Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chemi 300C SRT8 czy El Camino? Szukam coś trochę uniwersalnego, bo na pościgach za dużo osób nie ma :-(

El Camino będzie lepsze  :)

f

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co sądzicie o Aventadorze? Są jeszcze jakieś fajne autka do S? c:

Cinque spisze się lepiej.

Aventador to auto do wprawionych graczy (jego prowadzenie wymaga przyzwyczajenia).

 

Caterham to dość ciekawe auto, można nim czasem wygrać, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest podatny na kolizje i rammerów (mało waży)

f

Opublikowano

Hmm. Rammerzy... Czyli Caterham na klasowki odpada.. A ten ccxr to czym się różni elite od zwykłego?

Auta elitarne mają trochę inne osiągi niż ich normalne odpowiedniki.

Tak czy siak nie opłaca się CCX'a kupować

--

CCX* ;)

f

Opublikowano

@Azetek.

Nie wszystkie auta w wersji "Elite" mają inne osiągi niż ich "normalne" odpowiedniki.

Przykładowo ZL1 elitarny jest praktycznie identyczny co zwykły.

Napisałem, że trochę lepsze (mało lepsze), a nie że inne ;p

f

Opublikowano

A ja słyszałem, że ZL1 ma lepsze nitro, ale coś tam gorsze. Każda opinia inna :-(

ZL1 ma dość mocne nitro oraz całkiem dobre osiągi i prowadzenie  :)

f

Opublikowano

Jeśli chodzi o elitarne ZL1 to słyszałem, że ma ciut lepsze nitro ale gorsze osiągi od normalnej wersji.

Jeśli chodzi o elitarne ZL1 to słyszałem, że ma ciut lepsze nitro ale gorsze osiągi od normalnej wersji.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Naklejki jak naklejki, nawet fajne :) A co do auta, to ma bardzo przyjemne prowadzenie, średnie nitro i średnie przyspieszenie. Taki średniaczek :)

 

Ktoś wie jak długo będą te naklejki w gratisie do SB?

Opublikowano

Auto to koksem nie jest, ponadto nie dawno było za IGC.

Naklejki zapewne przydadzą się osobom lubiącym malować.

C10 potrafi wygrywać z RX-8 w klasach D i C.

Stanowi też zagrożenie dla MR2. Jego słabą stroną jest nitro.

HB5fLf7.png

Opublikowano

A gdybyście mieli pieniążki, ktoś by kupił?

Ja bym brał. Od dłuższego czasu w ofercie były tylko pakiety kart z autami/częściami.

Jak już wcześniej wspominałem - C10 potrafi wygrywać w klasie D i C, auto można zaliczyć do górnej półki wśród "średniaków".

HB5fLf7.png

Opublikowano

Za boosty bym go nie kupił, bo wg. mnie jest to jeden z kandydatów do pojawienia się w rotacji.

Jeśli jednak chodzi o dodatki do kupna SB to nawet się opłaca, bo oprócz niego dostaniesz jeszcze naklejki i tablicę.

349241432911096669131.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...