Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Manchester United Football Club


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

De Gea jeszcze jest w klubie, kolejne 5 transferów nie potwierdzał klub/zarząd, tylko polskie pudelki nakręcały media :)

Co z tego skoro nie gra? Nakręcały, czy nie - trafny sposób ukazania polityki transferowej United. 

 

Jutro mecz z Newcastle. Gładkie zwycięstwo 1:0 xD

  • Odpowiedzi 736
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co z tego skoro nie gra? Nakręcały, czy nie - trafny sposób ukazania polityki transferowej United. 

 

Jutro mecz z Newcastle. Gładkie zwycięstwo 1:0 xD

Widzę, że nie odróżniasz polityki transferowej, a mediów, ale k. Nie raz już z takimi konwersowałem i kończyłem po dwóch minutach.

 

Z Newcastle będzie 2:1. 

Opublikowano

0:0 :v City teraz może uciec z Liverpoolem.

City tak czy siak, będzie mistrzem, więc uciekać może :P Liverpool jutro ostre baty 2:0 / 3:1

Opublikowano

Szczerze mówiąc to skład City potrafi ugiąć nogi. Jeżeli okażę się (3 lub 4 sezon z rzędu), że Barca trafi na City to mogę napisać, że zacznę się trochę cykać biorąc pod uwagę długość sezonu i ławkę Barcy. :c

Opublikowano

Szczerze mówiąc to skład City potrafi ugiąć nogi. Jeżeli okażę się (3 lub 4 sezon z rzędu), że Barca trafi na City to mogę napisać, że zacznę się trochę cykać biorąc pod uwagę długość sezonu i ławkę Barcy. :c

City ma lepszy skład od Barcy (nie licząc Messiego)

 

mistrza i tak wygra Chelsea

MU max 4 w tabeli na koniec

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

City ma lepszy skład od Barcy (nie licząc Messiego)

 

mistrza i tak wygra Chelsea

MU max 4 w tabeli na koniec

Chelsea wygra? Obecnie niech się cieszą z tych 4 punktów bo wczoraj mogli zremisować, a na fuksie wygrali.

Opublikowano

City ma lepszy skład od Barcy (nie licząc Messiego)

 

mistrza i tak wygra Chelsea

MU max 4 w tabeli na koniec

Nie licząc Messiego, Busquetsa, Alby, Suareza i Neymara. 

Opublikowano

Chelsea wygra? Obecnie niech się cieszą z tych 4 punktów bo wczoraj mogli zremisować, a na fuksie wygrali.

gdyby zamiast Williana grał Oscar to byłoby 5:2

 

niech tylko wyleczy kontuzje i Chelsea będzie gromić

Ramires out

Willian ławka

Iva ławka, Azpi na prawą, Baba lewa

 

ps. gdyby nie Depay to w MU dalej ofensywa by kulała

van Gaal to pacan

Nie licząc Messiego, Busquetsa, Alby, Suareza i Neymara.

Aguero > Suarez

Silva = Neymar

Toure > Busquets

Kolarov > Alba

 

na środku obrony Kompany, Otamendi, Mangala

co tu w ogóle porównywać :)

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Aguero > Suarez

Silva = Neymar

Toure > Busquets

Kolarov > Alba

 

na środku obrony Kompany, Otamendi, Mangala

co tu w ogóle porównywać :)

Aguero jest na porównywalnym poziomie co Suarez, ale to nadal Urugwajczyk jest lepszy, dał dużo więcej Barcelonie niż Aguero City. Silva równy Neymarowi? To troll? Busquets jest najlepszym defensywnym pomocnikiem świata, a Messi robił z Kolarova wiatrak. Alba to top2 LO na świecie. Obronę, przyznam, City ma lepszą. 

Opublikowano

gdyby zamiast Williana grał Oscar to byłoby 5:2

 

niech tylko wyleczy kontuzje i Chelsea będzie gromić

Ramires out

Willian ławka

Iva ławka, Azpi na prawą, Baba lewa

 

ps. gdyby nie Depay to w MU dalej ofensywa by kulała

van Gaal to pacan

Aguero > Suarez

Silva = Neymar

Toure > Busquets

Kolarov > Alba

 

na środku obrony Kompany, Otamendi, Mangala

co tu w ogóle porównywać :)

O k***a, najpierw Hazard > Cristiano, a teraz to wyjebałeś tekstem w c**j. Beka z Ciebie gościu naprawdę udaj się do psychologa, bo masz chyba jakieś zaburzenia...

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Manchester United have made a €190M offer to sign Neymar Jr.. [Globo Esporte]

Opublikowano

Tylko czekam aż sezon wygra ktoś inny niż Chelsea i co wtedy napisze pan Penero. :) Najlepsza jest twoja pewność siebie i przekonanie, że Chelsea jest najlepsza, ale póki co to się nie sprawdza.

 

Jeśli chodzi o twoje porównywanie zawodników, to niestety liczy się zgranie a nie "ten lepszy od tego, to mają lepszy skład". Sam cieszę się, że Real pod względem zawodników ma kozacki skład, ale na trofea się to nie przełożyło. 

 

Z Neymarem to pewnie plota, a jak nawet nie, to i tak im go nie sprzeda Barca. 

denzel.png

Opublikowano

Pewnie, że nie. Neymar jest przyszłością Barcy. Ale daje se jaja uciąć, że United zgłosili się po Neymara. Nie bez powodu jego agent jakieś 2 dni temu powiedział, że Neymar jest tu zadowolony i nigdzie nie ma zamiaru odchodzić. ;)

Opublikowano

7-1 w dwumeczu i koniec. Meczu nie oglądałem, więc się nie wypowiem.

 

Chciałbym trafić na United w grupie B)

Opublikowano

City ma lepszy skład od Barcy (nie licząc Messiego)

Na bramce w City Hart, w Barcelonie Bravo/ter Stegen. Cóż, tutaj spekulowałbym - każdy z nich może mieć lepszą lub słabszą formę.

MSN miażdży atak City.

 

Aguero > Suarez? Wątpię.

Porównywanie pojedynczo piłkarzy MSN do pojedynczych piłkarzy innych drużyn nie ma sensu - Messi, Suarez i Neymar tworzą jedność na boisku i kreują niesamowite historie na stadionach Europy.

 

190 mln € za Neymara byłoby sensacją, sądzę, że do tego nie dojdzie.

Opublikowano

Na bramce w City Hart, w Barcelonie Bravo/ter Stegen. Cóż, tutaj spekulowałbym - każdy z nich może mieć lepszą lub słabszą formę.

MSN miażdży atak City.

 

Aguero > Suarez? Wątpię.

Porównywanie pojedynczo piłkarzy MSN do pojedynczych piłkarzy innych drużyn nie ma sensu - Messi, Suarez i Neymar tworzą jedność na boisku i kreują niesamowite historie na stadionach Europy.

 

190 mln € za Neymara byłoby sensacją, sądzę, że do tego nie dojdzie.

Jakby dorzucili do tych 190 milionów Depaya, to już mógłbym zwęszyć 1% opłacalności tej transakcji. Neymar będzie zdobywał złote piłki, to jest pewne. Na poziom Messiego raczej nie wejdzie, ale myślę, że napisze swoją kartę w dziejach futbolu i FC Barcelony.

Opublikowano

PSV, CSKA, WOLFSBURG i United. :) Bez problemu United powinni wyjść z pierwszego miejsca. 

Opublikowano

W końcu liga mistrzów ! :)

nie na długo :)

 

van Gaal to pustak

tyle melonów, a United dalej gra piach

 

Man City w tym okienku zajmuje 3 pierwsze miejsca rekordów transferowych

 

1. De Bruyne - 75 mln

2. Sterling - 67 mln

3. Otamenedi - 45 mln

 

za te transfery powinna być jakaś kara..

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

nie na długo :)

 

van Gaal to pustak

tyle melonów, a United dalej gra piach

 

Man City w tym okienku zajmuje 3 pierwsze miejsca rekordów transferowych

 

1. De Bruyne - 75 mln

2. Sterling - 67 mln

3. Otamenedi - 45 mln

 

za te transfery powinna być jakaś kara..

Mają kasę to niech wydają, kto zabronił Romkowi kupić tych zawodników? ;) BPL jest słaba, więc tam może coś ugrają, w Lidze Mistrzów i tak zbiorą wpierdol od Realu/Barcy/Bayernu.

 

#life #is #brutal

Opublikowano

Martial ma większy potencjał niż pojemność bagażnika w tym samochodzie

37mln to przesada ale 30 tak

 

30 mln to dalej przesada :) max. 15-20 moim zdaniem :) ale i tak nie wydaje mi się, żeby dużo ugrał w MU :) chłopak ma dopiero 18 lat, 1 sezon w BPL to bd dla niego rzeź :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...