Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Manchester United Football Club


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie, a kto ustala skład? Trener. Dlaczego Simeone z no name'ami rozbija Real w trzy dupy jak mu się podoba? Liczy się taktyka, a nie zawodnicy.

Atletico nie ma słabego składu. A gdy Godin i Miranda są w formie, to przejście obrony wydaje się nie możliwe. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

  • Odpowiedzi 736
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A znałeś ich przed tym jak przyszedł Simeone? Z no name'ów zrobił gwiazdy.

Opublikowano

No właśnie, a kto ustala skład? Trener. Dlaczego Simeone z no name'ami rozbija Real w trzy dupy jak mu się podoba? Liczy się taktyka, a nie zawodnicy.

Jeżeli twierdzisz że w Atletico grają 'no name' to znaczy że nie interesujesz się piłką nożną tylko jesteś zwykłą osobą, która ogląda mecze sporadycznie.

Pieniądze na boisku nie grają od tego zacznijmy, a aktualna forma. Gdy ma się xx sytuacji, a nie dochodzi się nawet do celnego strzału to gdzie tu liczyć na bramkę?

 

No tak ale jednak często te drybling przynoszą korzyść. Dla mnie lepiej od niego w tym sezonie gra tylko De Gea i Rooney. 

To i tak nie ten sam di Maria, którego pamiętam z Realu.

Opublikowano

A znałeś ich przed tym jak przyszedł Simeone? Z no name'ów zrobił gwiazdy.

Godin grał bardzo dobrze w Villarrealu, więc go znałem :)

Simeone niewątpliwie jest świetnym trenerem, ale Ci zawodnicy zawsze wykazywali wielki potencjał. Atletico w ostatnich sezonach miało zawsze bardzo dobrego snajpera (Torres,Aguero,Falcao), teraz jest Mandzukic.

 

Van Gaal też ma potencjał i jest w stanie przygotować United do gry w Lidze Mistrzów.  

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Jeżeli twierdzisz że w Atletico grają 'no name' to znaczy że nie interesujesz się piłką nożną tylko jesteś zwykłą osobą, która ogląda mecze sporadycznie.

Pieniądze na boisku nie grają od tego zacznijmy, a aktualna forma. Gdy ma się xx sytuacji, a nie dochodzi się nawet do celnego strzału to gdzie tu liczyć na bramkę?

 

To i tak nie ten sam di Maria, którego pamiętam z Realu.

Nazwałem ich tak gdyż porównałem ich wartość rynkową i medialną do piłkarzy Realu. CR7+Bale+James są więcej warci niż cała jedenastka Chelsea.

 

Kogo prędzej rozpoznają dzieci w Kamodży? Gabiego czy Krosa? Raula Garcie czy Benzeme? Grizemana czy CR7?

Opublikowano

Nazwałem ich tak gdyż porównałem ich wartość rynkową i medialną do piłkarzy Realu. CR7+Bale+James są więcej warci niż cała jedenastka Chelsea.

 

Kogo prędzej rozpoznają dzieci w Kamodży? Gabiego czy Krosa? Raula Garcie czy Benzeme? Grizemana czy CR7?

Boże... co z tego że ktoś jest warty przykładowo 50 mln., a nie gra nic bo ma słabą formę/sezon przykładem jest np. RvP i Torres.

 

Real i zawodnicy Realu są bardziej medialni, więc proszę Cię nie zabieraj się za porównywanie zawodników, którzy prowadzą inne życie prywatne i klubowe.

Opublikowano

Boże... co z tego że ktoś jest warty przykładowo 50 mln., a nie gra nic bo ma słabą formę/sezon przykładem jest np. RvP i Torres.

 

Real i zawodnicy Realu są bardziej medialni, więc proszę Cię nie zabieraj się za porównywanie zawodników, którzy prowadzą inne życie prywatne i klubowe.

Dobra, a wiesz kto to Hachim Mastour? Bez patrznie w google? Jeżeli wiesz to pewnie na fangolu zobaczyłeś, że się nim Real interesuje. Nie znasz go, bo nie został przez nic wypromowany = no name. A uważany jest za najlepszego juniora świata. 

 

Wracając do tematu:

 

Przytoczę tu słowa Bonaparte: 

 

 

 

Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana.

Taka sytuacja jest obecnie w United. Van Gaal najwidoczniej nie nadaje się do trenowania w United, skoro majac takie CV wyniki są takie jakie widać.  4-0 z MK Dons, 0-0 z 4 ligowcem. 5-3 z Leicester (jaki tam był wynik na korzyść united?). Nie potrafi ustalić taktyki na 4 ligowca? Za wysokie progi na jego nogi widać.

Opublikowano

Dobra, a wiesz kto to Hachim Mastour? Bez patrznie w google? Jeżeli wiesz to pewnie na fangolu zobaczyłeś, że się nim Real interesuje. Nie znasz go, bo nie został przez nic wypromowany = no name. A uważany jest za najlepszego juniora świata. 

 

Wracając do tematu:

 

Przytoczę tu słowa Bonaparte: 

 

Taka sytuacja jest obecnie w United. Van Gaal najwidoczniej nie nadaje się do trenowania w United, skoro majac takie CV wyniki są takie jakie widać.  4-0 z MK Dons, 0-0 z 4 ligowcem. 5-3 z Leicester (jaki tam był wynik na korzyść united?). Nie potrafi ustalić taktyki na 4 ligowca? Za wysokie progi na jego nogi widać.

Tak się składa że wiem kim jest bo interesuje się ligą włoską i po części mieszkam we Włoszech. Ty za pewne go znasz z filmiku gdzie gra z Neymarem w Fife : ]

 

Temat kończę z Tobą bo jak widać nawet nie masz mocnych argumentów na podtrzymanie własnego zdania i przytaczasz 'tysiące' innych kwestii.

Opublikowano

Czyli jednak moje słowa do Ciebie trafiły, bo kapitulujesz i wykręcasz się tym, że nie posiadam argumentów. Jak już napisałem Van Gaal nie nadaje się do trenowania United i to widać. Po co on brnie w 3-5-2? Ośmieszanie się z 3-4 ligowcami, porażki 4:0 z MK Dons, 5-3 z Leicester kiedy mecz był w sumie już wygrany. Jest trenerem bez wyobraźni. 

Nie ważne, najwyraźniej nie rozumiesz moich koncepcji, a Van Gaal'a oceniasz przez pryzmat pracy w reprezentacji.

Opublikowano

Czyli jednak moje słowa do Ciebie trafiły, bo kapitulujesz i wykręcasz się tym, że nie posiadam argumentów. Jak już napisałem Van Gaal nie nadaje się do trenowania United i to widać. Po co on brnie w 3-5-2? Ośmieszanie się z 3-4 ligowcami, porażki 4:0 z MK Dons, 5-3 z Leicester kiedy mecz był w sumie już wygrany. Jest trenerem bez wyobraźni. 

Gdybyś się interesował MU i znał samego LvG to byś wiedział dlaczego gra tak eksperymentalnie w swoim PIERWSZYM sezonie w MU. A jeżeli Cię to interesuje to wejdź w linki, które są podane w pierwszym poście. A poza tym nie przejmuje się zdaniem osoby, która nie ma zielonego pojęcia o piłce nożnej, a tym bardziej o BPL.

Opublikowano
 

Fakt, nie interesuję się United, ale patrzę na wyniki i są one słabe. Chyba nie masz pojęcia co to znaczy dobry trener.

No wiadomo dobry trener = same wygrane. Lubię właśnie takich jak Ty bo zawsze poprawiają humor  B) i dzień staje się lepszy.

 

Skoro tak uważasz to koniec tematu.

Opublikowano

Jeżeli twierdzisz że w Atletico grają 'no name' to znaczy że nie interesujesz się piłką nożną tylko jesteś zwykłą osobą, która ogląda mecze sporadycznie.

Pieniądze na boisku nie grają od tego zacznijmy, a aktualna forma. Gdy ma się xx sytuacji, a nie dochodzi się nawet do celnego strzału to gdzie tu liczyć na bramkę?

 

To i tak nie ten sam di Maria, którego pamiętam z Realu.

Czytaj ze zrozumieniem kolego napisał "czy znałeś ich przed przyjściem Simeone" no, ale na bank obstawiam, że nie, bo kogo wtedy obchodziło Atletico - zespół, który jedynie miał super gwiazdy w ataku.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Pewnie w rewanżu "Czerwone Diabły" pokażą, że to była wpadka i wygrają przekonująco. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Pewnie w rewanżu "Czerwone Diabły" pokażą, że to była wpadka i wygrają przekonująco. 

Patrząc na wyniki reszty czołowych zespołów to można się cieszyć. Dodatkowo Cambridge dostanie 1,5 mln. ze sprzedaży biletów.

Opublikowano

Dzisiaj mecz z Leicester. Oby nie było powtórki z zeszłego meczu.  ^_^

 

16:00, Old Trafford.

Opublikowano

Pewna wygrana 3-1 z Leicester. Mnie cieszy bramka Wasilewskiego :D

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Czyli żadnych mocniejszych zmian raczej nie będzie.

Opublikowano

Jutro rewanż z Cambridge, oby "Czerwone Diabły" wygrały wysoko. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Czyli żadnych mocniejszych zmian raczej nie będzie.

Miałby być, ale po co nam kontuzjowani zawodnicy : > Trzeba poczekać czasu jeszcze troszkę jest, ale wzmocnienia pewnie na wiosnę będą.

 

Jutro rewanż z Cambridge, oby "Czerwone Diabły" wygrały wysoko. 

Oby

Opublikowano

Wygrana 3:0 z 4 ligowcem. Według mnie priorytetem jest utrzymanie 3 miejsca, bo wątpię, że jest jeszcze szansa na mistrzostwo i walka w pucharach krajowych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...