Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To super, fajnie by było, gdyby wróciło na chwilę GT3 RS. Bardzo chciałbym kupić to autko. Czy są przeceny Juggernautów (molochów)?

 

Nie widzę żadnej w newsach na stronie, więc chyba nie.

f

Opublikowano

A wiadomo może, co ile się dana wyprzedaż powtarza? Np. Co ile powtarza się wyprzedaż egzotyków / Best In Class itd.?

 

Nie. Nawet trudno to stwierdzić po częstotliwości poprzednich wyprzedaży, bo stare studio rzadko wyprzedaże dawało  :P

 

Wiadome jest to, że wyprzedaż elitarnych aut jest 1 na rok.

f

Opublikowano

Opłaca się robić MR2 do dragów? Przecież ma dobre nitro c:

Ma dobre nitro, ale są auta, które mają mocniejsze nitro, lepsze przyspieszenie i wyższy v-max (np. podana przez @MikolajGra S5 lub jej zamiennych dostępny aktualnie za IGC - Audi RS4).

HB5fLf7.png

Opublikowano

A)5.2 czy 4.2?

5.2 - dobre przyspieszenie i vmax, słabe nitro i średnie prowadzenie

4.2 - słabe prowadzenie, średnie osiągi

B)Całkiem niezłe osiągi, spoko prowadzenie, słabe nitro

C)Dobre na pościgi

D)Lepsze od zwykłego Vipera, ale koksem nigdzie nie jest

E)Takie podrasowane Murcielago Lp-640

F)Raczej średniak, średnie zarówno osiągi jak i nitro

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

A)5.2 czy 4.2?

5.2 - dobre przyspieszenie i vmax, słabe nitro i średnie prowadzenie

4.2 - słabe prowadzenie, średnie osiągi

B)Całkiem niezłe osiągi, spoko prowadzenie, słabe nitro

C)Dobre na pościgi

D)Lepsze od zwykłego Vipera, ale koksem nigdzie nie jest

E)Takie podrasowane Murcielago Lp-640

F)Raczej średniak, średnie zarówno osiągi jak i nitro

5.2 słabe nitro???

Ma mocne nitro i dobrze sobie radzi na dragach :)

HB5fLf7.png

Opublikowano

A którychś z tych samochodów jest opłacalny w zakupie? Chodziło mi o te Audi co w klasie A jest, to chyba 5.2

Aktualnie nie jest to model warty zakupu.

Za IGC dostępne jest Lamborghini Murcielago LP640, które spisze się na dragach ciut lepiej :)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Który z poniższych samochodów nadaje się do wygrywania wyścigów? Mogę także znać ich cenę?

 

- Alfa Romeo 8C Competizione "A-Spec"
- Chevrolet Camaro SS "C-Spec"
- Chevrolet Corvette ZR1 "A-Spec"
- Dodge Viper SRT-10 "A-Spec"
- Ford Mustang Boss 302 '69 "B-Spec"
- Mitsubishi Eclipse GT "C-Spec"
- Nissan 370Z (Z34) "B-Spec"
- Nissan Skyline GT-R (R32) "B-Spec"
- Pontiac GTO '65 "D-Spec"
- Renault Sport Mégane R.S. "A-Spec"
- Toyota Corolla GT-S (AE86) "C-Spec"
- Toyota MR2 "B-Spec"
- Volkswagen Golf Mk1 GTi "C-Spec"

 

Opublikowano

Który z poniższych samochodów nadaje się do wygrywania wyścigów? Mogę także znać ich cenę?

 

- Alfa Romeo 8C Competizione "A-Spec"

- Chevrolet Camaro SS "C-Spec"

- Chevrolet Corvette ZR1 "A-Spec"

- Dodge Viper SRT-10 "A-Spec"

- Ford Mustang Boss 302 '69 "B-Spec"

- Mitsubishi Eclipse GT "C-Spec"

- Nissan 370Z (Z34) "B-Spec"

- Nissan Skyline GT-R (R32) "B-Spec"

- Pontiac GTO '65 "D-Spec"

- Renault Sport Mégane R.S. "A-Spec"

- Toyota Corolla GT-S (AE86) "C-Spec"

- Toyota MR2 "B-Spec"

- Volkswagen Golf Mk1 GTi "C-Spec"

Mitsubischi eclise, toyota mr2, nissan gtr, mustang boss, toyota corolla i może corvette ZR1 są opłacalnymi zakupami, reszta to dno :D

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Który z poniższych samochodów nadaje się do wygrywania wyścigów? Mogę także znać ich cenę?

 

- Alfa Romeo 8C Competizione "A-Spec"

- Chevrolet Camaro SS "C-Spec"

- Chevrolet Corvette ZR1 "A-Spec"

- Dodge Viper SRT-10 "A-Spec"

- Ford Mustang Boss 302 '69 "B-Spec"

- Mitsubishi Eclipse GT "C-Spec"

- Nissan 370Z (Z34) "B-Spec"

- Nissan Skyline GT-R (R32) "B-Spec"

- Pontiac GTO '65 "D-Spec"

- Renault Sport Mégane R.S. "A-Spec"

- Toyota Corolla GT-S (AE86) "C-Spec"

- Toyota MR2 "B-Spec"

- Volkswagen Golf Mk1 GTi "C-Spec"

Jedynym opłacalnym zakupem jest Toyota MR2, która kosztuje 6900SB. Jeżeli masz części ultra to kup zwykłą.

 

Cen nie podam - gdyż prawie wszystkie te auta są niedostępne u dilera samochodowego.

f

Opublikowano

Który z poniższych samochodów nadaje się do wygrywania wyścigów? Mogę także znać ich cenę?

 

- Alfa Romeo 8C Competizione "A-Spec"

- Chevrolet Camaro SS "C-Spec"

- Chevrolet Corvette ZR1 "A-Spec"

- Dodge Viper SRT-10 "A-Spec"

- Ford Mustang Boss 302 '69 "B-Spec"

- Mitsubishi Eclipse GT "C-Spec"

- Nissan 370Z (Z34) "B-Spec"

- Nissan Skyline GT-R (R32) "B-Spec"

- Pontiac GTO '65 "D-Spec"

- Renault Sport Mégane R.S. "A-Spec"

- Toyota Corolla GT-S (AE86) "C-Spec"

- Toyota MR2 "B-Spec"

- Volkswagen Golf Mk1 GTi "C-Spec"

Boss 302 '69 jest całkiem dobrym rywalem dla MR2 w klasie B.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Czy Mustang RTX wróci do sklepu? Ogólnie, czy samochody aktualnie wycofane wracają czasami do dilera?

Tak, często auta, które są wycofywane pokazują się później na wyprzedażach/rotacjach, a czasami powracają na stałe.

RTR-X jest częstym gościem na promocjach i można go zaliczyć do modeli, które po prostu trzeba mieć :) Spisuje się całkiem nieźle w klasie S.

HB5fLf7.png

Opublikowano

 A ile kosztuje? Całkiem nieźle.. to znaczy jak? :D

5.600 SB (jeśli jest dostępny u dilera, cenę podałem bez uwzględnienia wyprzedaży).

Ma bardzo dobre przyspieszenie, mocne nitro i przyjemnie się prowadzi.

Można powiedzieć, że jest mocnym średniakiem w klasie S (jeśli go opanujesz, to możesz bez problemu rywalizować z najlepszymi).

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...