Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Manchester United Football Club


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 736
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pewnie i tak LVG wystawi od pierwszych minut Van Persiego, więc nici z Wilsona.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Jeżeli United wygra swój mecz a Southampton nie zdobędzie punktów to wskakują na 3 miejsce. Myślę, że powinni walczyć o tą pozycję na koniec sezonu. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Jeżeli United wygra swój mecz a Southampton nie zdobędzie punktów to wskakują na 3 miejsce. Myślę, że powinni walczyć o tą pozycję na koniec sezonu. 

Ponoć w wyjściowym składzie ma pojawić się Wilson za Falcao. Osobiście mam taką nadzieję.

Opublikowano

3:1 po x2 golach Smallinga i golu RvP. Smalling wejście smoka. ;-P

Opublikowano

3:1 po x2 golach Smallinga i golu RvP. Smalling wejście smoka. ;-P

Dokładnie, jak to kumpel mówi - Smalling milusi. Southampton zgubił punkty, więc jest super.
Opublikowano

De Gea patron tłustego czwartku życzy wszystkim smacznego.  ^_^

Opublikowano

United pokonało Burnley 3-1, a 2 golami popisał się Smalling, który według Sky Sports był najlepszym piłkarzem "Czerwonych Diabłów". Dzięki temu zwycięstwu United jest na 3 miejscu w tabeli, myślę, że stać ich na dogonienie City. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

United pokonało Burnley 3-1, a 2 golami popisał się Smalling, który według Sky Sports był najlepszym piłkarzem "Czerwonych Diabłów". Dzięki temu zwycięstwu United jest na 3 miejscu w tabeli, myślę, że stać ich na dogonienie City. 

Szczerze? Przy aktualnej formie graczy United nie ma szans. Zobacz co wyrabia po kontuzji Aguero, a co Falcao :)

Opublikowano

Szczerze? Przy aktualnej formie graczy United nie ma szans. Zobacz co wyrabia po kontuzji Aguero, a co Falcao :)

Aguero nie pauzował tyle co Falcao. Kolumbijczyk zerwał więzadła co jest chyba najgorszą kontuzją dla piłkarza. Trzeba dać mu czas, żeby wrócił do formy którą prezentował w Porto, Atletico czy nawet w Monaco. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Aguero nie pauzował tyle co Falcao. Kolumbijczyk zerwał więzadła co jest chyba najgorszą kontuzją dla piłkarza. Trzeba dać mu czas, żeby wrócił do formy którą prezentował w Porto, Atletico czy nawet w Monaco. 

Aguero też miał zerwane wiązadła, ale mniejsza. W United tego czasu na pewno nie dostanie bo MU będzie szukać zastępstwa za niego bo wątpię że skorzystają z kupna.

Opublikowano

Aguero też miał zerwane wiązadła, ale mniejsza. W United tego czasu na pewno nie dostanie bo MU będzie szukać zastępstwa za niego bo wątpię że skorzystają z kupna.

też bym nie skorzystał jakbym miał wydać 45mln na doświadczonego zawodnika, który gra gorzej od 18 latka z akademii.

Opublikowano

Aguero też miał zerwane wiązadła, ale mniejsza. W United tego czasu na pewno nie dostanie bo MU będzie szukać zastępstwa za niego bo wątpię że skorzystają z kupna.

Tak, tylko jeden pauzował miesiąc a drugi prawie pół roku. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Tak, tylko jeden pauzował miesiąc a drugi prawie pół roku. 

Większość topowych graczy potrzebuje kilka tygodniu żeby wrócić do optymalnej formy, a Falcao nic nie pokazuje, wręcz z meczu na mecz gra słabej w moich oczach. Kolejna głupota to trzymanie Rooneya w pomocy, gdzie widać braki w przodzie...

Opublikowano

Większość topowych graczy potrzebuje kilka tygodniu żeby wrócić do optymalnej formy, a Falcao nic nie pokazuje, wręcz z meczu na mecz gra słabej w moich oczach. Kolejna głupota to trzymanie Rooneya w pomocy, gdzie widać braki w przodzie...

Braki w przodzie są, ale jeszcze większe w defensywie. Jones i Evans mnie nie przekonują i tylko dzięki doskonałej postawie De Gei tracą tak mało bramek. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Potrzeba dobrego środkowego obrońcy z prawdziwego zdarzenia.

 

 

PS: Ostatnio widziałem ciekawy dokument o Manchesterze: "Sześciu wspaniałych z Manchesteru United".

       Moim zdaniem każdy kibic tego klubu powinien to obejrzeć ;)

#rein

Opublikowano

Z kim gra United w pucharze/ach?

Preston North End FC, zajmują 4 miejsce w 1 Lidze. Grają w poniedziałek.

Opublikowano

wooooooow, 22 marca. El Clasico i derby Anglii, ale dzień.  <3

Opublikowano

Smalling w meczu z Burnley przeszedł do historii Premier League, ponieważ jest pierwszym zawodnikiem który wchodząc z ławki rezerwowych zdobył 2 bramki jeszcze w pierwszej połowie.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...