Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzięki, widziałem już przegląd. Lepiej kupić Nismo czy Capri?

 

Teraz kupiłbym Capriego, a gdy będzie wyprzedaż kupiłbym Nismo (niedługo powinna być bo dawno nie było wyprzedaży) ;) 

f

Opublikowano

A którychś z tych samochodów ze strony jest opłacalny?

 

1. Pagani Zonda Cinque

2. Lamborghini Aventador

3. McLaren F1 Elite

4. Konigsegg Agera

5. Porsche 914-6 GT

6. Lexus IS300

7. Ford Capri

 

Są to auta z dwóch zakładek:

clM0LAU.png

f

Opublikowano

A co sądzicie o:

 

a ) Agresywny pakiet samochodów drag

b ) Pakiet samochodów kierownika artystycznego

c ) Pakiet A-Spec

d ) Pakiet elitarnych samochodów

e ) pakiet drag (Toyota + Shelby)

 

~~

 

Który samochód Treasure Hunter jest opłacalny? Moim zdaniem IS300, a waszym?

Opublikowano

A co sądzicie o:

 

a ) Agresywny pakiet samochodów drag

b ) Pakiet samochodów kierownika artystycznego

c ) Pakiet A-Spec

d ) Pakiet elitarnych samochodów

e ) pakiet drag (Toyota + Shelby)

 

~~

 

Który samochód Treasure Hunter jest opłacalny? Moim zdaniem IS300, a waszym?

 

Te pakiety nie są jakieś dobre.

A-Spec to strata SB (chyba, że nie masz części + do tego nie ma w nich żadnego dobrego auta do A).

Auta z pakietu samochodów kierownika artystycznego to auta, które występują za IGC, które mają jedynie unikalne malowanie i wygląd (do kolekcji - ja mam 2 porsche w tej edycji z carpacków).

Elitarnych samochodów oprócz McLarena F1 i Mitsubishi Eclipse GS-T nie opłaca się kupować (reszta jest raczej do kolekcji).

W pakietach drag dają auta niezbyt nadające się do dragów (no może ElCamino się nada)  :)

~~

IS300 poradzi sobie w C i B

Jaguar XKR to dość dobre auto do A (niedawno było za IGC)

f

Opublikowano

A)ElCamino może się na dragach spisać nawet nieźle, Bentley już słabiej ze względu na słabe nitro

B)Auta raczej do kolekcji, ale Procar spisze się nieźle w klasie A

C)Żadne z aut w tym pakiecie nie są koksami w klasie A

D)Nawet się opłaca, jest o wiele taniej niż gdybyś kupował wszystkie auta osobno

E)Niezbyt się opłaca - ani Supra ani Shelby nie spiszą się zbyt dobrze na dragach.

 

IS300 jest opłacalny, bo niedość, że jest całkiem niezłym rywalem w klasach C i B to dodatkowo ma niską cenę i pokazuje diamenciki.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

A opłaca się w ogóle kupować samochody w wersji drag? Lucek w którymś odcinku mówił, że te aerodynamiczne coś zwiększa przyśpieszenie znacząco.

Opłaca się? Jeśli tak to który? Mówicie, że większość tych autek ma słabe nitro, jednak El Camino nieźle się spisuje. Warto?

Opublikowano

A opłaca się w ogóle kupować samochody w wersji drag? Lucek w którymś odcinku mówił, że te aerodynamiczne coś zwiększa przyśpieszenie znacząco.

Opłaca się? Jeśli tak to który? Mówicie, że większość tych autek ma słabe nitro, jednak El Camino nieźle się spisuje. Warto?

 

Nie jest to konieczne, bez tego można wygrać, lecz jest pomocne.

 

Jak kupić samochody w dragowej wersji polecam poczekać do wyprzedaży.

 

A jak chcesz dostać Cinque dragową 'za darmo' to musisz mieć szczęście i ukończyć wszystkie wyzwania w 

tym wydarzeniu (wyzwanie główne): http://www.mpcforum.pl/topic/1331846-dwa-tygodnie-swietowania/

 

Lista aut do dragów za SB:

S:  Pagani Zonda Cinque, Konigsegg Agera

A: Porsche 911 GT2 (997)

C: Audi S5 (polecam poczekać do rotacji, gdyż to auto występuje w rotacjach(.

 

Lista aut do dragów za IGC:

S: Porsche 911 Carrera S

A: Lamborghini Murcielago LP 640, Porsche 911 GT2 (996),

C: Audi RS4

f

Opublikowano

A Cinque w wersji dragowej jest dostępna?

Tak, na wyprzedaży.

/anty_powielanie_odpowiedzi:

Jak już wspomniałem można ją zdobyć w "14 dniach świętowania"

f

Opublikowano

A czy te 10 autek (tyczy się też tych 50 szt. BMW) jest losowane wśród wszystkich graczy biorących udział, czy np. 10 polaków itd?

Nigdy nie wierzyłem w swoje szczęście, ale spróbuje, bo jak nie będę próbował to nigdy nic nie wygram.

Opublikowano

No trudniej, ale łatwiej o nagrodę :f

 

@Edit

 

Gdybyście mieli 28.000 SB do dyspozycji, co byście kupili? c:

Zamierzam tyle kupić, zastanawiam się nad kupnem jakiegoś autka. Mam narazie BMW 3.0 CSL 599 Overwall i jest kozackie na klasówki, ale z MR2 przegrywa :-(

Opublikowano

Jest jakaś różnica pomiędzy GT3 RS a GT3 RS 4.0?

 

GT3 RS 4.0 może pojawić się w rotacji? Btw. jest o wiele droższe od zwykłej GT3 RS a dużej różnicy w osiągach nie ma.

Opublikowano

No trudniej, ale łatwiej o nagrodę :f

 

@Edit

 

Gdybyście mieli 28.000 SB do dyspozycji, co byście kupili? c:

Zamierzam tyle kupić, zastanawiam się nad kupnem jakiegoś autka. Mam narazie BMW 3.0 CSL 599 Overwall i jest kozackie na klasówki, ale z MR2 przegrywa :-(

Ja kupiłbym:

Pagani Zondę Cinque

Nissana Nismo

Toyotę MR2 x3

Porsche 911 GT2 (997)

 

Z McLarenen F1 poczekaj do wyprzedaży SB ;)

 

-

 

Jest między nimi różnica. Porsche 911 GT3 RS ma słabsze nitro, ale lepsze prowadzenie.

GT3 RS 4.0 jak najbardziej może się pojawić w rotacji (kiedyś było jako IGC Special)

 

@MararOn mniejsza o szczegóły :p

f

Opublikowano

@MikolajGra

Po co mu Nismo i 997? :P

Dobra, nie pomyślałem o dragach.

 

Jest jakaś różnica pomiędzy GT3 RS a GT3 RS 4.0?

 

GT3 RS 4.0 może pojawić się w rotacji? Btw. jest o wiele droższe od zwykłej GT3 RS a dużej różnicy w osiągach nie ma.

4.0 było dawniej za darmo(kod) i było też raz w IGC Specialu.

Ma słabsze prowadzenie i minimalnie lepsze osiągi od zwykłej wersji.

 

Ps.Na wyprzedaż F1 będziesz musiał czekać rok, bo raz do roku jest wyprzedaż elitek.

 

Ps2.@MikolajGra

Nie kilka lat temu tylko pod koniec tamtego roku :P

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Jest może jakaś lista samochodów które mogą być w IGC Speszial? Czy może od X do X SB, albo coś?

 

Nie ma tego raczej ustalonego.

Teraz chyba są auta które wybierają na Facebooku osoby na jakiejś grupie.

 

Jestem w tej grupie, więc się wypowiem.

 

Podstawowe auto wybierają twórcy, a tylko te drugie (te, które odeszło w rotacji IGC) wybierają członkowie grupy w ankiecie ;)

 

/edit:

 

Sądze, że w najbliższym IGC Special tym drugim autem będzie Porsche 911 GT3 RS.

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...