Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Manchester United Football Club


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W United świetne zakupy. Jak jeszcze ściągną Otamendiego to hoho...

  • Odpowiedzi 736
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W United świetne zakupy. Jak jeszcze ściągną Otamendiego to hoho...

Jakiś ŚO i ŚN by się przydał bo Rooney sam całego sezonu nie uciągnie, chyba LVG zdecyduje się na granie z Depay'em z przodu. Zobaczymy co wymyśli w USA i po powrocie.

Opublikowano

Nie ogarniam. Na co United czeka? Za rok De Gea odejdzie za darmo, nie lepiej teraz wziąć za niego te 40 milionów? Bo to, że odejdzie jest już raczej przesądzone. 

Opublikowano

Jakiś ŚO i ŚN by się przydał bo Rooney sam całego sezonu nie uciągnie, chyba LVG zdecyduje się na granie z Depay'em z przodu. Zobaczymy co wymyśli w USA i po powrocie.

 

Rok temu była klęska urodzaju.

Van Persie, Falcao, Rooney, a i tak grzali ławkę.

Teraz będzie jeszcze Hernández, więc jakoś to poukładają.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Rok temu była klęska urodzaju.

Van Persie, Falcao, Rooney, a i tak grzali ławkę.

Teraz będzie jeszcze Hernández, więc jakoś to poukładają.

RvP - Fenerbahce 

Falcao - Chelsea

Hernandez - jest na sprzedaż

Rooney - grzał ławę bo co chwilkę łapał urazy, więc co się dziwić, LvG nigdy po kontuzji nie dawał zawodnika do pierwszego składu.

Opublikowano

RvP - Fenerbahce 

Falcao - Chelsea

Hernandez - jest na sprzedaż

Rooney - grzał ławę bo co chwilkę łapał urazy, więc co się dziwić, LvG nigdy po kontuzji nie dawał zawodnika do pierwszego składu.

 

Chyba, że będą grać bez napastnika w co wątpię. xD

Depaya na środku nie widzę.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Hernandez zostaje w klubie więc napastnik jakiś będzie.

Złe info masz. Zostanie sprzedany, bądź wypożyczony.

Opublikowano

Nie ogarniam. Na co United czeka? Za rok De Gea odejdzie za darmo, nie lepiej teraz wziąć za niego te 40 milionów? Bo to, że odejdzie jest już raczej przesądzone. 

Dziwna ta polityka transferowa MU, odszedł już Valdes, za rok De Gea, to kto będzie u Nich bronił w następnym sezonie? A co do samego klubu to wątpię by w tym sezonie coś ugrali.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Dziwna ta polityka transferowa MU, odszedł już Valdes, za rok De Gea, to kto będzie u Nich bronił w następnym sezonie? A co do samego klubu to wątpię by w tym sezonie coś ugrali.

Valdes poszedł bo w tamtym sezonie nie chciał grać w rezerwach żeby wrócić do rytmu meczowego, czyli przez swoją głupotę.

De Gea nawet jeżeli odejdzie to nic się nie stanie, ale to nie nastąpi w tym sezonie.

 

Do MU najprawdopodobniej zostanie ściągnięty Lloris, bądź Cillesen.

 

Nie ugrają ponieważ? Jakiś argument czy nie bardzo?

Opublikowano

Lloris jak dla mnie to dobry wybór.

Światowej klasy bramkarz. Wzrostu może tam nie ma, ale nadrabia refleksem i skocznością.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Przede wszystkim mają słabą obronę i fatalną taktykę (:

Taktyka, która dała im Top4 po fatalnym starcie i przy kilkunastu kontuzjach co miesiąc.

Obrona nie zła, lecz nie była zgrana. Jeżeli mało wiesz i chcesz pisać bzdury to lepiej nic nie pisz.

Opublikowano

Taktyka, która dała im Top4 po fatalnym starcie i przy kilkunastu kontuzjach co miesiąc.

Obrona nie zła, lecz nie była zgrana. Jeżeli mało wiesz i chcesz pisać bzdury to lepiej nic nie pisz.

Mieli słabą taktykę. 3-5-2 to była porażka. TOP4 to dla United nie jest szczyt marzeń. Co do obrony to się z Tobą zgodzę. Jak już pisałem wcześniej widziałbym w United 4-3-3. Do tej formacji znakomicie pasują zawodnicy i świetnie się przy tym wykorzysta Di Marie i Depaya.

Opublikowano

4-3-3 graliby chociaż na swoich nominalnych pozycjach jak w poprzednich klubach.

Chodzi mi tu o Di Marię oraz Depaya.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

4-3-3 graliby chociaż na swoich nominalnych pozycjach jak w poprzednich klubach.

Chodzi mi tu o Di Marię oraz Depaya.

Wiadomo oczekuje tego w tym sezonie. 

Opublikowano

DI Maria zapewne odejdzie z MU i wybierze PSG,

Czyli jak sobie zjebać karierę. Oby został lub wybrał inny klub niż City i PSG... Niby te kluby mają pakę, ale jak przychodzi co do czego to pokazują ile na prawdę są warci. W meczach z Barca byli klepani jak mata przez Najmana. 

Opublikowano

Do przerwy MU wygrywa 1:0 z Clubem America. Strzelcem bramki był M. Schneiderlin.

No i skończyło się 1:0 :)

 

Najpierw nie było karnego, później boczny zgubił chorągiewkę xD Pierwsza połowa na plus: Johnstone parę razy ratował dupsko Nam, Depay nieźle, Morgan i Darmian przyzwoicie. W drugiej połowie Pereira, jak go sprzedamy to znow bedzie jak z Pogba. Dajmy mu 2 lata, a zostanie gwiazda. No i Bastian na takie 6/6.5 bo musiał grać z rezerwami w drugiej połowie.

 

Transfer: Sergio Romero zostanie nowym bramkarzem Manchesteru United.

Opublikowano

Wczoraj oficjalnie Louis van Gaal na konferencji powiedział że Groszek zostaje w klubie z tego względu, że Falcao i RvP odeszli. Miejmy nadzieję, że dostanie szansę na grę i pokaże co potrafi.

Martwi mnie to, że w klubie jest spora ilość piłkarzy, których lubię i nie zmieszczą się do pierwszego składu. No i najważniejsze, czy młodzież dostanie szansę.

Opublikowano

Wczoraj oficjalnie Louis van Gaal na konferencji powiedział że Groszek zostaje w klubie z tego względu, że Falcao i RvP odeszli. Miejmy nadzieję, że dostanie szansę na grę i pokaże co potrafi.

Martwi mnie to, że w klubie jest spora ilość piłkarzy, których lubię i nie zmieszczą się do pierwszego składu. No i najważniejsze, czy młodzież dostanie szansę.

Ja bardzo Januzaja lubię i wątpie żeby miał szanse ba grę bo Depay, Young ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...