Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym zaproponował  Cobalt

Nwm tak jakoś mi przypadł ;)

Autor prosił o auto policyjne, a to nie jest auto policyjne.

--

Jeszcze godne uwagi to: amborghini Gallardo LP 550-2 Valentino Balboni oraz Sesto Elemento.

Nie ma sensu kupować RX-8 '09 bądź BOSSA 302 '12 lub Silvi bo te auta są za IGC ;)

f

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A dobre te Balboni? Bo tylko na nie mnie stać. Mój budżet to 5250. A z tego opisu na facebookowej stronie NFS Worlda (na polskiej jeszcze nie ma) wynika, że na ulicach będą radiowozy?

Opublikowano

A dobre te Balboni? Bo tylko na nie mnie stać. Mój budżet to 5250. A z tego opisu na facebookowej stronie NFS Worlda (na polskiej jeszcze nie ma) wynika, że na ulicach będą radiowozy?

Jest to całkiem dobre auto ;)

Tak, na ulicach są radiowozy :)

f

Opublikowano

Myślę, że nie będzie on tak prędko dostępny do kupienia.

Z tego co wiem to jak choćby BMW E92 jest on dostępny tylko do wylosowania w Car Packu.

BMW M3 E92 jest również za osiągnięcia ;)

f

Opublikowano

­@MisterMatiek

Osiągi i nitro dobre, ale prowadzenie wręcz tragiczne.

Dobre?? :D Nuklearne :D To auto w klasie B potrafi pojechać ok. 400km/h :P Są trasy, na których można nim odskoczyć rywalom na spory kawałek (ale to tylko nieliczne przypadki, niestety przez skrajną podsterowność auto to nie ma żadnych szans na krętych trasach).

PS. Szkoda, że nie ma dragów z przeznaczeniem dla klasy B. Tam E92 nie miałoby sobie równych :P

@MisterMatiek - kolejne pytania proszę zadawać w nowych wątkach.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Tzn? :v

Nowy temat założyć? :v

Jak chcesz nowe pytanie zadać, to tworzysz wątek.

Jeden wątek - jedno pytanie/ewentualnie kilka o podobnej treści.

 

:)

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...