Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzę, że pracują pełną parą. rotacja co aż 2 tygodnie, a wyprzedaży ni widu ni słychu.

Aktutalnie pracuja pełną parą?

Rotacje to kilka minut roboty i mała zmiana w kodzie.

 

Pełną parą to by pracowali, gdyby dodali więcej długich wyścigów + co kilka tygodni nowe auto i stworzyli nową mapę gry oraz naprawili liczne bugi :)

f

Opublikowano

Aktutalnie pracuja pełną parą?

Rotacje to kilka minut roboty i mała zmiana w kodzie.

 

Pełną parą to by pracowali, gdyby dodali więcej długich wyścigów + co kilka tygodni nowe auto i stworzyli nową mapę gry oraz naprawili liczne bugi :)

 

To był sarkazm.

Ogólnie dali by jakieś autka, więcej wyścigów na mapie z MW '05. Mogliby odblokować zamknięte trasy pomiędzy MW i Carbonem. Gdyby dali częsciej wyprzedaże, to by się inni ucieszyli, bo np. oszczędzają przez dlugi czas SB, żeby kupić jak najwięcej aut na promocji.

 

@MararOn Ale mogliby się postarać więcej..

Opublikowano

Chrystel Hemi 300C (IGC Speszjal) - pyli się za 750k?

Ja bym brał ;)

Jeśli chodzi o prowadzenie - auto jest podsterowne, ale jazda nim to sama przyjemność :) Trzeba go opanować.

Samochód jest masywny, co bez problemu można odczuć. Jego waga zapewnia mu dobre wyniki w pościgach i ucieczkach drużynowych.

Nitro słabe.

Dobra prędkość maksymalna i przyspieszenie :)

#Edit

+ wygląd

+ dźwięk silnika <3

HB5fLf7.png

Opublikowano

A jest ciężki?

 

Ja bym brał ;)

Jeśli chodzi o prowadzenie - auto jest podsterowne, ale jazda nim to sama przyjemność :) Trzeba go opanować.

Samochód jest masywny, co bez problemu można odczuć. Jego waga zapewnia mu dobre wyniki w pościgach i ucieczkach drużynowych.

Nitro słabe.

Dobra prędkość maksymalna i przyspieszenie :)

#Edit

+ wygląd

+ dźwięk silnika <3

Cholernie ciężki :)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Jaki jest najlepszy ''prezent'' za zakup SB? Naklejki? Autka czy coś?

Auta w wersji "Limited" (mimo, że nie są koksami są autami, które warto mieć w garażu)  :)

Po nich pakiety platynowe.

 

Niska pozycja carpacków ze względu na losowość dostawanych aut.

 

---

tych pytań jest już o wiele, wiele więcej niż "kilka" :p

f

Opublikowano

Auta w wersji "Limited" (mimo, że nie są koksami są autami, które warto mieć w garażu)  :)

Po nich pakiety platynowe.

 

Niska pozycja carpacków ze względu na losowość dostawanych aut.

 

---

tych pytań jest już o wiele, wiele więcej niż "kilka" :P

 

Te czo były w Czarny Piątek? Galardo, Viper i Z4?

No, z tych kilku zrobiło się kilka(naście) stron.

Opublikowano

Te czo były w Czarny Piątek? Galardo, Viper i Z4?

No, z tych kilku zrobiło się kilka(naście) stron.

 

Tak, chodziło mi o te auta :)

f

Opublikowano

Pakiet z autami i pakiet platynowy(chyba, że są jakieś lepsze o których nie pamiętam xD)

Auta w wersji "Limited" (mimo, że nie są koksami są autami, które warto mieć w garażu)  :)

Po nich pakiety platynowe.

 

Niska pozycja carpacków ze względu na losowość dostawanych aut.

 

---

tych pytań jest już o wiele, wiele więcej niż "kilka" :P

Nie tylko :)

Kiedyś jako prezent przy zakupie SB za 200zł było F1 "Elite" + kilka innych dodatków.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Pozazdrościć.. Gdyby takie coś było, CCXR (chyba to ten xD) i Eclipse miałbym w garażu.. Fajne naklejki, free carpack.. Czego chcieć więcej :-(

post-1026160-0-53543200-1420232841.png

Opublikowano

Pozazdrościć.. Gdyby takie coś było, CCXR (chyba to ten xD) i Eclipse miałbym w garażu.. Fajne naklejki, free carpack.. Czego chcieć więcej :-(

To nie CCXR, a CCX ;)

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...