Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Manchester United Football Club


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 736
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przydalby się stary, dobry duet Rio-Vidic ... fajnie by bylo jakby znalezli kogos jak oni.

Nie te czasy i nie za takie pieniądze. Teraz za klasowego obrońce około 20/25 mln kiedyś Max 10/15. Myślę że na zimę jeszcze jakieś wzmocnienie będzie w MU.
Opublikowano

Gdyby jeszcze PSG ich puściło :-)

­

teraz w trakcie Ligi Mistrzów z pewnością nie sle gdy już Chelsea ich wyeliminuje to United może się zgłosić po któregoś z nich :)

 

bardziej bym polecił Thiago Silve :)

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Thiago Silva to nie ten sam obrońca w PSG co w reprezentacji. Poza tym chyba nie wiesz jakie on pieniądze zarabia w Paryżu. 

Opublikowano

Bale nigdzie się nie ruszy z Realu..

Man UTD nie ma nawet 150 mln na transfery..

Jeżeli nie masz pojęcia o finansach klubowych to proszę Cię nie pisz głupot.

 

 

To ci heca, nie widziałem jeszcze nigdzie info, że Bale za 150 w MU :D Wątpię, żeby przeszedł, tak samo Mesii do Chelsea za 250 :P

Transfer Messiego to plotka bo Messi dał followa Chelsea

 Screenshot-from-2015-01-06-111154.jpg

Opublikowano

Bale nigdzie się nie ruszy z Realu..

Man UTD nie ma nawet 150 mln na transfery..

zdziwilbys się :) co do Bale to masz racje, ale o klubowych finansach pojecia nie masz.

Opublikowano

Bale nigdzie się nie ruszy z Realu..

Man UTD nie ma nawet 150 mln na transfery..

Mają, mają.

Opublikowano

Ciekawe czy Valdes będzie wstanie wygryźć ze składu De Gea, który w tym sezonie broni fenomenalnie. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Ciekawe czy Valdes będzie wstanie wygryźć ze składu De Gea, który w tym sezonie broni fenomenalnie. 

nie ma opcji, kiedy ostatnio Victor grał? :P

 

jutro mecz z Southampton, jak przegramy to miejsce nizej.

vU1x8Uy.png

 

Manchester United w ostatnich 5 meczach prezentował się u siebie najlepiej ze wszystkich druzyn BPL ;)

Opublikowano

nie ma opcji, kiedy ostatnio Victor grał? :P

 

jutro mecz z Southampton, jak przegramy to miejsce nizej.

vU1x8Uy.png

Valdes ostatnio nie grał, ale gdy występował w Barcelonie fenomenalnie bronił. Jego interwencje "sam na sam", pokazywały, że jest dobrym bramkarzem. Jednak De Gea jest obecnie najlepszym bramkarzem w BPL, więc wątpię, że Victor wygra miejsce w pierwszym składzie. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Valdes ostatnio nie grał, ale gdy występował w Barcelonie fenomenalnie bronił. Jego interwencje "sam na sam", pokazywały, że jest dobrym bramkarzem. Jednak De Gea jest obecnie najlepszym bramkarzem w BPL, więc wątpię, że Victor wygra miejsce w pierwszym składzie. 

rywalizacja Davidowi dobrze zrobi, może bronić jeszcze lepiej jak będzie wiedział, że Valdes się stara i chce go wygryźć. Linde nie mial z nim szans.

Opublikowano

@Vertoi @maczki15 Valdes jest po kontuzji, więc nie ma co oczekiwać że wskoczy do pierwszej 11. Może 23 stycznia zagra w FA Cup, lecz jeszcze nie wiadomo.

Ja się cieszę że zagramy najsilniejszym składem jutro, ponieważ wszyscy są już wyleczenie z kontuzji, prócz Younga.

 

Kilka informacji o jutrzejszym spotkaniu:

54b11f1af0432.png

Opublikowano

Myślę, że w meczu z Southampton, "Czerwone Diabły", zagrają na wysokim poziomie i udowodnią, że chcą grać w Lidze Mistrzów.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

@Vertoi @maczki15 Valdes jest po kontuzji, więc nie ma co oczekiwać że wskoczy do pierwszej 11. Może 23 stycznia zagra w FA Cup, lecz jeszcze nie wiadomo.

Ja się cieszę że zagramy najsilniejszym składem jutro, ponieważ wszyscy są już wyleczenie z kontuzji, prócz Younga.

 

Kilka informacji o jutrzejszym spotkaniu:

54b11f1af0432.png

 

 

 

w lidze na pewno zbyt duzo nie pogra. ;)

Opublikowano

Valdes to znakomity i bardzo niedoceniany bramkarz. Czasem, jak każdemu, zdarzy mu się babol, ale w pojedynku 1v1 chyba nie miał sobie równych. Jest bardzo doświadczony, na pewno pomoże Davidowi stać się jeszcze lepszym. Rywalizacja wyjdzie młodemu Hiszpanowi na dobre, ale nie zdziwił bym się jakby to Victor wygrał rywalizację w bramce United. Co ciekawe VV miał do wyboru bycie w podstawie L'poolu lub rezerwowym United. =D Według mnie dużą role odegrały tu pieniądze.

 

Feliz VV!

Opublikowano

Valdes to znakomity i bardzo niedoceniany bramkarz. Czasem, jak każdemu, zdarzy mu się babol, ale w pojedynku 1v1 chyba nie miał sobie równych. Jest bardzo doświadczony, na pewno pomoże Davidowi stać się jeszcze lepszym. Rywalizacja wyjdzie młodemu Hiszpanowi na dobre, ale nie zdziwił bym się jakby to Victor wygrał rywalizację w bramce United. Co ciekawe VV miał do wyboru bycie w podstawie L'poolu lub rezerwowym United. =D Według mnie dużą role odegrały tu pieniądze.

 

Feliz VV!

nie nie, to milosc do klubu od pierwszego wejrzenia <smiech>

Opublikowano

Po pierwszej połowie w meczu z Southampton 0-0, zapowiada się bardzo ciekawa 2 połowa. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Valdes ostatnio nie grał, ale gdy występował w Barcelonie fenomenalnie bronił. Jego interwencje "sam na sam", pokazywały, że jest dobrym bramkarzem. Jednak De Gea jest obecnie najlepszym bramkarzem w BPL, więc wątpię, że Victor wygra miejsce w pierwszym składzie.

Obecnie to Thibaut Courtois jest najlepszym bramkarzem w BPL

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...