Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Manchester United Football Club


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podobno mocno interesują się A.Griezmanem oby ten transfer doszedł do skutu  :yay:

 

Co o tym myślicie?

Już głośno było w poprzednim okienku, ale do transferu nie doszło.

  • Odpowiedzi 736
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

KsP śmiało stwierdzam, że nie oglądasz wgl. spotkań, a posty piszesz tylko po ty, żebybyły.

 

To, że padła jedną bramka nie oznacza słabego meczu, poprostu nie wykorzystali szans, a mecz był jednym z lepszych w tym sezonie. Liczę na kolejne występy Jesego od pierwszych minut.

Opublikowano

KsP śmiało stwierdzam, że nie oglądasz wgl. spotkań, a posty piszesz tylko po ty, żebybyły.

 

To, że padła jedną bramka nie oznacza słabego meczu, poprostu nie wykorzystali szans, a mecz był jednym z lepszych w tym sezonie. Liczę na kolejne występy Jesego od pierwszych minut.

 

Skoro nie wykorzystywali szans to znaczy że byli mało skuteczni, co daje nam słaby mecz w ich wykonaniu...

Ledwo co łamali obronę CSKA.

Opublikowano

KsP śmiało stwierdzam, że nie oglądasz wgl. spotkań, a posty piszesz tylko po ty, żebybyły.

 

To, że padła jedną bramka nie oznacza słabego meczu, poprostu nie wykorzystali szans, a mecz był jednym z lepszych w tym sezonie. Liczę na kolejne występy Jesego od pierwszych minut.

 

Meczu obejrzałem pierwszą połowę, a później już tylko skrót.

To była moja opinia graliśmy w tym sezonie lepsze mecze jak choćby wygrana z  Evertonem na wyjeździe 3:0 ;)

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Nieskuteczność to nie słaby mecz, ludzie. Słaby mecz był w Paryżu gdzie przez 90 min nic się nie działo.

 

Słabe mecze MU w tym sezonie to ostatni mecz ligiwy, pucharowy i z Arsenalem, który wykorzystał luki w obronie.

 

Ale niech Wam będzie każdy inaczej spogląda na końcowy gwizdek, jedni wolą wynik jak w Fifie, a inni 2-3 bramki albo nawet 0.

Opublikowano

Martial, Shaw i Januzaj nominowani do nagrody Golden Boy.

Jak myslicie któryś z nich ma szansę na tą nagrodę ;p?

Januzaj na pewno nie, Shaw by miał ogromną szansę jeżeli by więcej grał, a kontuzja się przytrafiła, Martial wątpię, nie jest on jakiś 'mega' dobry.

Opublikowano

Januzaj na pewno nie, Shaw by miał ogromną szansę jeżeli by więcej grał, a kontuzja się przytrafiła, Martial wątpię, nie jest on jakiś 'mega' dobry.

 

Moim zdaniem wygra Martial.

 

P.S Smalling najlepszym piłkarzem października w United :)

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Lepsze to niż Barca :)

Man Utd. - 4 miejsce w BPL, 1 miejsce w grupie LM z 7 pkt.

Barca - 1 miejsce w La Liga (ex aequo z Realem), 1 miejsce w grupie LM z 10 pkt, wygrany Superpuchar Europy, Neymar jest aktualnie najlepszym strzelcem w lidze

 

Śmiem powątpiewać :)

Opublikowano

W sensie?

 

 

Barca gra przewidywalnie i schematycznie, MU często nudzi, ale nie gra co mecz TAK SAMO. Poza tym wolę oglądać walkę na boisku, a nie przewracającego się Neymara co mecz. Nie ma co dyskutować bo każdy będzie bronił własnych barw.

 

@radekrad

Opublikowano

Barca gra przewidywalnie i schematycznie, MU często nudzi, ale nie gra co mecz TAK SAMO. Poza tym wolę oglądać walkę na boisku, a nie przewracającego się Neymara co mecz. Nie ma co dyskutować bo każdy będzie bronił własnych barw.

 

@radekrad

Co w takim razie można sądzić o innych zespołach, których Barca pożarła w tamtym sezonie jednym prostym schematem: rogal od Messiego za linie obrońców. 

 

Co do "przewracającego się co mecz" Neymara, to polemizowałbym. Jak już pisałem, nurkiem pozostanie, ale hamuje swoje zapędy aktorskie, co wychodzi mu na dobre. W tym momencie jest chyba najlepszy na świecie. 

 

United wydali taki szmal w okienku, że powinni zniszczyć wszystko co stoi na ich drodze. PS. Co jest z Depayem, że siedzi na ławie?

hYYRv6d.png

Opublikowano

Co w takim razie można sądzić o innych zespołach, których Barca pożarła w tamtym sezonie jednym prostym schematem: rogal od Messiego za linie obrońców. 

 

Co do "przewracającego się co mecz" Neymara, to polemizowałbym. Jak już pisałem, nurkiem pozostanie, ale hamuje swoje zapędy aktorskie, co wychodzi mu na dobre. W tym momencie jest chyba najlepszy na świecie. 

 

United wydali taki szmal w okienku, że powinni zniszczyć wszystko co stoi na ich drodze. PS. Co jest z Depayem, że siedzi na ławie?

Gra piach to siedzi na ławie, nie każdy potrafi grać na wyspach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...