł! Pewnie zaraz znowu zniknie.

Co sądzicie o Snowzilli? Tak, wiem, była kiedyś za darmo

Nic nadzwyczajnego. Są zdecydowanie lepsze auta w tej cenie.

Chyba, że nabywcę interesuje wygląd auta i chce go mieć w kolekcji :)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Nic nadzwyczajnego. Są zdecydowanie lepsze auta w tej cenie.

Chyba, że nabywcę interesuje wygląd auta i chce go mieć w kolekcji :)

Co to jest ten Hot Pursuit?

Opublikowano

Mógłby ktoś napisać rotację jak będzie?

- Chevrolet Corvette Z06 Carbon Limited Edition

- Chevrolet Camaro ZL1

- Chevrolet El Camino SS

- Chevrolet Camaro SS

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...